Обробка лазером кореневого каналу

Лазерні технології вже давно перестали бути технологіями майбутнього. Сьогодні вони розповсюджені й використовуються практично у всіх сферах медицини, зокрема в стоматології. Вперше їх було задіяно ще в 60 роках минулого століття, але активний розвиток даного напряму отримали тільки в наші дні. Сфера їх застосування надзвичайно широка: від коагуляції і стерилізації до розсічення м'яких тканин і препарування зубних тканин. Стоматологічний центр «Вєрно» пропонує лікування зубів лазером (Харків, Зміїв) – ефективний і безпечний метод, який має безліч переваг.

Діодні стоматологічні лазери мають широкий спектр функціональних можливостей. Вони працюють у різних режимах і надають можливість вибору діаметра лазерного волокна, що дозволяє використовувати апарати для будь-яких маніпуляцій: від хірургічних втручань до відбілювання емалі.

У кожній програмі роботи встановлені потужність і режим випромінювання лазера (без можливості їх зміни), що виключає ймовірність помилок через неправильно обрані параметри.

Лазерне лікування в стоматології: основні показання

Лазерні технології можуть застосовуватися для:

 • стерилізації кореневих каналів;
 • профілактики і лікування запальних процесів у м'яких тканинах;
 • хірургічних втручань, наприклад, видалення вуздечок, капюшона над зубом «мудрості» і т.і .;
 • лікування герпесу, стоматиту;
 • відбілювання зубної емалі;
 • усунення підвищеної чутливості зубів;
 • підготовчих робіт перед герметизацією фісур;
 • профілактики вторинного карієсу.

Лікування зубів лазером: переваги технології

Одним з найважливіших етапів лікування в стоматології є ендодонтичне лікування. Успіх всіх наступних заходів залежить від якості обробки кореневих каналів, а сучасні уявлення про якісне ендодонтичне лікування нерозривно пов'язані з якістю антисептичної обробки. Традиційна інструментальна обробка лише в деякій мірі зменшує рівень його бактеріального забруднення, а використовувані при цьому антисептики не завжди дають необхідний терапевтичний ефект. Пов'язано це з різноманіттям канальної мікрофлори, а ефективність антибактеріальних засобів зазвичай не перевищує 70%.

Випромінювання лазера має широкий спектр дії і може застосовуватися як для профілактики, так і для лікування. Більш глибока обробка, можливість зниження кількості і навіть знищення патогенних мікроорганізмів дозволяє підвищити якість ендодонтичного лікування та реставрації в цілому.

В ендодонтії використовується діодний лазер з довжиною хвилі 810 нм, стерилізація яким добре доповнює традиційні методи обробки каналів і дозволяє виключити термічні травми пародонту. Випромінювання лазера забезпечує повноцінну дезінфекцію каналів, а окрім цього, прискорює регенерацію кісткових тканин.

Переваги обробки каналів лазером:

 • глибока дезінфекція та якісне висушування;
 • відсутній ризик теплового пошкодження тканин;
 • мінімальний час впливу на відкритий канал (близько 30 секунд на канал);
 • мінімальний ризик розвитку вторинного запалення;
 • лікування каналів за одне відвідування.

Як проводиться обробка каналів лазером

Кореневі канали – складна система з малими і великими відділками, в яких розташована пульпа, що забезпечує кровопостачання і іннервацію зуба. Пульпіт або періодонтит характеризуються станами, коли канали заповнені залишками розпаду пульпи і великою кількістю мікроорганізмів.

Промінь лазера впливає на молекули води, з яких складаються мікроорганізми, і руйнує їх клітини. Спеціальні ендодонтичні насадки запобігають контакту із зубною поверхнею і дозволяють направляти промінь до самої верхівки кореня, завдяки чому канал піддається обробці по всій довжині.

Ендодонтичне лікування лазером у стоматології VERNO в Харкові і Змієві

Ефективність і безпека – основні ознаки сучасної стоматології, а її базисом є передові технології. Чищення каналів зубів лазером – одна з них. Згодом вона стане стандартом в ендодонтичному лікуванні – важливою умовою для досягнення визначених завдань. Використовуючи лазер в стоматології, ми прагнемо ідеальної стерилізації каналів, тому впевнені в результатах лікування. Крім цього, лазер може використовуватися для усунення гнійних запалень, у лікуванні кіст, стерилізації зубоясеневих каналів і т.д.

Лазерна терапія в стоматології – це наше сьогодення. Скористайтеся всіма перевагами стоматології нового покоління в клініці VERNO. Ми пропонуємо вам:

 • сучасні і достовірні методи досліджень, у тому числі з використанням візіографа, комп'ютерного томографа;
 • високий рівень кваліфікації персоналу, який підтримується безперервним процесом навчання;
 • повна відсутність болю, незалежно від виду лікування, маніпуляцій;
 • бездоганний сервіс і спеціальні умови для тих, хто постійно лікується в нашій клініці.

Щоб отримати консультацію, пройти лікування в клініці VERNO («Вєрно»), дізнатися, скільки коштує лікування зубів лазером, залиште номер свого телефону на сайті – ми зателефонуємо вам. Також записатися на прийом можна, скориставшись одним із номерів телефонів, вказаних на сайті, або зв'язавшись з нами будь-яким іншим доступним каналом зв'язку (skype, електронна пошта).

відгуки
Написати відгук
Ваша оцінка
0 відгуків, оцінка 0 з 5
Сподобалася сторінка ? - Розкажи друзям!