Ретенція зуба мудрості- неможливість прорізання зуба внаслідок недостатньості місця або неправильного його положення в щелепі. Найчастіше ми стикаємося з ретенцією зуба мудрості

Чому видаляють зуби мудрості?

У випадку неправильного розташування зуба в щелепі, внаслідок нахилу чи розвертання необхідне видалення.

Коли, так звана "вісімка" нахиляється вперед, вона може упертися в свого сусіда, що знаходиться поруч. Під час свого росту зуб мудрості штовхає вперед сьомий зуб, що призводить до зміщення всього зубного ряду. Наслідком цього процессу може стати "скупченість" в передньому відділі зубного ряду, що викликана "напливом" зубів одного на одного. Потенціально здорова посмішка викривляється, що призводить до порушення гігієни та погіршання естетики. Алікуванням проблем прикусу займаються вже лікарі-ортодонти. І не дивлячись на те, що вони майстри своєї справи, процес відновлення може бути довгим і затратним..

Часто восьмий зуб нахиляється й упирається буграми в корінь сьомого зуба. В цьому випадку в місці контакту на корені сьомого зуба утворюється карієс. Причиною є механічне навантаження в ділянці контакту. Каріє кореня сьомого зуба від механічної травми неможливо вчасно побачити без рентгенологічного дослідження (завдяки тому, що ця ділянка розташована всередині кістки), тому зачасту,коли ці зуби починають давати про себе знати, уже досить пізно і доводиться видаляти зуб мудрості разом з ні в чому не винною "сімкою". Тому для того, щоб уникнути подібних проблем слід вчасно звертатися до лікарів-стоматологів для діагностики.   В цьому вам допоможуть висококваліфіковані спеціалісти стоматологічного центру "Verno".

відгуки
Написати відгук
Записатися на прийом
Введіть ваш телефон
Ваша оцінка
0 відгуків, оцінка 0 з 5
Сподобалася сторінка ? - Розкажи друзям!