Ми, як ніхто знаємо, що більшість людей відкладають свій візит до лікаря, терплять зубний біль та доводять зуби до критичного стану, через страх перед уколами! Але це не про пацієнтів стоматологічного центру “Verno”!!!

Анестезія застосовуються в стоматології вже приблизно 150 років, і завжди, роблячи укол, знеболюється не тільки проблемний зуб, а й прилеглі до нього тканини. Також при анестезії зуба шприцем, потрібно вводити більше дози препарату, щоб він міг просочитися (дифундувати) до потрібного місця, в наслідок чого німіє половина обличчя, через що пацієнт почуває себе досить некомфортно протягом декількох годин.

Комфорт наших пацієнтів, стоїть на першому місці, тому завітавши до нас, Ви можете забути про звичні методи знеболювання, та відчути рівень сучасності комп’ютерної анестезії - WAND STA

WAND STA - що це?

WAND STA - це сучасний прилад, який розробленио в США і затверджений FDA. Ми з впевненістю підтвердемо той факт, що це революційний крок вперед у сучасній стоматології.

Прилад має комп'ютерну панель та ін'єкційний пристрій, який більше схожий на ручку, а не на шпри. Программа приладу дозує знеболюючий препарат (1 крапля в дві секунди), крім цього, рідина виділяється під значно меншим тиском, ніж зі стандартного механічного шприца, тому паціент не має неприємних відчуттів під час введення анастезії.

Тож які переваги анестезії методом WAND:

  • Прилад виглядає менш страхітливо, бо Ін'єкційний пристрій походить більше на ручку, а не на шприц і має надтонку голку
  • Управляється комп'ютером
  • Поступове надходження анестетика під низьким тиском дозволяє йому проникати без болю, а відновлення після процедури набагато простіше, ніж у випадках застосування звичайного шприца.
  • Одним з найважливіших переваг приладу WAND є можливість анестезувати тільки проблемний зуб, а не всі прилеглі до нього області і тканини. Анестезія лише одного зуба, що не поширюється на інщі частини обличчя, дозволяє пацієнтові відчувати себе комфортно відразу після завершення процедури.
  • Ідеально підходить для лікування дітей, а також для всіх, хто зацікавлений лікувати зуби за допомогою найсучасніших методик.

відгуки
Написати відгук
Ваша оцінка
0 відгуків, оцінка 0 з 5
Сподобалася сторінка ? - Розкажи друзям!