Процедура A-PRF

  
   

  Терапія з використанням клітин крові пацієнта – один з найефективніших методів регенеративної медицини, що дозволяє прискорити загоєння в декілька разів. Використовуючи PRF-мембрану, будь-яку шкоду від хірургічного втручання та інших маніпуляцій вдається зробити максимально непомітними. Основний ефект процедури – створення кровоносних судин, тому А-PRF у стоматології має безліч показань.

  Особливість процедури A-PRF

  Для створення кращих умов у післяопераційний і реабілітаційний період процедура A-PRF передбачає використання фібрину, збагаченого тромбоцитами пацієнта. Ефективність даної методики доведена численними дослідженнями і клінічними випробуваннями. У порівнянні з медикаментозною терапією будь-якими препаратами, вона має безперечні переваги.

  Фібринові мембрани утворюються під час центрифугування, яке дозволяє досягти високої концентрації лейкоцитів і тромбоцитів у матеріалі. Фактори росту й імунного захисту сприяють утворенню кровоносних судин і створюють сприятливі умови для регенерації кісткових і м'яких тканин.

  Основні переваги технології A-PRF

  Використовуючи A-PRF, вдається досягти:

  • зниження больових відчуттів у післяопераційний період;
  • зниження ймовірності післяопераційних ускладнень у вигляді запальних процесів;
  • скорочення терміну реабілітації;
  • зростання якості регенерації кісткових тканин і загоєння ясен.

  Окрім цього, дана технологія є прекрасною альтернативою колагенових мембран, які до того ж значно дорожчі. І ще одна важлива перевага: при використанні власної крові пацієнта повністю виключається ймовірність розвитку алергічних реакцій.

  А-ПРФ-процедура у стоматології: основні показання

  У стоматології проведення процедури рекомендовано в наступних випадках:

  • Після проведення простих і складних видалень зубів. Фібринові мембрани запобігають запальним процесам у лунці і створюють умови для безболісної, швидкої регенерації тканин.
  • При проведенні імплантації. Процедура підвищує ймовірність успішної інтеграції імплантів.
  • При проведенні кісткової пластики. Є додатковим фактором успіху при проведенні операцій, що передують імплантації (синус-ліфтинг, аугментація).
  • Втручання в пародонті. Застосування фібринових мембран покращує естетичні показники під час лікування захворювань пародонту.

  Як проводиться A-PRF-процедура

  Матеріал для збагачення фібрину отримують шляхом забору крові з вени пацієнта. Її збирають у пробірку, а для створення мембрани використовується центрифуга A-PRF. Залежно від обраного режиму роботи в ній також можливе отримання фибринового клею (I-PRF).

  Після центрифугування A-PRF мембрана поміщається в підготовче відділення, де створюються зразки із заданими фізичними параметрами – безпечні для здоров'я, легко оброблювані, які можна вшивати і розрізати.

  I-PRF – має вигляд тягучої рідини (клею), що дозволяє використовувати її при проведенні аугментації для з'єднання кісткових матеріалів.

  Основний результат, якого дозволяють досягти обидва матеріали – утворення кровоносної системи на локальних ділянках. Це і пояснює широку сферу їх застосування, оскільки при будь-яких маніпуляціях мають бути забезпечені умови для повноцінного живлення ділянки втручання.

  А-PRF-мембрана в Харкові і Змієві

  Максимально природний і ефективний метод A-PRF терапії, в якому використовуються аутогенні фібринові волокна, значно прискорює загоєння ран і регенерацію тканин. При використанні цього методу вдається запобігти запальним процесам і максимально скоротити реабілітаційний період, а найважливіше – мембрана з власної крові не відторгається організмом і не викликає інших небажаних реакцій.

  Запрошуємо вас скористатися перевагами нашої стоматологічної клініки. Verno - це:

  • сучасні й достовірні методи досліджень, у тому числі з використанням візіографу, комп'ютерного томографу;
  • високий рівень кваліфікації персоналу, який підтримується безперервним процесом навчання;
  • повна відсутність болю, незалежно від виду лікування, маніпуляцій;
  • бездоганний сервіс і спеціальні умови для тих, хто постійно лікується в нашій клініці.

  Щоб отримати консультацію або пройти лікування в клініці Verno («Вєрно»), залиште номер свого телефону на сайті – ми зателефонуємо вам. Також записатися на прийом можна, скориставшись одним з номерів телефонів, вказаних на сайті або зв’язавшись з нами будь-яким доступним каналом зв'язку (skype, електронна пошта).

     

  Вартість процедури A-PRF

   

  Назва послуги Вартість
  Процедура A-PRF 450 грн.

  наші фахівці
  Всі фахівці
  відгуки
  Написати відгук
  Ваша оцінка
  0 відгуків, оцінка 0 з 5