Відбілювання системою «Beyond» - це в першу чергу БЕЗПЕЧНЕ ВІДБІЛЮВАННЯ!

Ця система стала справжньою інновацією у сучасній стоматології!Завдяки супер сучасним оптичним технологіям, спеціального гелю та новітнім методам фільтрації світла, які застосовуются у цій системі, вона стала найбільш ефективною, серед методів відбілювання зубів!

Чому ж цей метод є таким унікальним?

Він дозволяє найбільш рівномірно розподіляти потік нешкідливого синього світла, світлоблакитного спектру, потік якого фільтрують більш ніж 12000 оптичних волокон. Холодне блакитне світло надає найбільш щадну дію на емаль та зубні тканини, і дозволяє в найкоротші терміни досягти  найкращого ефекту.

(ніяких інфрачервоних і ультрафіолетових променів, а лише холодне, синє світло)! Також, прилад працює  на нижчих температурах, ніж подібні прилади, уникаючи подразнення нервових закінчень зубів. Усього за 30 хвилин, Ви позбудетеся плям від фтору  та  потемніння на зубах від паління, вживаня кави чи чаю, застосування тетрацикліну і т.д.

Численні тести довели, що після відбілювання цією системою, у пацієнтів спостерігається поліпшення відтінку зубів на 5-14 тонів (в середньому на 8тонів). Всього за 30-40 хвилин, темний колір зубів, що формувався роками, зникає. Тому після процедури пацієнти помічають суттеві покращення!

Сама система відповідає всім світовим стандартам і зареєстрована Управлінням контролю продуктів та медикаментів в Америці, та отримала знак відповідності європейським стандартам  у ЕС.

Відбілювання системою «Beyond», починаючи з 2016 року, щорічно отримує премію в номінації "Краща система відбілювання" за версією незалежного науково-дослідного центру Dental Advisor (який з 1984 року готує спеціалізовані матеріали, становить оцінки і звіти в області сучасної стоматології)

Процедура відбілювання з системою «Beyond» абсолютно безпечна для Вас і Ваших зубів, вона не руйнує структуру зубів, а ефект буде радувати Вас протягом 2-х років!

відгуки
Написати відгук
Ваша оцінка
0 відгуків, оцінка 0 з 5
Сподобалася сторінка ? - Розкажи друзям!