Комп'ютерна томографія

  
   

  Діагностика є тією основою, яка визначає успіх і безпеку лікування, незалежно від напрямку медицини. Комп'ютерна томографія зубів – один з найбільш точних методів діагностики, при якому можливе проведення пошарового сканування зубощелепної системи. Вона активно використовується в якості методу дослідження в терапевтичної стоматології, ортодонтії, щелепно-лицьовій хірургії. Стоматологія «Вєрно» пропонує КТ зубів в Харкові і Змієві – сучасний метод діагностики, який дозволяє в режимі реального часу виявляти порушення, здійснювати контроль лікування.

  Комп'ютерна томографія щелепи і зубів: показання для проведення

  Комп'ютерна томографія (3Д-знімок) знаходить широке застосування в терапевтичній стоматології, ортодонтії, хірургії, імплантології, ендодонтичній терапії, пародонтології. За її допомогою визначають стан зубів, м'яких тканин, пародонтальних кишень, кількість кореневих каналів, уточнюють місце проведення імплантації та вимірюють товщину кісткових тканин. Комп'ютерна томографія зубів дозволяє виявити:

  • прихований карієс;
  • зуби, які не прорізались;
  • новоутворення;
  • дефекти, що утворилися в результаті травм;
  • запальні процеси;
  • аномалії в розвитку зубощелепної системи.

  Комп'ютерна томографія в стоматології незамінна при проведенні імплантації, оскільки дозволяє визначити характеристики кісткових структур, рівень резорбції кістки, змоделювати результати, які будуть досягнуті після її закінчення. Також КТ проводиться для контролю якості проведеного терапевтичного лікування.

  Переваги проведення комп'ютерної томографії у Verno

  Обладнання, що використовується в нашій клініці, дає такі переваги:

  • Низька доза опромінення. Діагностика проводиться з надмалими дозами рентгенівського випромінювання, тому для його проведення практично відсутні вікові обмеження. Променеве навантаження тут у 6-10 разів менше у порівнянні з класичною спіральною томографією, що використовується в медицині.
  • Розмір вокселя. У нашому томографі розмір вокселя (аналог пікселя) – менший за показник в аналогічних апаратах, що підвищує точність діагностики.
  • 3D-візуалізація. Дає можливість емулювати різні процеси, наприклад, імплантацію зубів. Це дозволяє досягти максимальної точності при протезуванні і знизити ймовірність ускладнень. Окрім цього, візуалізація дозволяє наочно уявити пацієнтові майбутню процедуру.
  • Точне і якісне панорамне зображення. Чітке по всій площі зображення спрощує діагностику і дозволяє отримати точні дані про стан зубів і коренів.
  • Швидко і з комфортом. Сканування виконується майже безшумно, у положенні стоячи або сидячи, без будь-якої підготовки і підходить для діагностики у дітей.

  Що таке томографія

  Для проведення комп'ютерної томографії не потрібно ніякої підготовки. Єдина умова – під час обстеження на пацієнтові не повинно бути ніяких виробів з металу, які можуть знизити точність діагностики.

  Апарат для комп'ютерної конусно-променевої томографії нагадує ортопантомограф. Під час дослідження пацієнт може перебувати в положенні стоячи або сидячи. З метою захисту на шию і груди обстежуваного надягається спеціальний фартух зі свинцевими пластинами. Для надійної фіксації голови використовується лобова, підборідкова і скроневі опори, а зуби утримуються контактним сегментом. Руки розташовані на поручнях.

  Враховуючи обраний режим зйомки, у такому положенні пацієнт знаходиться протягом 15-25 секунд – за цей час сенсор томографа здійснює повний оберт навколо його голови і близько двохсот знімків у різних проекціях.

  Обробка отриманих даних і побудова тривимірної моделі зубощелепної системи займає мінімум часу. Вже за пару хвилин лікар має доступ до даних дослідження, на підставі яких може бути поставлений остаточний діагноз, призначене лікування, зроблені висновки про результативність проведеного лікування. Всі дані записуються на електронні носії.

  Томографія щелепи і зубів: запитання й відповіді

  Комп'ютерна томографія зубів: як проводиться дослідження?

  Процес дослідження простий і займає не більше 30 секунд. Перед його проведенням шию і груди пацієнта захищають спеціальним фартухом, оснащеним свинцевими пластинами. Для надійної фіксації голови використовують підборідкову і скроневі опори. У нерухомому стані необхідно залишатися 15-25 секунд, у залежності від режиму зйомки.

  Скільки коштує комп'ютерна томографія зубів?

  Вартість дослідження однієї щелепи в стоматології «Вєрно» – 400 грн., двох щелеп – 700 грн.

  Комп'ютерна томографія зубів: як часто можна робити?

  Променеве навантаження під час комп'ютерної томографії мінімальне і не перевищує 70 мкЗв. Допустиме променеве навантаження на рік – 1000 мкЗв, для дітей (до 15 років) – 300-400 мкЗв. Виходячи з цього, робимо висновок, що доросла людина може проходити дослідження без шкоди для здоров'я до 14 разів на рік.

  3D-томографія зубів в Харкові і Змієві

  3D-стоматологія – це нова концепція, яка дозволяє підвищити якість лікування, запропонувати клієнтам зовсім інший погляд на процеси в ортодонтії, імплантології, естетичній стоматології. 3D-знімок зубів і 3D-знімок щелепи використовуються при проведенні ортодонтичного лікування, імплантації, ендодонтичної терапії, для визначення стану м'яких тканин у ротовій порожнині і пародонтальних каналів.

  Скористайтеся всіма перевагами стоматології нового покоління в стоматологічній клініці Verno. Ми пропонуємо вам:

  • сучасні і достовірні методи діагностики, у тому числі з використанням візіографу, комп'ютерного томографу;
  • високий рівень кваліфікації персоналу, який підтримується безперервним процесом навчання;
  • повна відсутність болю, незалежно від виду лікування, маніпуляцій;
  • бездоганний сервіс і спеціальні умови для тих, хто постійно лікується в нашій клініці.

  Щоб отримати консультацію, зробити КТ верхньої і нижньої щелепи в клініці Verno («Вєрно»), залиште номер свого телефону на сайті – ми зателефонуємо вам. Також записатися на прийом можна, скориставшись одним з номерів телефонів, вказаних на сайті або зв'язавшись з нами будь-яким доступним каналом зв'язку (skype, електронна пошта).

    

  Вартість комп'ютерної томографії зубів

   

  Назва послуги Вартість
  Комп'ютерна томографія двох щелеп 700 грн.

  наші фахівці
  Всі фахівці
  відгуки
  Написати відгук
  Ваша оцінка
  0 відгуків, оцінка 0 з 5