Протезування

  
   

  Одна з основних функцій зубощелепної системи – пережовування їжі, яка реалізується в повній мірі лише за наявності всіх зубів. Втрата зубів – не тільки вікова проблема. Вставити один зуб або протез на всю щелепу – така необхідність може з'явитися в будь-якому віці, наприклад, після перенесеного захворювання або серйозних травм. Стоматологія Verno пропонує протезування зубів у Харкові – можливість повернутися до повноцінного життя, без комплексів і гастрономічних обмежень.

  Технології, які використовують в ортопедичній стоматології сьогодні, дозволяють протезувати швидко, без болю і забезпечують повне відновлення функцій зубощелепної системи. Завдяки інноваційним технологіям і матеріалам, протези майже неможливо відрізнити від природних зубів, тому протезування – це не лише комфорт і здоров'я, а й гарна посмішка.

  Зубне протезування в центрі Verno

  Стоматологія «Вєрно» пропонує наступні види протезування:

  • Протезування жувальних зубів. Група, яка піддається найбільшому навантаженню, тому її відновлення грає першорядну роль при відновленні зубощелепної системи.
  • Протезування передніх верхніх зубів. Це зона посмішки, тому тут особливої уваги приділяють естетиці. Для протезування використовуються інноваційні матеріали, які дозволяють підібрати коронки, що за кольором і прозорістю не відрізняються від природної емалі. Точність виготовлення протезів гарантується завдяки використанню цифрових технологій.
  • Установка протезів на нижню щелепу. Протезування можливе навіть за відсутності опори, при атрофії кістки.
  • Протезування при повній адентії.

  Які зубні протези використовуємо

  Для заміщення втрачених зубів можуть бути використані знімні або незнімні конструкції. Знімне протезування показане при повній або частковій втраті зубів, а також у тих випадках, коли неможливе проведення імплантації:

  • незадовільний стан зубів, що залишилися, що виключає можливість використання їх у якості опори;
  • при односторонній адентії (група жувальних зубів повністю відсутня з одного боку);
  • повна адентія;
  • хвороби пародонту.

  Незнімне протезування проводиться за відсутності одного, двох зубів. Використовуються конструкції, які фіксуються на постійній основі (протези на імплантатах, мікропротези). Основні показання для установки незнімних протезів:

  • зуби, сильно пошкоджені карієсом;
  • незначно виражені порушення прикусу;
  • клиновидний дефект;
  • тріщини і відколи;
  • щілини між зубами.

  Знімні протези на зуби

  Для знімного протезування використовуються:

  • Бюгельні протези. Ортопедичні конструкції з металокераміки на замках (атачменах), гачках (кламерах) або на телескопічних коронках. В якості опори можуть бути використані імпланти.
  • Пластинчасті протези. Виготовлені з пластику або нейлону, найчастіше використовуються в якості тимчасових конструкцій на час приживлення імплантів. Існують знімні протези на всю щелепу, які при відсутності опори фіксуються на яснах за допомогою присосок і спеціального клею.

  Незнімні протези зубів

  Існують наступні види незнімних протезів:

  • Вкладки. Підходять для реставрації коронкової частини після серйозних пошкоджень. Використовуються при проведенні естетичних реставрацій, формуванні кукси під коронку.
  • Вініри. Саме вони найчастіше використовуються для естетичного протезування на фронтальній групі зубів. Матеріалом для їх виготовлення служить кераміка і діоксид цирконію, які дозволяють надати реставрації максимально природнього вигляду, мають високі характеристики міцності і довговічності.
  • Люмініри. Протези зубів, які виконують ту ж функцію, що і вініри, але це ще більш тонкі накладки. Використовуються при проведенні естетичних реставрацій з метою усунення різних косметичних дефектів, наприклад, пігментації, тріщин і т.д.
  • Коронки. Оптимальний спосіб для заміщення зубів із сильно пошкодженою коронковою частиною, але збереженим зубним коренем.
  • Мостоподібні конструкції. Використовуються при втраті декількох зубів, розташованих один за одним. Основою для них служать здорові зуби.
  • Протези на імплантатах. Найефективніший і довговічний спосіб відновлення функціональності зубощелепної системи. Використовується при повній і частковій адентії. Зубний протез встановлюється на імплант, який імплантується в кістку. До моменту повного приживлення імпланта на місце постійної коронки встановлюють тимчасову конструкцію, що дозволяє виключити психологічний дискомфорт у пацієнта. Протезування при повній втраті зубів (повній адентії) може виконуватися на 4 або 6 імплантатах. Також можливе одномоментне протезування, яке виконується за одне відвідування.

  Протезування зубів у Харкові та Змієві

  У стоматологічній клініці «Вєрно» при лікуванні і протезуванні зубів використовуються інноваційні матеріали і цифрові технології:

  • Комп'ютерна томографія – точний, комфортний і інформативний метод діагностики, який використовують при плануванні лікування.
  • Система CAD/CAM – повністю автоматизує процес моделювання і виготовлення зубних протезів, забезпечує безпрецедентну точність і є надзвичайно гнучким інструментом.
  • Високоякісна кераміка і діоксид цирконію – матеріали з неперевершеними естетичними характеристиками, надійністю і максимально можливим терміном служби.

  Від того, наскільки повно збережені функції зубощелепної системи, залежить здоров'я організму в цілому. В арсеналі стоматології досить методів відновлення її функцій, як при частковій, так і при повній адентії. Чи то протезування передніх верхніх зубів, чи протезування жувальних зубів – сучасні матеріали і технології дозволяють тільки повністю відновити жувальну функцію і зробити це максимально естетично.

  Оцініть переваги стоматології «Вєрно» на власному досвіді. У нашій стоматологічній клініці вам запропонують:

  • перевірені часом та інноваційні методи діагностики, які є основою ефективного лікування;
  • лікування у висококваліфікованих фахівців, що працюють у відповідності до найсучасніших протоколів – ми ніколи не припиняємо вчитися;
  • повне знеболення, незалежно від ступеня складності майбутнього лікування;
  • бездоганний сервіс і спеціальні умови для тих, хто постійно лікується в нашій клініці.

  Ми можемо запропонувати краще протезування зубів в Харкові «під ключ». Запишіться на консультацію в клініці Verno («Вєрно»), скориставшись послугою «зворотний дзвінок». Зробити це можна також зателефонувавши по одному з телефонів, представлених на сайті, або зв'язавшись з будь-якого доступного каналу зв'язку (skype, електронна пошта). Ціни на протезування зубів представлені в розділі «Ціни» на сайті.

   

  Вартість протезування

   

  Назва послуги Вартість
  Цирконієві коронки 6700 грн.
  Безметалева кераміка 6700 грн.
  Протезування на імплантах 6500 грн.
  Металокерамічні коронки от 3150 грн.
  Культова вкладка от 1300 до 1850 грн.
  Знімні протези 4500 грн.
  Нейлонові протези 9000 грн. 
  Бюгельний протез з литими кламерами 12000 грн.
  Бюгельний протез із 1 ригельним замком МК-1 22000 грн.
  Бюгельний протез із 2 ригельними замками МК-1 32000 грн.
  Бюгельний протез із телескопами (телескопи оплачуються окремо) 1000 грн. 

  наші фахівці
  Всі фахівці
  відгуки
  Написати відгук
  Ваша оцінка
  0 відгуків, оцінка 0 з 5