Процедура A-PRF

Терапія з використанням клітин крові пацієнта – один з найефективніших методів регенеративної медицини, що дозволяє прискорити загоєння в декілька разів. Використовуючи PRF-мембрану, будь-яку шкоду від хірургічного втручання та інших маніпуляцій вдається зробити максимально непомітними. Основний ефект процедури – створення кровоносних судин, тому А-PRF у стоматології має безліч показань.

Особливість процедури A-PRF

Для створення кращих умов у післяопераційний і реабілітаційний період процедура A-PRF передбачає використання фібрину, збагаченого тромбоцитами пацієнта. Ефективність даної методики доведена численними дослідженнями і клінічними випробуваннями. У порівнянні з медикаментозною терапією будь-якими препаратами, вона має безперечні переваги.

Фібринові мембрани утворюються під час центрифугування, яке дозволяє досягти високої концентрації лейкоцитів і тромбоцитів у матеріалі. Фактори росту й імунного захисту сприяють утворенню кровоносних судин і створюють сприятливі умови для регенерації кісткових і м'яких тканин.

Основні переваги технології A-PRF

Використовуючи A-PRF, вдається досягти:

 • зниження больових відчуттів у післяопераційний період;
 • зниження ймовірності післяопераційних ускладнень у вигляді запальних процесів;
 • скорочення терміну реабілітації;
 • зростання якості регенерації кісткових тканин і загоєння ясен.

Окрім цього, дана технологія є прекрасною альтернативою колагенових мембран, які до того ж значно дорожчі. І ще одна важлива перевага: при використанні власної крові пацієнта повністю виключається ймовірність розвитку алергічних реакцій.

А-ПРФ-процедура у стоматології: основні показання

У стоматології проведення процедури рекомендовано в наступних випадках:

 • Після проведення простих і складних видалень зубів. Фібринові мембрани запобігають запальним процесам у лунці і створюють умови для безболісної, швидкої регенерації тканин.
 • При проведенні імплантації. Процедура підвищує ймовірність успішної інтеграції імплантів.
 • При проведенні кісткової пластики. Є додатковим фактором успіху при проведенні операцій, що передують імплантації (синус-ліфтинг, аугментація).
 • Втручання в пародонті. Застосування фібринових мембран покращує естетичні показники під час лікування захворювань пародонту.

Як проводиться A-PRF-процедура

Матеріал для збагачення фібрину отримують шляхом забору крові з вени пацієнта. Її збирають у пробірку, а для створення мембрани використовується центрифуга A-PRF. Залежно від обраного режиму роботи в ній також можливе отримання фибринового клею (I-PRF).

Після центрифугування A-PRF мембрана поміщається в підготовче відділення, де створюються зразки із заданими фізичними параметрами – безпечні для здоров'я, легко оброблювані, які можна вшивати і розрізати.

I-PRF – має вигляд тягучої рідини (клею), що дозволяє використовувати її при проведенні аугментації для з'єднання кісткових матеріалів.

Основний результат, якого дозволяють досягти обидва матеріали – утворення кровоносної системи на локальних ділянках. Це і пояснює широку сферу їх застосування, оскільки при будь-яких маніпуляціях мають бути забезпечені умови для повноцінного живлення ділянки втручання.

А-PRF-мембрана в стоматологічній клініці VERNO в Харкові і Змієві

Максимально природний і ефективний метод A-PRF терапії, в якому використовуються аутогенні фібринові волокна, значно прискорює загоєння ран і регенерацію тканин. При використанні цього методу вдається запобігти запальним процесам і максимально скоротити реабілітаційний період, а найважливіше – мембрана з власної крові не відторгається організмом і не викликає інших небажаних реакцій.

Запрошуємо вас скористатися перевагами нашої стоматологічної клініки. VERNO - це:

 • сучасні й достовірні методи досліджень, у тому числі з використанням візіографу, комп'ютерного томографу;
 • високий рівень кваліфікації персоналу, який підтримується безперервним процесом навчання;
 • повна відсутність болю, незалежно від виду лікування, маніпуляцій;
 • бездоганний сервіс і спеціальні умови для тих, хто постійно лікується в нашій клініці.

Щоб отримати консультацію або пройти лікування в клініці VERNO («Вєрно»), залиште номер свого телефону на сайті – ми зателефонуємо вам. Також записатися на прийом можна, скориставшись одним з номерів телефонів, вказаних на сайті або зв’язавшись з нами будь-яким доступним каналом зв'язку (skype, електронна пошта).

відгуки
Написати відгук
Ваша оцінка
0 відгуків, оцінка 0 з 5
Сподобалася сторінка ? - Розкажи друзям!