Рентген стоматологія Харків, Зміїв

Діагностика

  
   

  Діагностика – один з обов'язкових етапів у стоматології, що проводиться перед лікуванням і допомагає уникнути ускладнень, дозволяючи виявити порушення ще на початкових стадіях. Методи діагностики різноманітні, вони постійно вдосконалюються, надають більше можливостей фахівцям і підвищують комфорт пацієнтів. Стоматологія «Вєрно» – це весь спектр стоматологічних послуг, а також ефективна і безпечна діагностика зубів у Харкові.

  В яких випадках проводиться діагностика в стоматології

  Діагностика необхідна:

  • при плануванні будь-якого комплексного лікування;
  • перед імплантацією – з метою визначення стану кісткових структур;
  • для аналізу прикусу перед ортодонтичним лікуванням;
  • для визначення якості пломбування каналів;
  • для уточнення розташування осередку запалення;
  • для визначення стану і кількості коренів перед видаленням зуба.

  Наскільки важлива якісна діагностика

  Основна мета і цінність діагностики стану зубів і м'яких тканин – отримання достовірної інформації, достатньої для постановки правильного діагнозу і вибору оптимального методу лікування. Крім цього, завдяки діагностиці:

  • пацієнт має можливість самостійно переконатися в необхідності лікування (результати сучасних методів дослідження зрозумілі і об'єктивні);
  • підвищується якість маніпуляцій, що вимагають від лікаря ювелірної точності;
  • зміни фіксуються на різних етапах лікування, тому прогрес буде очевидний не лише для лікаря, але і для пацієнта.

  Алгоритм діагностики в нашій клініці продуманий і оптимізований. Висока якість досліджень забезпечується за рахунок можливостей сучасного діагностичного обладнання, рівня підготовки нашого персоналу. Така комбінація інноваційних технологій і високої кваліфікації є важливою умовою для отримання передбачуваних результатів у лікуванні.

  Переваги діагностики в нашому стоматологічному центрі

  Діагностика в стоматології Verno – це:

  • Комплексний підхід. Обладнання і методики, які ми використовуємо, дозволяють проводити комплексну діагностику, що допомагає виявляти будь-які порушення в зубощелепній системі.
  • Динаміка процесу. Ми обстежуємо пацієнта на початку та в процесі лікування, фіксуємо кінцеві результати, що дозволяє вносити необхідні корективи, оптимізувати лікувальний процес, а для пацієнта стають зрозумілими всі лікувальні заходи.
  • Сучасне обладнання. Діагностичне обладнання стоматологічного центру «Вєрно» дозволяє швидко отримувати максимально повну інформацію про стан ротової порожнини.
  • Результати лікування. Вже на етапі планування пацієнт може бачити результати, яких ми разом досягнемо по закінченню лікування.

  Види діагностики

  У своїй роботі ми використовуємо такі види діагностики:

  • прицільний знімок зубів;
  • панорамний знімок зубів;
  • ТРГ-знімок;
  • цифровий зліпок зубів.

  Прицільний знімок зуба – одна з найпоширеніших діагностичних процедур, яка проводиться за допомогою візіографа. Це компактний апарат з датчиком, який для отримання знімка розташовується на досліджуваній ділянці, і дані відразу передаються на монітор комп'ютера. Прицільна рентгенографія зубів допомагає виявити запальні процеси, аномалії розвитку, визначити якість пломбування каналів, отримати дані про стан імпланта і т.д.

  Панорамний знімок зубів (ортопантомограма, ОТПГ) – рентгенівський знімок щелеп, який дозволяє отримати детальну інформацію про їхній стан, виявити більшість стоматологічних порушень. На ортопантомограмі можна побачити не лише зуби, але і суглоби, гайморові пазухи носа, лицьові кістки. Все це робить ОТПГ незамінним джерелом інформації при ортодонтичному та хірургічному лікуванні.

  ТРГ-знімок (телерентгенограма) – рентгенівський знімок голови, який особливо затребуваний в ортодонтії, де використовується для діагностики прикусу, планування методів і визначення термінів лікування.

  Цифровий зліпок зубів – сучасний метод отримання 3Д-зображень зубів за допомогою інтраорального сканера, на основі яких створюється цифрова модель зубів і ясен. На відміну від традиційного методу отримання зліпків, де використовується спеціальна маса, цифровий спосіб має безліч переваг: він не заподіює дискомфорту пацієнтам, гарантує високу точність одержуваних даних, яка не залежить від властивостей матеріалів, часу та інших факторів, скорочує час передачі даних до зуботехничної лабораторії з 24 годин до 10 хвилин.

  Діагностика в Харкові і Змієві

  Стоматологія, рентген, рентгенографія – майже слова-синоніми. Без цього виду діагностики практично неможливо забезпечити якісне лікування в стоматології. Але за останні роки в арсеналі стоматологів з'явилося багато нових методів дослідження. Ми пильно стежимо за інноваціями в цій області, тому наш діагностичний комплекс завжди складається з найсучасніших апаратних засобів. У стоматології Verno можна зробити рентген зуба, панорамний знімок зубів або ТРГ-знімок – всі методи діагностики, які використовують у нашій клініці, забезпечують високу точність досліджень і комфорт для пацієнтів.

  Оцініть переваги стоматології «Вєрно» (Харків, Зміїв) на власному досвіді. Наш стоматологічний центр – це:

  • перевірені часом та інноваційні методи діагностики, які є основою ефективного лікування;
  • безперервне підвищення кваліфікації наших співробітників – ми завжди готові вчитися;
  • повне знеболення, незалежно від рівня складності майбутнього лікування;
  • бездоганний сервіс і спеціальні умови для тих, хто постійно лікується в нашій клініці.

  Зробити рентген щелепи або просто отримати консультацію в клініці Verno («Вєрно») можна, скориставшись послугою «зворотний дзвінок». Крім цього, записатися на прийом можна зателефонувавши по одному з телефонів, представлених на сайті або зв'язавшись з будь-якого доступного каналу зв'язку (skype, електронна пошта).

   

  Вартість діагностики

   

  Назва послуги Вартість
  Консультація стоматолога (30-45 хвилин) 200 грн.
  Повторна консультація 200 грн.
  Консультація та планування лікування з оцінкою даних КТ 350 грн.
  Прицільна рентгенографія 130 грн.
  Панорамний знімок зубів (ОПТГ) 250 грн.
  Комп'ютерна томографія двох щелеп 700 грн.
  Телерентгенограма (ТРГ) - оглядовий знімок черепа в бічній та прямій проекціях 250 грн.
  Сканування інтраоральне 3Shape 1650 грн.

   

   

  наші фахівці
  Всі фахівці
  відгуки
  Написати відгук
  Ваша оцінка
  0 відгуків, оцінка 0 з 5