Добрий день. Відсутній один зуб. Що краще встановити імплант або міст?

Спосіб лікування залежить від загального стану ротової порожнини, ділянки, на якому буде проводитися відновлення (передній або жувальний зуб). Якщо корінь залишається цілим, то встановлюють штифт з коронкою або культеву вкладку з коронкою. При відсутності кореня встановлюється імплант (щоб не чіпати сусідні зуби) або міст (обточюються під коронки сусідні зуби). Вибір в кожному випадку грунтується на великій кількості факторів і, звичайно ж, залежить від уподобань самого пацієнта.

Ми рекомендуємо вам записатися в клініку до наших фахівців на консультацію по телефону  +38 (099) 522-88-98.  Це дасть можливість лікареві оцінити клінічну ситуацію, обговорити можливі варіанти вирішення проблеми і скласти план лікування.

Добрий день. Цікавить установка імпланта і хотілося б, щоб лікування почалося якомога швидше. Як швидко можна почати імплантацію?

Як правило, від моменту первинної консультації до установки імпланта потрібно від 7 до 14 днів. Цей час використовується для підготовчих заходів: діагностики, професійної гігієни, здачі аналізів. При наявності захворювань ясен і зубів установка може бути відкладена. При необхідності проведення кісткової пластики або видалення зуба термін лікування може бути збільшений до 3-6 місяців.

Кожен випадок індивідуальний, тому ми запрошуємо вас на консультацію, де буде складено детальний план лікування, визначена вартість. Записатися на прийом можна за телефоном  +38 (099) 522-88-98. 

Підкажіть будь ласка. Приблизно три тижні тому мені видалили зуб мудрості (нижній). Під час операції був зачеплений трійчастий нерв. Після цього я відчуваю оніміння на невеликій ділянці під губами. Чи потрібно щось робити або це справа часу?

Оніміння після подібного оперативного втручання може зберігатися протягом 1,5-4 місяців. Однак існують способи прискорити процес відновлення. Для цього використовуються різні методи фармакотерапії, фізіотерапії. Якщо описаний стан сильно турбує вас, запрошуємо на консультацію. Записатися можна по телефону +38 (099) 522-88-98.

Добрий день. Необхідна імплантація 4 зубів на верхній щелепі і, швидше за все, нарощування кісткового об'єму. Комп'ютерну томографію вже зробила. Чи можна записатися на прийом у вашу клініку для консультації? Дякую.

Добрий день. Так, звичайно, записатися на консультацію можна. Ваш лікар-імплантолог - Грибинюк Олексій Євгенович. Якщо ви вже робили КТ, то результати необхідно відправити нам на електронну пошту stomatology@verno.com.ua. За результатами огляду та діагностики лікар складе план лікування, і ви дізнаєтеся, як довго воно триватиме, скільки буде коштувати імплантація.Також при необхідності КТ можна зробити в нашому стоматологічному центрі.

Узгодити час консультації можна за телефоном +38 (099) 522-88-98. 

Вітаємо! Виникла така проблема: розколовся зуб мудрості, що змусило мене звернутися в першу-ліпшу клініку. Лікар намагався щось зробити, але в результаті зуб був зламаний повністю, і залишилося лише коріння. Що робити, куди звертатися?

Добрий день. Заочна відповідь в даному випадку неможлива: потрібно бачити повну клінічну картину. У стоматології VERNO є все необхідне для лікування (видалення) зуба будь-якої складності. При необхідності лікування проводиться під седацією. Під час консультації буде проведений огляд, діагностика та складено детальний план лікування. Записатися на прийом можна за телефоном +38 (099) 522-88-98.

Добрий день. У мене давня проблема з зубами. Початок цієї історії поклало видалення нерва з переднього зуба, після чого він став темніти і тепер виглядає дуже непривабливо. Подруги кажуть, що потрібно ставити імплант. Чи так це?

Добрий день. Потемніння зубних тканин - це не причина для видалення зуба. У більшості випадків вдається відбілити тканини і відновити коронкову частину. Щоб з'ясувати точну причину потемніння приходьте до нас на консультацію. Лікар проведе огляд і діагностику, запропонує варіанти лікування. Записатися на консультацію можна за телефоном +38 (099) 522-88-98.

Добрий день. У дочки дуже довго не прорізується молочний зуб. Напевно вже близько місяця і ясна розпухли, болять. Через це дитина стала нервова, погано їсть. Чи потрібно в цьому випадку відвідувати стоматолога?

Добрий день. Найчастіше візит до стоматолога не потрібен. Але бувають випадки, коли необхідний контроль лікаря. Прорізування зубів відбувається природним шляхом і у кожної дитини цей процес протікає по-різному. Щоб запобігти ускладненням, полегшити стан дитини, запишіться на консультацію до фахівця. Ми готові відповісти на всі ваші запитання. Телефонуйте в клініку VERNO по телефону +38 (099) 522-88-98.

Добрий день. Уже 16 років не був у стоматолога, тому що боюся болю. Ситуація вже критична, а я не можу зважитися. Що Ви можете порадити?

Добрий день. Сьогодні ми можемо з 100% упевненістю сказати, що боятися вам абсолютно нічого! За ці роки стоматологія кардинально змінилася. Тепер ви можете не тільки лікувати зуби без болю, а й навіть відпочити в кріслі (мається на увазі седація - лікування уві сні). Лікування в клініці VERNO проводиться із застосуванням дуже ефективних і безпечних анестетиків, тому чекати більше нема чого. Хоч би яка була у вас ситуація з зубами, ми допоможемо відновити всі функції зубощелепної системи. Приходьте на консультацію без страху: проведемо огляд, діагностику і складемо детальний план лікування. Записатися на прийом можна за телефоном +38 (099) 522-88-98.

Добрий день. Випала коронка зі штифтом, яка прослужила вірою і правдою понад 10 років. Яким буде подальше лікування: знову установка на штифт або є інші способи відновлення зуба?

Добрий день. Перш за все, вам потрібно пройти огляд і при необхідності діагностику. Тільки на підставі отриманих результатів можна планувати подальше лікування, вибрати найбільш раціональний метод. Запис на консультацію здійснюється за номером телефону +38 (099) 522-88-98.

Добрий день. Після тривалого ГРВІ почали хворіти зуби верхньої щелепи. Ниючий біль, який супроводжує мене круглий день, навіть якщо я нічого не їм. З чим це може бути пов'язано і як лікувати?

Добрий день. Досить часто зубний біль після ГРВІ пов'язаний з наявністю запальних процесів в гайморових пазухах. Щоб отримати висновок слід зробити комп'ютерну томографію верхньої щелепи з верхньощелепними пазухами. Може знадобитися консультація отоларинголога. У нашій клініці є томограф, що дозволяє отримати всю необхідну інформацію. Щоб пройти обстеження в стоматології VERNO і визначити причину болю, вам потрібно записатися на прийом по телефону +38 (099) 522-88-98.

Є фобія на стоматологію. Чи можна видалити коріння, запломбувати зуб, встановити імпланти під загальним наркозом?

Добрий день. Ми проводимо лікування під седацией - тобто в стані глибокої релаксації, якого домагаються шляхом введення в організм препаратів. Людина розслабляється, заспокоюється, тому лікування проходить без страху і з комфортом, як для пацієнта, так і для лікаря. Звертайтеся в стоматологію VERNO, попередньо записавшись за телефоном +38 (099) 522-88-98.

Добрий день. Моїй дитині виповнився рік. Дочка впала і зламала передній зуб. Чи виросте зуб на місці зламаного?

Добрий день. На місці зламаного виросте постійний, коли дитині виповниться 5-7 років. Щоб переконатися, що не пошкоджений зачаток постійного зуба, що буває при травмах фронтальних зубів, запишіться до стоматолога. Зробити це можна за телефоном +38 (099) 522-88-98.

Задати питання
Это обязательное поле
Поле «Email» не заповнено
Это обязательное поле
Ваша оцінка
0 відгуків, оцінка 0 з 5
Сподобалася сторінка ? - Розкажи друзям!