Лікування зубів уві сні

  
   

  Майже кожен з нас у певний час переживав відчуття тривоги перед черговим відвідуванням стоматологічного кабінету, причому навіть нестерпний зубний біль не завжди є стимулом для походу до клініки. Так було раніше. Сьогодні, окрім якісної та безпечної анестезії, завдяки якій ми повністю позбулися болю в стоматологічному кріслі, ми пропонуємо абсолютно унікальну послугу – лікування уві сні, або іншими словами – «седація в стоматології». Що це таке, як проводиться лікування під седацією в стоматології «Вєрно» в Змієві і Харкові – про це ми розповімо докладніше.

  Що являє собою седація в стоматології

  Отже, страх перед відвідуванням стоматолога – одна з найпоширеніших фобій у людини. Саме вона є однією з причин тривалої відмови від лікування, що призводить до втрати зубів і розвитку захворювань слизових оболонок, пародонту. Але вихід знайдено – седація.

  Седація – це стан глибокої релаксації, який досягається шляхом подачі пацієнтові через маску спеціальної газової суміші або внутрішньовенного введення препарата. Газ має приємний солодкуватий запах і починає діяти вже після кількох перших вдихів. Людина розслабляється, заспокоюється, її залишають тривожні думки, рухи сповільнюються, а все, що відбувається сприймається як у напівсні. При цьому пацієнт залишається в свідомості, може відповідати на питання, виконувати прохання. Таким чином, ми створюємо максимально комфортні умови для лікування, як для пацієнта, так і для лікаря. Стан дрімоти проходить дуже швидко – достатньо кількох хвилин, щоб газ повністю вивітрився з легень.

  Які існують види седації

  У стоматологічній практиці, зазвичай використовується поверхнева седація, яка здійснюється шляхом введення в організм спеціальних препаратів (перорально або ін'єкційно) або за допомогою маски, шляхом вдихання закису азоту (севофлурану). Використовувані засоби свторюють відносно пригнічувальну дію на центральну нервову систему і вважаються максимально безпечними.

  Розрізняють такі види седації:

  • Поверхнева. Максимальне розслаблення тіла, заглушення страху з повним збереженням всіх функцій організму, можливості спілкування.
  • Глибока. Стан, близький до загального наркозу, коли свідомість повністю відключено і пригнічені рефлекси.

  Наркоз, як і глибока седація, проводиться в спеціалізованих хірургічних відділеннях, у штаті яких є досвідчені анестезіологи та необхідне обладнання, препарати.

  Показання для проведення седації

  Седація дає можливість розслабитися пацієнтові настільки, що в подальшому стоматологічне лікування буде у нього асоціюватися тільки з позитивними емоціями. Лікар отримує можливість виконати свою роботу швидко і якісно.

  Седація для дітей – прекрасна можливість познайомити дитину зі стоматологією. Вона дозволить малечі отримати позитивний досвід, завдяки якому подальше спілкування з лікарями не буде асоціюватися з болем, дискомфортом. Практикують седацію і в тих випадках, коли дитина вже отримала негативний досвід.

  Седація в стоматології у дітей дозволяє:

  • зберегти здоровий психоемоційний стан дитини;
  • забезпечити візуальний і вербальний контакт пацієнта з лікарем;
  • запобігти появі в пам'яті дитини ситуацій, які сприяють розвитку фобій;
  • створити умови для якісного проведення будь-яких маніпуляцій;
  • відразу ж приступити до лікування – інгаляційний метод не вимагає підготовчих заходів.

  Отже, основні показання для проведення седації:

  • Седація показана для тих пацієнтів, які відчувають панічний страх перед лікуванням у стоматолога. Седація для дітей у стоматології робить лікування простим і комфортним для обох сторін.
  • Підвищений блювотний рефлекс.
  • Соматичні хронічні патології, при яких протипоказані стреси. Лікування зубів під седацією дозволяє знизити реакцію організму на стрес і маніпуляції, які проявляються у вигляді тахікардії, гіпертензії.
  • Великий обсяг робіт за обмежений період часу.
  • Психічні розлади.

  Протипоказання для проведення седації

  Перед седацією лікар проводить опитування, яке дозволяє з'ясувати, чи існують для неї протипоказання. Основними протипоказаннями для проведення седації є:

  • перший триместр вагітності;
  • вік до 3-4 років – якщо немає можливості встановити голосовий контакт з лікарем;
  • важкі форми епілепсії (залежить від способу введення у стан сну);
  • важкі черепно-мозкові травми в анамнезі;
  • наявність алкоголю в організмі;
  • декомпенсовані серцево-судинні порушення;
  • регулярне вживання сильнодіючих лікарських препаратів.

  Чи безпечна седація?

  Лікувати зуби під седацією безпечно як для дорослих, так і для дітей. Вона не викликає звикання, алергічних реакцій. Інгаляційні гази не зв'язуються з білками крові і виводяться з організму протягом декількох хвилин. У стоматологічній практиці седація використовується вже більше п'ятдесяти років. У зарубіжних клініках всіх дітей дошкільного віку лікують під седацією. Вона ж застосовується в травматології, акушерстві та інших напрямках медицини.

  Чим відрізняється седація від наркозу?

  Седація не є наркозом чи анестезією. Вона дозволяє ввести пацієнта в стан релаксації, який дає можливість провести лікування на високому якісному рівні. Місцева анестезія дозволяє знизити до необхідного рівня чутливість на потрібній ділянці, а седація забезпечує сприятливий психологічний фон для проведення лікування. На відміну від наркозу, під час седації людина перебуває у свідомості, просто спить, у неї збережені рефлекси.

  Які можливі наслідки?

  Після правильно проведеної седації наслідки відсутні. Як дорослі, так і діти добре почуваються і відразу повертаються до звичайного життя. Це дозволяє не вносити істотних коректив у свій спосіб життя, робочий графік.

  Доросла та дитяча стоматологія під седацією в Змієві і Харкові

  Шлях до здорових зубів і красивої посмішки можливий без болю. Завдяки седації, про відвідування нашої клініки у вас в пам'яті залишаться тільки приємні спогади. Седативний ефект, який забезпечує препарат, дозволяє максимально розслабитися, знизити тривожність, що особливо важливо для людей емоційно чутливих, недовірливих і тих, у кого був негативний досвід лікування в стоматологічній клініці.

  Наші переваги стануть для вас очевидними вже після першого відвідування стоматології «Вєрно» в Змієві і Харкові. Наш стоматологічний центр – це:

  • сучасні методи діагностики, які є основою ефективного лікування;
  • безперервне підвищення кваліфікації наших співробітників – стоматологія більше за будь який інший напрямок медицини вимагає постійного вдосконалення, і ми готові вчитися;
  • повна відсутність болю, незалежно від рівня складності майбутнього лікування;
  • бездоганний сервіс і спеціальні пропозиції для тих, хто постійно лікується в нашій клініці.

  Записатися на прийом, щоб пройти лікування або для консультації в клініці Verno («Вєрно») в Змієві і Харкові можна, скориставшись послугою «зворотний дзвінок». Крім цього, записатися на прийом можна, зателефонувавши по одному з телефонів, представлених на сайті, або зв'язавшись з будь-якого доступного каналу зв'язку (skype, електронна пошта).

    

  Вартість лікування зубів уві сні

   

  Назва послуги Вартість
  Лікування зубів уві сні (за годину) 3500 грн.

  наші фахівці
  Всі фахівці
  відгуки
  Написати відгук
  Ваша оцінка
  0 відгуків, оцінка 0 з 5