Обробка лазером кореневого каналу

  
   

  Лазерні технології вже давно перестали бути технологіями майбутнього. Сьогодні вони розповсюджені й використовуються практично у всіх сферах медицини, зокрема в стоматології. Вперше їх було задіяно ще в 60 роках минулого століття, але активний розвиток даного напряму отримали тільки в наші дні. Сфера їх застосування надзвичайно широка: від коагуляції і стерилізації до розсічення м'яких тканин і препарування зубних тканин. Стоматологічний центр «Вєрно» пропонує лікування зубів лазером (Харків, Зміїв) – ефективний і безпечний метод, який має безліч переваг.

  Діодні стоматологічні лазери мають широкий спектр функціональних можливостей. Вони працюють у різних режимах і надають можливість вибору діаметра лазерного волокна, що дозволяє використовувати апарати для будь-яких маніпуляцій: від хірургічних втручань до відбілювання емалі.

  У кожній програмі роботи встановлені потужність і режим випромінювання лазера (без можливості їх зміни), що виключає ймовірність помилок через неправильно обрані параметри.

  Лазерне лікування в стоматології: основні показання

  Лазерні технології можуть застосовуватися для:

  • стерилізації кореневих каналів;
  • профілактики і лікування запальних процесів у м'яких тканинах;
  • хірургічних втручань, наприклад, видалення вуздечок, капюшона над зубом «мудрості» і т.і .;
  • лікування герпесу, стоматиту;
  • відбілювання зубної емалі;
  • усунення підвищеної чутливості зубів;
  • підготовчих робіт перед герметизацією фісур;
  • профілактики вторинного карієсу.

  Лікування зубів лазером: переваги технології

  Одним з найважливіших етапів лікування в стоматології є ендодонтичне лікування. Успіх всіх наступних заходів залежить від якості обробки кореневих каналів, а сучасні уявлення про якісне ендодонтичне лікування нерозривно пов'язані з якістю антисептичної обробки. Традиційна інструментальна обробка лише в деякій мірі зменшує рівень його бактеріального забруднення, а використовувані при цьому антисептики не завжди дають необхідний терапевтичний ефект. Пов'язано це з різноманіттям канальної мікрофлори, а ефективність антибактеріальних засобів зазвичай не перевищує 70%.

  Випромінювання лазера має широкий спектр дії і може застосовуватися як для профілактики, так і для лікування. Більш глибока обробка, можливість зниження кількості і навіть знищення патогенних мікроорганізмів дозволяє підвищити якість ендодонтичного лікування та реставрації в цілому.

  В ендодонтії використовується діодний лазер з довжиною хвилі 810 нм, стерилізація яким добре доповнює традиційні методи обробки каналів і дозволяє виключити термічні травми пародонту. Випромінювання лазера забезпечує повноцінну дезінфекцію каналів, а окрім цього, прискорює регенерацію кісткових тканин.

  Переваги обробки каналів лазером:

  • глибока дезінфекція та якісне висушування;
  • відсутній ризик теплового пошкодження тканин;
  • мінімальний час впливу на відкритий канал (близько 30 секунд на канал);
  • мінімальний ризик розвитку вторинного запалення;
  • лікування каналів за одне відвідування.

  Як проводиться обробка каналів лазером

  Кореневі канали – складна система з малими і великими відділками, в яких розташована пульпа, що забезпечує кровопостачання і іннервацію зуба. Пульпіт або періодонтит характеризуються станами, коли канали заповнені залишками розпаду пульпи і великою кількістю мікроорганізмів.

  Промінь лазера впливає на молекули води, з яких складаються мікроорганізми, і руйнує їх клітини. Спеціальні ендодонтичні насадки запобігають контакту із зубною поверхнею і дозволяють направляти промінь до самої верхівки кореня, завдяки чому канал піддається обробці по всій довжині.

  Ендодонтичне лікування лазером в Харкові і Змієві

  Ефективність і безпека – основні ознаки сучасної стоматології, а її базисом є передові технології. Чищення каналів зубів лазером – одна з них. Згодом вона стане стандартом в ендодонтичному лікуванні – важливою умовою для досягнення визначених завдань. Використовуючи лазер в стоматології, ми прагнемо ідеальної стерилізації каналів, тому впевнені в результатах лікування. Крім цього, лазер може використовуватися для усунення гнійних запалень, у лікуванні кіст, стерилізації зубоясеневих каналів і т.д.

  Лазерна терапія в стоматології – це наше сьогодення. Скористайтеся всіма перевагами стоматології нового покоління в клініці Verno. Ми пропонуємо вам:

  • сучасні і достовірні методи досліджень, у тому числі з використанням візіографа, комп'ютерного томографа;
  • високий рівень кваліфікації персоналу, який підтримується безперервним процесом навчання;
  • повна відсутність болю, незалежно від виду лікування, маніпуляцій;
  • бездоганний сервіс і спеціальні умови для тих, хто постійно лікується в нашій клініці.

  Щоб отримати консультацію, пройти лікування в клініці Verno («Вєрно»), дізнатися, скільки коштує лікування зубів лазером, залиште номер свого телефону на сайті – ми зателефонуємо вам. Також записатися на прийом можна, скориставшись одним із номерів телефонів, вказаних на сайті, або зв'язавшись з нами будь-яким іншим доступним каналом зв'язку (skype, електронна пошта).

   

  Вартість обробки лазером кореневого каналу

   

  Назва послуги Вартість
  Обробка лазером кореневого каналу 1500 грн.

  наші фахівці
  Всі фахівці
  відгуки
  Написати відгук
  Ваша оцінка
  0 відгуків, оцінка 0 з 5