Все про зубні імпланти

  
   

  Імпланти — найсучасніший і апробований метод протезування. Комфорт і рівень надійності, яких дозволяє домогтися протезування на імплантатах, ніколи не буде досягнуто за допомогою знімних мостів і протезів. Імплантація — один з основних напрямків діяльності стоматології «Вєрно». У нас ви зможете поставити імпланти провідних виробників, вибір яких здійснюється на підставі показань і фінансових переваг пацієнта: Straumann, Ankylos, NeoBiotech, Nobel Biocare, NeoDent, Megagen.

  Що являють собою імпланти

  Зубний імплант — це штучна альтернатива зубного кореня, який імплантується в кісткову тканину на місце втраченого зуба. На імплант встановлюється абатмент (базіс), на якому фіксується коронка.

  У тому вигляді, який мають сучасні імпланти зубів, ці конструкції з'явилися в 1965 році, коли була проведена перша успішна імплантація. Володар штучних зубів використовував їх до кінця свого життя — понад 40 років. З тих пір технології імплантації і самі імпланти були значно вдосконалені, але основний принцип її проведення зберігся колишнім.

  Зубні імпланти: основні переваги

  У стоматологічній практиці до цих пір використовуються мостовидні і знімні протези. Повністю відмовитися від них не вдається через доступну вартість, а також через страх проведення імплантації у деяких пацієнтів і наявності абсолютних протипоказань.

  Зупинимося детальніше на перевагах зубних імплантів:

  • Надійність конструкції. Як ми вже писали вище, надійність імплантів не можна порівняти з надійністю мостів і знімних протезів. При їх експлуатації необхідно коригувати свій раціон, уникаючи прийому в їжу твердих продуктів. Імпланти дозволяють не обмежувати себе ні в чому.
  • Естетичні характеристики. Імпланти неможливо відрізнити від натуральних зубів: ступінь прозорості коронок, їх колір, методи установки гарантують максимально природний вигляд штучних конструкцій.
  • Збереження сусідніх зубів. На відміну від мостів і знімних протезів, установка імпланта здійснюється без обточування сусідніх зубів — це автономна і універсальна конструкція.
  • Комфорт. Адаптація до протезів відбувається максимально швидко і вже через кілька днів людина перестає відчувати їх, так само як і свої зуби.

  Імпланти зубів: недоліки методу протезування

  Протезування на імплантатах має досить багато протипоказань, а до найбільш значущих належать: імунодефіцитні стани, цукровий діабет, онкологічні захворювання, психічні розлади.

  Види імплантів, призначення конструкцій

  Для протезування використовуються наступні види імплантів:

  • Коренеподібні. Класичні конструкції, які фіксуються в губчатому шарі кісткової тканини — так само, як і у випадку з натуральним коренем зуба. Використовуються для одиночного, множинного і знімного протезування.
  • Базальні. Довші імпланти, які фіксуються в базальному шарі кісткової тканини. Використовуються для множинного протезування.
  • Міні—імпланти. Схожі на класичні імпланти, але вони коротші і тонші. Найчастіше використовуються при протезуванні декількох зубів, оскільки при установці одиночних імплантів досить швидко розхитуються. Добре зарекомендували себе при установці знімних протезів на імплантатах.

  Імпланти зубів: запитання й відповіді

  Чи всім можуть бути встановлені імпланти?

  Під час консультації та обстеження лікар визначає можливість проведення імплантації. На підставі отриманих даних лікар робить висновок про загальний стан здоров'я, визначає абсолютні та відносні протипоказання. Так, наприклад, імплантація зубів не проводиться при важких серцево—судинних захворюваннях, діабеті, імунодефіцитних станах, онкології.

  Як довго доводиться звикати до імплантам?

  Деякий дискомфорт можливий лише в тому випадку, якщо у пацієнта тривалий час були відсутні зуби в роті. Неприємні відчуття пов'язані з прикушенням язика або щік, але всього за кілька днів пацієнт повністю звикає до змін.

  Чи слід після імплантації проходити огляди?

  Після оперативного втручання необхідно кілька разів відвідати лікаря. Проводяться корекції через 2 тижні, 3 місяці, 1 рік.

  Чи можна поставити імплант відразу після видалення зуба?

  Так, установка імпланта відразу після видалення зуба можлива. Зробити це можна в тому випадку, якщо обсяг кісткових тканин в місці установки буде достатнім. Установка після видалення неможлива в тому випадку, якщо зуб був причиною розвитку кісти або інших запалень.

  Чи можлива установка одночасно декількох імплантів?

  Так це можливо. Це буде вирішено під час консультації. Імплантація є досить простою операцією, але в той же час для організму це велике навантаження і перебувати в кріслі понад 2 годинників досить складно.

  Наскільки часто відторгаються імпланти?

  Для виготовлення імплантів використовується хімічно чистий титан — це матеріал з високою біосумісністю, який не відторгається організмом, тобто останній приймає його за «свого». Згідно зі статистикою, не менше 98% імплантів приживаються і служать більше 25 років.

  Імпланти зубів в Харкові і Змієві

  Імпланти зубів, ціна яких як і раніше залишається високою — одне з найбільш розумних капіталовкладень у власне здоров'я. Висока вартість імплантів в повній мірі компенсується тривалим терміном служби, відсутністю обмежень в раціоні харчування, високими естетичними характеристиками.

   Запишіться на консультацію і оціните переваги бездоганного сервісу в поєднанні з повним спектром стоматологічних послуг і сучасними технологіями лікування в стоматологічній клініці Verno. Наші основні переваги:

  • сучасні та ефективні методи діагностики і лікування, без використання яких неможливо слідувати сучасним стандартам в лікуванні зубів;
  • для того, щоб використовувати сучасні методи і технології, наші лікарі постійно підвищують свій рівень кваліфікації;
  • будь—які маніпуляції в нашій стоматології проводяться під анестезією, а при необхідності лікування здійснюється під седацією;
  • всім постійним клієнтам ми пропонуємо спеціальні умови.

  Встановити імпланти зубів в Харкові і Змієві ми рекомендуємо в клініці Verno. Щоб записатися на консультацію, скористайтеся спеціальною формою «зворотний дзвінок», зателефонуйте по одному з телефонів або використовуйте будь—який доступний канал зв'язку (skype, електронна пошта).

   

  наші фахівці
  Всі фахівці
  відгуки
  Написати відгук
  Ваша оцінка
  0 відгуків, оцінка 0 з 5