Новітні технології

Новітні технології

  
   

  Стоматологія на відміну від інших напрямків медицини постійно динамічно розвивається. Це обумовлено постійною зміною стандартів і вимог, що пред'являються до якості послуг. Новітні технології в стоматології покликані забезпечити максимально повне відновлення функціональності зубощелепної системи, підвищити естетичний рівень реставрацій, зробити перебування пацієнта в стоматологічному кріслі абсолютно комфортним і нетривалим. Завдяки розвитку технологій, фахівці отримують у використання ефективні інструменти, які забезпечують проведення лікування на необхідному якісному рівні, знижують тимчасові витрати.

  Сучасні технології в стоматології

  Зупинимося на деяких технологіях, які роблять наші зуби і ясна здоровими і красивими, а роботу фахівців по-справжньому творчою:

  • технологія CAD/CAM;
  • плазмоліфтінг;
  • ортодонтичне лікування Invisalign;
  • комп'ютерна анестезія STA;
  • дентальний мікроскоп.

  Технологія CAD/CAM

  Технології імплантації зубів активно розвиваються, і однією з ключових змін у цій галузі є технологія автоматизованого проектування CAD/CAM. Вона аж ніяк не нова і з'явилася ще у 1985 році, коли було створено першу систему сканування і фрезерування CEREC.

  Перевага даної технології в точності і швидкості виготовлення протезних конструкцій. Це максимально комфортна робота для фахівця, скорочення кількості робочих етапів, можливість створювати індивідуальні конструкції для кожного пацієнта, враховуючи анатомічні особливості зубощелепної системи.

  Система тривимірного моделювання дозволяє розглянути майбутню конструкцію під будь-яким кутом і навіть при будь-якому освітленні. Пацієнт може вже на етапі проектування побачити результати протезування.

  Плазмоліфтінг

  Процедура, яка дозволяє нормалізувати обмін речовин, підвищити рівень місцевого імунітету, усунути кровоточивість ясен і запальні процеси, зменшити рухливість зубів. Дану методику практикують після хірургічних втручань – видалення зубів або установки імплантів.

  Алгоритм її проведення наступний. У пацієнта проводиться забір крові з вени (від 10 до 30 мл) – з отриманого матеріалу отримують плазму, збагачену тромбоцитами. Її використовують для ін'єкцій на ділянках, де потрібне лікування. Ін'єкції безпечні, оскільки використовується аутоматеріал. Рекомендується проходити курс лікування, що складається з 2-3 процедур з інтервалом між ними 7-10 днів.

  Ортодонтичне лікування Invisalign

  Invisalign – це альтернативне ортодонтичне лікування, а для корекції в цьому випадку використовуються прозорі конструкції – елайнери (капи). На відміну від брекет-систем, капи виготовляються для всієї щелепи (брекети фіксуються на кожному зубі).

  Щоб змоделювати результат лікування використовується спеціальне програмне забезпечення ClinCheck. Програма надає можливість побачити, як буде змінюватися положення зубів на кожному етапі лікування, а також остаточний результат.

  Після курсу лікування, як і після корекції брекет-системами, для закріплення результатів лікування використовуються ретейнери. Термін лікування залежить від діагнозу і необхідного результату. Зазвичай воно займає рік-півтора.

  Комп'ютерна анестезія STA

  Комп'ютерна анестезія проводиться за допомогою унікального приладу, розробленого американськими вченими, який дозволяє підвищити рівень стоматологічних послуг.

  Прилад складається з панелі управління і ін'єкційного пристрою, який має мало спільного зі звичайним шприцом. Подача анестетика виконується дозовано, під управлінням комп'ютера. Прилад визначає опір тканин, у які вводиться тонка голка і дозволяє визначити ділянки, де введення анестетика буде здійснюватися з найменшим опором. Система автоматично регулює тиск і швидкість введення препарату. Завдяки всім цим особливостям для проведення анестезії потрібно значно менше анестетика, знижується ймовірність пошкодження судин і зв'язок, а у пацієнта відсутнє оніміння губ, щік, язика.

  Дентальний мікроскоп

  Безпека, ефективність і якість – показники, які вдається істотно підвищити при використанні стоматологічного мікроскопа. Скажемо більше – поступово його застосування в стоматологічній практиці стає золотим стандартом лікування.

  Які ж переваги лікування під мікроскопом? Зупинимося на головних:

  • Якість діагностики. Багаторазове збільшення дозволяє визначати товщину, перфорації, локалізацію кореневих каналів і т.д.
  • Повний контроль. Мікроскоп створює умови для повністю контрольованого видалення уражених тканин.
  • Оцінка результатів. Оптика дозволяє визначити ступінь прилягання ортопедичної конструкції, пломби.
  • Ефективне ендодонтичне лікування. Забезпечує якісне лікування каналів зі складною анатомією і розташуванням.
  • Документування та відеофіксація. Отримані зображення та відеозаписи дозволяють пацієнтові самостійно оцінити стан ротової порожнини, якість лікування.

  Новітні технології в стоматології в Змієві і Харкові

  A-PRF, плазмоліфтінг, комп'ютерна анестезія, дентальний мікроскоп, CAD/CAM та ін. – ми використовуємо всі сучасні технології, які сьогодні існують у світовій стоматології. Це дозволяє нам пропонувати якісні послуги відповідно до діючих міжнародних стандартів.

  Наші переваги стануть для вас очевидними вже після першого відвідування стоматології «Вєрно» в Змієві і Харкові. Наш стоматологічний центр – це:

  • сучасні методи діагностики, які є основою ефективного лікування;
  • безперервне підвищення кваліфікації наших співробітників – стоматологія більше за будь який інший напрямок медицини вимагає постійного вдосконалення, і ми готові вчитися;
  • повна відсутність болю, незалежно від рівня складності майбутнього лікування;
  • бездоганний сервіс і спеціальні пропозиції для тих, хто постійно лікується в нашій клініці.

  Записатися на прийом, щоб пройти лікування або для консультації в клініці Verno («Вєрно») в Змієві і Харкові можна, скориставшись послугою «зворотний дзвінок». Крім цього, записатися на прийом можна, зателефонувавши по одному з телефонів, представлених на сайті, або зв'язавшись з будь-якого доступного каналу зв'язку (skype, електронна пошта).

   

  Вартість процедур

   

  Назва послуги Вартість
  Сканування зубів 1650 грн.
  Комп'ютерне моделювання посмішки (1 одиниця) 400 грн.
  Обробка лазером кореневого каналу 1500 грн.
  Процедура плазмоліфтинг 1 щелепа 1500 грн.
  Комп'ютерна анестезія 400 грн.
  Хірургічний шаблон 3500 грн.
  Лікування зубів уві сні (за годину) 3500 грн.
  Процедура A-PRF 450 грн.

  наші фахівці
  Всі фахівці
  відгуки
  Написати відгук
  Ваша оцінка
  0 відгуків, оцінка 0 з 5