Втрата одного або декількох зубів веде за собою появу різних проблем - це порушення жувальної функції і дикції, ризик появи мікротравм і невпевненість в собі. Виходом з неприємної ситуації стане імплантація зубів під ключ в нашому центрі. Якою б не була причина втрати зуба: каріозні поразки, травми або пародонт - процедура дозволяє безболісно, якісно вирішити проблему і забути про неї назавжди.

Є, як мінімум, п'ять причин, чому вам підійде і допоможе імплантація зубів:

  • Естетичне відновлення зуба, який виглядає як справжній.
  • Жувальна навантаження розподіляється правильно і поліпшується дикція.
  • Ви отримуєте довговічне рішення без ризику появи карієсу і пошкоджень.
  • Процедура не зачіпає сусідні зуби, не вимагає обточування і тривалої корекції.
  • Обсяг кісткової тканини зберігається, а сам імплант - аналогічний природною кореневій системі.

В нашій стоматологічному центрі проводиться повна імплантація зубів - протокол лікування включає в себе весь комплекс робіт, включаючи хірургію із застосуванням новітнього обладнання та сучасних технологій. Висококваліфіковані фахівці підберуть для вас краще рішення, яке повністю задовольнить по результату, часу і вартості.

Чи відчуваєте дискомфорт і соромитеся посміхатися через втрату зубів? Вашу проблему вирішить імплантація зубів в Харкові - швидко, якісно і з гарантією!

Що потрібно знати про імплантацію?

Це воістину революційний метод з імплантації штучних коренів, щоб відновити втрачені зуби з максимальним комфортом для клієнта. По термінах проведення процедури, види імплантації зубів можна розділити на негайну і відстрочену. У першому випадку, використовуються базальні імпланти зубів, які дозволяють зберегти кістки і тканини без пошкоджень. Постановка коронки на дентальний імплантат проводиться відразу в день видалення або в найближчі дні, але не більше семи днів. Протипоказаннями для процедури є запальні процеси в оперується, для позбавлення від яких необхідно пройти курс лікування. Відстрочена імплантація 1 зуба передбачає повне загоєння лунки.

Процедура здійснюється в два етапи:

  • Хірургічний – безкровне вживлення імпланта в кісткові тканини, яке проводиться під місцевою анестезією. За часом процедура займає близько години. Після установки, потрібен час для загоєння і лікування, яке визначає лікар.
  • Ортопедичний - перед протезуванням коронками або протезами, на етапі загоєння імпланта, стоматолог встановлює формувач ясен. Він дозволяє створити гарний контур, щоб імплантація зубів виглядала максимально природно.

Крім відновлення одного або декількох зубів, процедура дозволяє вирішити проблему установки мостовидних протезів або поліпшення їх фіксації. Тому дентальная імплантація підходить і тим пацієнтам, які втратили весь зубний ряд і змушені вдатися до протезування. Брак кісткових тканин допомагає вирішити відкритий або закритий синус ліфтинг, який проводиться на верхній щелепі. Методика включає в себе попереднє обстеження, доопераційне моделювання і віртуальний 3D-ліфтинг.

У нашому центрі проводиться імплантація зубів за 1 день - стоматологи проведуть обстеження і підберуть відповідний вам метод, щоб швидко і без болю вирішити проблему.

Види і вартість використовуваних імплантів

За своєю конструкцією, імпланти зубів виконуються в формі кореня з медичного титану або оксиду цирконію. Вони можуть відрізнятися за формою, покриттю і поверхні. У сучасній стоматології розрізняють нерозбірні і розбірні різновиди. Перші є однокомпонентними і виготовляються за монолітною технологією. У другому випадку, імплантування зубів передбачає використання самого імплантату і абатмента.

Багатьох людей цікавить, скільки коштує імплантація зуба? Зазвичай ціна послуги включає витрати на виготовлення і установку конструкції, а також підготовчі маніпуляції - чистку відкладень, санацію ротової порожнини, лікування та пломбування існуючих зубів. У нашому центрі використовуються кращі методики із застосуванням імплантів європейської якості, тому клієнти залишають тільки позитивні відгуки про імплантацію зубів.

Ви можете докладніше дізнатися ціну імплантації зубів і отримати кваліфіковану консультацію з усіх питань. Для цього зателефонуйте за вищевказаними телефонами або залиште заявку на нашому сайті.

відгуки
Написати відгук
Ваша оцінка
1 відгуків, оцінка 5 з 5
Сподобалася сторінка ? - Розкажи друзям!