Гарантія на імпланти

  
   

  Успіх і результати хірургічного втручання залежать від цілої низки чинників, частина з яких не пов'язана з використовуваними технологіями та методами, а також кваліфікацією лікаря. Стоматологічна хірургія мало чим відрізняється від інших її напрямків, але у випадку з імплантацією пацієнт дійсно отримує гарантії. Давайте розберемося, на що саме поширюється гарантія на імпланти зубів.

  Чи є гарантія на імпланти?

  В Україні гарантія для більшості стоматологічних послуг становить 6 місяців. У багатьох приватних клініках дають індивідуальну гарантію на свої послуги – 1 або 2 роки. Під гарантією розуміють можливість безкоштовно усунути порушення, виявлені протягом терміну дії, відповідного гарантійному терміну. Цього терміну достатньо для того, щоб проявилися недоліки, що виникли на етапі експлуатації конструкції

  Говорячи про термін експлуатації імпланта, слід розрізняти такі види гарантії:

  • Гарантія компанії-виробника. Гарантійний термін служби може складати 10, 20 років, а в деяких випадках навіть бути безстроковим. Виробник підтверджує, що протягом зазначеного терміну виріб збереже свою форму і характеристики. При появі дефектів він зобов'язується замінити імплант безкоштовно. Гарантія поширюється лише на вироби, які встановлені відповідно до технології і правильно експлуатуються пацієнтом.
  • Гарантія на імпланти в стоматологічному центрі «Вєрно» становить 1 рік і поширюється тільки на виконані роботи.

  Від чого залежать результати імплантації

  Результати проведеного оперативного втручання залежать від трьох основних чинників:

  • кваліфікації лікаря;
  • загальний стан здоров'я пацієнта;
  • дотримання рекомендацій у період реабілітації, правил гігієни і експлуатації імплантів.

  В обов'язки лікаря входить створення сприятливих умов для приживлення імпланта, для чого має бути правильно підібрана конструкція, дотримані всі технології. Порушення останніх зазвичай призводить до появи дефектів вже протягом першого року. У цьому випадку заміна імпланта проводиться безкоштовно.

  Після установки імплантів подальший процес залежить від особливостей організму і дотримання певних правил самим пацієнтом. Не забувайте, що навіть найпростіше хірургічне втручання пов'язане з ризиком розвитку ускладнень, навіть з найдорожчим імплантом. При недотриманні елементарних правил гігієни й експлуатації можуть виникнути неприємності. Щоб цього не сталося, потрібно уникати травм в області імплантації, регулярно відвідувати стоматолога для огляду і професійного чищення.

  Гарантія на зубні імплантати в Харкові і Змієві

  Гарантія на імпланти – це ваше право на їх безкоштовну заміну при будь-яких проблемах, що виникли внаслідок порушення технології проведення імплантації. Більш детальну консультацію Ви отримаєте під час візиту до клініки, ознайомитеся з системами, які ми використовуємо для імплантації, гарантійний термін служби яких варіюється в досить широких межах.

  Скористайтеся всіма перевагами стоматології нового покоління в стоматологічній клініці Verno. Ми пропонуємо вам:

  • сучасні і достовірні методи діагностики, у тому числі з використанням візіографу, комп'ютерного томографу;
  • високий рівень кваліфікації персоналу, який підтримується безперервним процесом навчання;
  • повна відсутність болю, незалежно від виду лікування, маніпуляцій;
  • бездоганний сервіс і спеціальні умови для тих, хто постійно лікується в нашій клініці.

  Щоб отримати консультацію, пройти лікування в клініці Verno («Вєрно»), залиште номер свого телефону на сайті – ми зателефонуємо вам. Також записатися на прийом можна, скориставшись одним із номерів телефонів, вказаних на сайті або зв'язавшись з нами будь-яким доступним каналом зв'язку (skype, електронна пошта).

  наші фахівці
  Всі фахівці
  відгуки
  Написати відгук
  Ваша оцінка
  0 відгуків, оцінка 0 з 5