ОПТГ- це скорочення слова ортопантомограма. Що це і навіщо вона потрібна?

ОПТГ- це вид дослідження кісток череп, при якому ми можемо отримати розгорнуте зображення відразу всіх зубів, обох щелеп. Які переваги у даної технології?

  1. Швидкість. Більше немає необхідності робити багато маленьких знімків зубів і чекати, коли проявлять плівку, стоячи в черзі. Ваш цифровий знімок одразу всіх зубів буде готовий всього за пару хвилин, і лікар зразу отримає його на свій комп"ютер, що, по-перше прискорить процес діагностики, а, по-друге заощадить ваш час.
  2. Простота. Вам не потрібно буде перейматися з приводу вийшов знімок чи ні. Майже повністю автоматизований процес допомогає нам всього в пару клікі отримати високоякісне зображення.
  3. Безпека. У світі цифрових технологій більше немає місця плівковим знімкам з божевільним радіологічним навантаженням.                                                                                 Ми в стоматологічному центрі "Verno" зробили крок ще далі і встановили найточніший і найбезпечніший томограф від компанії "Vatech" з радіологічним навантаженням, меншим в мінімум 500 разів ніж на аналогових апаратах.                               Запишіться до нас на консультацію всього в пару кліків і дізнайтеся чи варто вам робити ОПТГ або КТ.

Цены на услуги
відгуки
Написати відгук
Записатися на прийом
Введіть ваш телефон
Ваша оцінка
0 відгуків, оцінка 0 з 5
Сподобалася сторінка ? - Розкажи друзям!