Скільки коштує імплантація в Харкові

  
   

  Імплантація – складний багатоетапний процес, вартість якого залежить від стану здоров'я та особливостей зубощелепної системи пацієнта, обсягу робіт на кожному етапі, обраних імплантів та інших факторів. Саме тому дати заочну відповідь на питання: «скільки коштує імплантація в Харкові?» досить складно. Для того, щоб ви мали уявлення про матеріальні витрати і витрати часу, ми розповімо про процес імплантації докладніше.

  Основні етапи протезування на імплантатах: як формується вартість

  Перелічимо основні етапи імплантації і розглянемо їх більш детально:

  • консультація хірурга і ортопеда;
  • діагностика і планування лікування;
  • професійна гігієна, а також заходи, що поліпшують стан пародонту; анестезія (місцеве знеболення і седація);
  • установка імплантів і абатмента;
  • установка формувача ясен;
  • установка тимчасової і постійної коронки;
  • додаткові витрати (допоміжні процедури – відбитки,
  • додаткові анестезії та інші процедури).

  Консультація хірурга і ортопеда

  Мета первинної консультації – вибір методу лікування. Лікар проводить огляд, визначає дефекти, оцінює обсяг робіт. В окремих випадках пацієнтові може бути запропоновано установку мостоподібної конструкції на опорних зубах. У разі їх відсутності або порушенні прикусу кращим рішенням буде протезування на імплантатах.

  Діагностика і планування лікування

  Для проведення імплантації є абсолютні та відносні протипоказання. У першому випадку йдеться про хвороби кровотворної системи, патології кісткових тканин, імунні порушення і т.д. Другі піддаються лікуванню, їх може бути усунено перед проведенням імплантації. Для того щоб визначити план лікування, проводиться обстеження, що дозволяє оцінити загальний стан здоров'я, стан кісткових структур у місці проведення операції. Лікар дає пацієнту направлення для здачі аналізів крові, на комп'ютерну томографію.

  Професійна гігієна, заходи, що поліпшують стан пародонта

  Накопичення м'яких відкладень на поверхні зубів – процес постійний. При регулярному і ефективному проведенні гігієнічних процедур більшої частини нальоту вдається позбутися, але на окремих ділянках з часом утворюються тверді відкладення. М'який і твердий наліт є причиною розвитку хвороб пародонту, прогресування яких призводить до ослаблення зв'язкового апарату, що утримує зуб, до запальних процесів навколо імпланта. Тому перед плануванням імплантації слід провести професійне чищення зубів, підібрати засоби, які допоможуть поліпшити стан пародонту.

  Анестезія (місцеве знеболення і седація)

  Хірургічний етап імплантації проводиться під місцевою анестезією (провідниковою, інфільтраційною). За необхідності втручання може здійснюватися під седацією (медикаментозний сон). В останньому випадку пацієнт перебуває у стану сну, тому не відчуває дискомфорту навіть при тривалій операції. Седація поєднується з місцевим знеболенням.

  Установка імплантів і абатмента

  Під час хірургічного втручання в кістку імплантується дентальний імплант, який виконує функції кореня штучного зуба. Вартість імпланта залежить від матеріалу виготовлення, класу виробів, виробника.

  Коронкова частина штучного зуба встановлюється на основу – абатмент. Можуть використовуватися як стандартні абатменти, так і виготовлені індивідуально для пацієнта з діоксиду цирконію або титану.

  Установка формувача ясен

  Формувач ясен призначений для відновлення природної лінії м'яких тканин, формування ясенного контуру. Його установка проводиться відразу ж після установки імпланта або після того, як завершиться інтеграція імпланта (за 2-4 місяці після установки).

  Вартість тимчасової і постійної коронки

  Постійна коронка встановлюється тільки після приживання імпланта. Щоб виключити дискомфорт, на цей період встановлюється тимчасова коронка. Установка постійної коронки – заключний етап імплантації, а її вартість залежить від методу і матеріалу виготовлення.

  Додаткові витрати

  При недостатньому об’ємі кісткової тканини (атрофії) нижньої щелепи, недостатній висоті альвеолярного відростка верхньої щелепи і близькому розташуванні гайморової пазухи проводяться такі процедури:

  кісткова пластика нижньої щелепи – нормалізація кісткового об'єму аутотрансплантатами (власні тканини пацієнта); синус-ліфтинг – нарощування об’єму кісткових тканин шляхом збільшення висоти кістки в області дна гайморової пазухи.

  Скільки коштує імплантація зуба в Харкові і Змієві

  Остаточна вартість протезування розраховується індивідуально, що можливо після огляду і обстеження. Лише на підставі отриманих даних можуть бути обрані методи і матеріали для імплантації.

  Оцініть переваги бездоганного сервісу в поєднанні з повним спектром стоматологічних послуг і сучасними технологіями лікування в стоматологічній клініці Verno. Наші основні переваги:

  • сучасні та ефективні методи діагностики і лікування, без яких неможливо дотримуватися сучасних стандартів у лікуванні зубів;
  • для того, щоб використовувати сучасні методи і технології, наші лікарі постійно підвищують свій рівень кваліфікації;
  • будь-які маніпуляції в нашій стоматології проводяться під анестезією, а у разі необхідності лікування здійснюється під седацією;
  • всім постійним клієнтам ми пропонуємо спеціальні умови.

  Ми пропонуємо імплантацію зубів у Харкові і Змієві в клініці «Вєрно». Щоб записатися на консультацію, дізнатися, скільки коштує імплантація всіх зубів або лише одного зуба, скористайтеся спеціальною формою «зворотний дзвінок», зателефонуйте по одному з телефонів або використовуйте будь-який доступний канал зв'язку (skype, електронна пошта).

  наші фахівці
  Всі фахівці
  відгуки
  Написати відгук
  Ваша оцінка
  0 відгуків, оцінка 0 з 5