Добрий день. Відсутній один зуб. Що краще встановити імплант або міст?

Спосіб лікування залежить від загального стану ротової порожнини, ділянки, на якому буде проводитися відновлення (передній або жувальний зуб). Якщо корінь залишається цілим, то встановлюють штифт з коронкою або культеву вкладку з коронкою. При відсутності кореня встановлюється імплант (щоб не чіпати сусідні зуби) або міст (обточюються під коронки сусідні зуби). Вибір в кожному випадку грунтується на великій кількості факторів і, звичайно ж, залежить від уподобань самого пацієнта.

Ми рекомендуємо вам записатися в клініку до наших фахівців на консультацію по телефону  +38 (099) 522-88-98.  Це дасть можливість лікареві оцінити клінічну ситуацію, обговорити можливі варіанти вирішення проблеми і скласти план лікування.

Добрий день. Цікавить установка імпланта і хотілося б, щоб лікування почалося якомога швидше. Як швидко можна почати імплантацію?

Як правило, від моменту первинної консультації до установки імпланта потрібно від 7 до 14 днів. Цей час використовується для підготовчих заходів: діагностики, професійної гігієни, здачі аналізів. При наявності захворювань ясен і зубів установка може бути відкладена. При необхідності проведення кісткової пластики або видалення зуба термін лікування може бути збільшений до 3-6 місяців.

Кожен випадок індивідуальний, тому ми запрошуємо вас на консультацію, де буде складено детальний план лікування, визначена вартість. Записатися на прийом можна за телефоном  +38 (099) 522-88-98. 

Підкажіть будь ласка. Приблизно три тижні тому мені видалили зуб мудрості (нижній). Під час операції був зачеплений трійчастий нерв. Після цього я відчуваю оніміння на невеликій ділянці під губами. Чи потрібно щось робити або це справа часу?

Оніміння після подібного оперативного втручання може зберігатися протягом 1,5-4 місяців. Однак існують способи прискорити процес відновлення. Для цього використовуються різні методи фармакотерапії, фізіотерапії. Якщо описаний стан сильно турбує вас, запрошуємо на консультацію. Записатися можна по телефону +38 (099) 522-88-98.

Добрий день. Необхідна імплантація 4 зубів на верхній щелепі і, швидше за все, нарощування кісткового об'єму. Комп'ютерну томографію вже зробила. Чи можна записатися на прийом у вашу клініку для консультації? Дякую.

Добрий день. Так, звичайно, записатися на консультацію можна. Ваш лікар-імплантолог - Грибинюк Олексій Євгенович. Якщо ви вже робили КТ, то результати необхідно відправити нам на електронну пошту stomatology@verno.com.ua. За результатами огляду та діагностики лікар складе план лікування, і ви дізнаєтеся, як довго воно триватиме, скільки буде коштувати імплантація.Також при необхідності КТ можна зробити в нашому стоматологічному центрі.

Узгодити час консультації можна за телефоном +38 (099) 522-88-98. 

Вітаємо! Виникла така проблема: розколовся зуб мудрості, що змусило мене звернутися в першу-ліпшу клініку. Лікар намагався щось зробити, але в результаті зуб був зламаний повністю, і залишилося лише коріння. Що робити, куди звертатися?

Добрий день. Заочна відповідь в даному випадку неможлива: потрібно бачити повну клінічну картину. У стоматології VERNO є все необхідне для лікування (видалення) зуба будь-якої складності. При необхідності лікування проводиться під седацією. Під час консультації буде проведений огляд, діагностика та складено детальний план лікування. Записатися на прийом можна за телефоном +38 (099) 522-88-98.

Добрий день. У мене давня проблема з зубами. Початок цієї історії поклало видалення нерва з переднього зуба, після чого він став темніти і тепер виглядає дуже непривабливо. Подруги кажуть, що потрібно ставити імплант. Чи так це?

Добрий день. Потемніння зубних тканин - це не причина для видалення зуба. У більшості випадків вдається відбілити тканини і відновити коронкову частину. Щоб з'ясувати точну причину потемніння приходьте до нас на консультацію. Лікар проведе огляд і діагностику, запропонує варіанти лікування. Записатися на консультацію можна за телефоном +38 (099) 522-88-98.

Добрий день. Приблизно пару років назад на нижній «шістці» мені поставили коронку і штифт. Після цього все було добре, але через рік зуб почав боліти. Тривало це тиждень, а потім все пройшло. І ось кілька днів тому все повторилося. Зробила знімок і лікар в клініці сказала, що є запальний процес, а в медіальному каналі зламаний інструмент. Оскільки канал виявився сильно зігнутим, а спеціальних інструментів у лікаря не було, вона порекомендувала мені звернутися в іншу клініку. У районній стоматології зробили надріз і поставили дренаж. Прописали антибіотики, полоскання. Щека опухла, але через кілька днів все пройшло. А сьогодні мені здалося, що у мене знову утворився флюс. Порадьте, що мені робити? Витягаєте ви уламки інструментів з каналів? Дякую.

Так, такі операції ми проводимо: у нас є мікроскоп, інструменти і досвід. Це є гарантією безпечної операції, якісного подальшого лікування каналів. Щоб зробити точний висновок про можливість вилучення інструменту потрібно зробити знімок, тому ми рекомендуємо вам прийти на консультацію. Ваш доктор - Грибинюк Олексій Євгенович. Записатися на прийом до лікаря можна за телефоном +38 (099) 522-88-98.

Доброго часу доби. Хотів би дізнатися, чи існують якісь вікові обмеження для імплантації? Як потрапити до вас на прийом, чи потрібно проходити будь-які дослідження? Заздалегідь дякую.

Добрий день. Обмежень за віком для імплантації не існує. Що стосується аналізів, то знадобиться загальний аналіз крові з розгорнутою лейкоцитарною формулою і аналіз крові на цукор. Також знадобляться дані комп'ютерної томографії верхньої і нижньої щелеп, яку можна зробити в нашій стоматології.

Записатися на консультацію можна зателефонувавши за номером телефону +38 (099) 522-88-98 або залишивши заявку на нашому сайті: www.verno.com.ua.

Добрий день. Чи можна встановлювати зубні імплантати людям похилого віку?

Це одне з найбільш поширених питань. Клінічний досвід нашої клініки переконує нас і наших пацієнтів, що ніяких обмежень не існує. Імплантація може бути успішною і в сімдесят і в вісімдесят років. Причому проводитися може не тільки класична імплантація, але і більш складний протокол - негайна одноетапна імплантація. В цьому випадку зубні імплантати встановлюються відразу ж після видалення зубних коренів. Скажемо більше - у людей старшого віку дуже часто можна домогтися кращих результатів, ніж у більш молодих. Пояснюється це просто - вони більш дисципліновані і виконують всі рекомендації лікаря. Більш детально про імплантацію ви можете дізнатися під час консультації, записатися на яку можна по телефону +38 (099) 522-88-98.

Добрий день. В даний момент я проходжу лікування брекетами. Термін лікування був збільшений на півроку в порівнянні з раніше спрогнозованим. У червні мені встановили імплант і за термінами десь в грудні повинні були зняти брекети і встановити коронку на імплант. Підкажіть, які негативні сторони є у даній ситуації (я маю на увазі тривала відсутність коронки на імпланті)?

Добрий день. Найкраще вашу ситуацію знає лікуючий лікар, оскільки у нього в наявності вся інформація про стан зубів і стан тканин в районі імпланта. Тому всі коментарі з нашого боку не можуть бути точними. Можна лише відзначити, що терміни ортодонтичного лікування дуже часто збільшуються, оскільки на початковому етапі визначаються лише приблизно і коригуються в процесі лікування. Якщо ви потребуєте в додатковому обстеженні і консультації, запишіться на прийом по телефону +38 (099) 522-88-98.

Добрий день. Нещодавно у мене почався запальний процес на яснах, що супроводжувалося сильною пухлиною. Звернулася до лікаря, який зробив знімок і виявив кореневу кісту. Була направлена до щелепно-лицьового хірурга для резекції. Зробили надріз, і вже був свищ, досить сильно кровоточило. Через день кровотеча зникла, а лікар поставив тампон з маззю і дренаж. Особливих болів немає, але набряклість присутня. Це можна вважати нормою? І наскільки погано те, що при розтині абсцесу була кровоточивість? Температура пару днів тримається 37,2 (до операції було 37,8). Був призначений антибіотик. Сказали прийти через два дні і зробити знімок. Що ви можете сказати по даній ситуації? Чи достатньо цього дослідження (знімка)? Чи не онкологія це?

Добрий день. Заочно говорити складно, але в подібних ситуаціях розкривають порожнину зуба і здійснюють прохід до запалення через корні, які розширюються, що спрощує відтік ексудату через них. Канали промиваються антисептичними розчинами, в них встановлюються ліки і тимчасова пломба. Після цього ставиться дренаж і призначається прийом антибіотиків. Відносно кровотечі - це нормально, оскільки в слизової рота хороше кровопостачання, а наявність локалізованого запалення ще більше підсилює його - таким чином організм намагається усунути запальний процес. Температура повинна знизитися, оскільки ви приймаєте антибіотики. Комп'ютерна томографія в даному випадку обов'язкова, тільки вона дає чітке уявлення про обсяги запального процесу, його причини. Про онкологію говорити не варто. Причиною запалення могло бути некоректне ендодонтичне лікування, тривалий період взаємодії каріозної порожнини з пульповою камерою, травма і т.д. Бувають ситуації, коли зуб повністю здоровий, а запалення розвивається через наявність запального процесу в сусідньому зубі і т.д. Дотримуйтесь рекомендацій лікаря. При необхідності обстеження можна пройти в нашій стоматології, записавшись на консультацію за телефоном +38 (099) 522-88-98.

Добрий день. Скажіть, можна видалити відразу три зуба мудрості під загальним наркозом? Скільки це буде коштувати і коли можна провести операцію?

Добрий день. При необхідності видалення зубів може бути проведено під загальним наркозом. Щоб скласти план лікування, визначити його вартість, вам потрібно прийти на консультацію, під час якої буде проведена діагностика. Справа в тому, що видалення зубів мудрості - процес складний і трудомісткий, тому заочно визначити точну вартість операції практично неможливо.

Задати питання
Это обязательное поле
Поле «Email» не заповнено
Это обязательное поле
Ваша оцінка
1 відгуків, оцінка 5 з 5