Діагностика

Діагностика

Діагностика – один з обов'язкових етапів у стоматології, що проводиться перед лікуванням і допомагає уникнути ускладнень, дозволяючи виявити порушення ще на початкових стадіях. Методи діагностики різноманітні, вони постійно вдосконалюються, надають більше можливостей фахівцям і підвищують комфорт пацієнтів. Стоматологія «Вєрно» – це весь спектр стоматологічних послуг, а також ефективна і безпечна діагностика зубів у Харкові.

В яких випадках проводиться діагностика в стоматології

Діагностика необхідна:

 • при плануванні будь-якого комплексного лікування;
 • перед імплантацією – з метою визначення стану кісткових структур;
 • для аналізу прикусу перед ортодонтичним лікуванням;
 • для визначення якості пломбування каналів;
 • для уточнення розташування осередку запалення;
 • для визначення стану і кількості коренів перед видаленням зуба.

Наскільки важлива якісна діагностика

Основна мета і цінність діагностики стану зубів і м'яких тканин – отримання достовірної інформації, достатньої для постановки правильного діагнозу і вибору оптимального методу лікування. Крім цього, завдяки діагностиці:

 • пацієнт має можливість самостійно переконатися в необхідності лікування (результати сучасних методів дослідження зрозумілі і об'єктивні);
 • підвищується якість маніпуляцій, що вимагають від лікаря ювелірної точності;
 • зміни фіксуються на різних етапах лікування, тому прогрес буде очевидний не лише для лікаря, але і для пацієнта.

Алгоритм діагностики в нашій клініці продуманий і оптимізований. Висока якість досліджень забезпечується за рахунок можливостей сучасного діагностичного обладнання, рівня підготовки нашого персоналу. Така комбінація інноваційних технологій і високої кваліфікації є важливою умовою для отримання передбачуваних результатів у лікуванні.

Переваги діагностики в стоматологічному центрі «Вєрно»

Діагностика в стоматології VERNO – це:

 • Комплексний підхід. Обладнання і методики, які ми використовуємо, дозволяють проводити комплексну діагностику, що допомагає виявляти будь-які порушення в зубощелепній системі.
 • Динаміка процесу. Ми обстежуємо пацієнта на початку та в процесі лікування, фіксуємо кінцеві результати, що дозволяє вносити необхідні корективи, оптимізувати лікувальний процес, а для пацієнта стають зрозумілими всі лікувальні заходи.
 • Сучасне обладнання. Діагностичне обладнання стоматологічного центру «Вєрно» дозволяє швидко отримувати максимально повну інформацію про стан ротової порожнини.
 • Результати лікування. Вже на етапі планування пацієнт може бачити результати, яких ми разом досягнемо по закінченню лікування.

Види діагностики в стоматології VERNO

У своїй роботі ми використовуємо такі види діагностики:

 • прицільний знімок зубів;
 • панорамний знімок зубів;
 • ТРГ-знімок;
 • цифровий зліпок зубів.

Прицільний знімок зуба – одна з найпоширеніших діагностичних процедур, яка проводиться за допомогою візіографа. Це компактний апарат з датчиком, який для отримання знімка розташовується на досліджуваній ділянці, і дані відразу передаються на монітор комп'ютера. Прицільна рентгенографія зубів допомагає виявити запальні процеси, аномалії розвитку, визначити якість пломбування каналів, отримати дані про стан імпланта і т.д.

Панорамний знімок зубів (ортопантомограма, ОТПГ) – рентгенівський знімок щелеп, який дозволяє отримати детальну інформацію про їхній стан, виявити більшість стоматологічних порушень. На ортопантомограмі можна побачити не лише зуби, але і суглоби, гайморові пазухи носа, лицьові кістки. Все це робить ОТПГ незамінним джерелом інформації при ортодонтичному та хірургічному лікуванні.

ТРГ-знімок (телерентгенограма) – рентгенівський знімок голови, який особливо затребуваний в ортодонтії, де використовується для діагностики прикусу, планування методів і визначення термінів лікування.

Цифровий зліпок зубів – сучасний метод отримання 3Д-зображень зубів за допомогою інтраорального сканера, на основі яких створюється цифрова модель зубів і ясен. На відміну від традиційного методу отримання зліпків, де використовується спеціальна маса, цифровий спосіб має безліч переваг: він не заподіює дискомфорту пацієнтам, гарантує високу точність одержуваних даних, яка не залежить від властивостей матеріалів, часу та інших факторів, скорочує час передачі даних до зуботехничної лабораторії з 24 годин до 10 хвилин.

Діагностика в клініці VERNO в Харкові і Змієві

Стоматологія, рентген, рентгенографія – майже слова-синоніми. Без цього виду діагностики практично неможливо забезпечити якісне лікування в стоматології. Але за останні роки в арсеналі стоматологів з'явилося багато нових методів дослідження. Ми пильно стежимо за інноваціями в цій області, тому наш діагностичний комплекс завжди складається з найсучасніших апаратних засобів. У стоматології VERNO можна зробити рентген зуба, панорамний знімок зубів або ТРГ-знімок – всі методи діагностики, які використовують у нашій клініці, забезпечують високу точність досліджень і комфорт для пацієнтів.

Оцініть переваги стоматології «Вєрно» (Харків, Зміїв) на власному досвіді. Наш стоматологічний центр – це:

 • перевірені часом та інноваційні методи діагностики, які є основою ефективного лікування;
 • безперервне підвищення кваліфікації наших співробітників – ми завжди готові вчитися;
 • повне знеболення, незалежно від рівня складності майбутнього лікування;
 • бездоганний сервіс і спеціальні умови для тих, хто постійно лікується в нашій клініці.

Зробити рентген щелепи або просто отримати консультацію в клініці VERNO («Вєрно») можна, скориставшись послугою «зворотний дзвінок». Крім цього, записатися на прийом можна зателефонувавши по одному з телефонів, представлених на сайті або зв'язавшись з будь-якого доступного каналу зв'язку (skype, електронна пошта).

відгуки
Написати відгук
Ваша оцінка
0 відгуків, оцінка 0 з 5
Сподобалася сторінка ? - Розкажи друзям!