Відсутність зубів - поширена проблема, до якої призводять карієс, травми, пародонтоз та інші причини. Однак протезування зубів допоможе не тільки відновити жувальну функцію, але також подарує гарну посмішку і допоможе стати впевненим у собі.

У нашому центрі ви можете отримати комплекс послуг, починаючи від розробки і виготовлення протезів і закінчуючи їх установкою і коригуванням. У роботі ми використовуємо найкращі матеріали та європейські технології, а також сучасне устаткування. Встановлено оптимальну ціна на протезування зубів.

Звернувшись в нашу стоматологічний центр, ви отримуєте зубне протезування за новітніми технологіями, які забезпечують такі переваги:

  • Зубний ряд відновлюється всього за кілька днів.
  • Забезпечується якість і високі показники естетики.
  • Вибирається індивідуальне рішення для кожного.
  • Поліпшується дикція і повністю усувається дискомфорт від відсутності зубів.
  • Гарантується надійна фіксація і швидка адаптація.

Коли не залишається іншого виходу, то протезування при відсутності зубів стає хорошим рішенням. Більш того - з використанням інноваційних методик можна досягти максимальної природності зубного ряду без будь-яких незручностей для пацієнта.

Ми повернемо вам гарну посмішку і смак до життя - запишіться на протезування зубів в Харкові в наш центр, і проблема буде вирішена на високому рівні якості!

Види зубних протезів

Існують різні види протезування зубів. Їх можна розділити на знімні і незнімні конструкції. Рішення підбирається в індивідуально і залежить від кількості видалених зубів, особливостей кісткових і м'яких тканин, а також загального стану зубного ряду. Знімні конструкції коштують дешевше і включають в себе бюгельне протезування і пластинкові протези (повні або часткові) - вони виконуються з нейлону або медичної пластмаси.

Незнімні протези являють собою стаціонарні конструкції і можуть виконуватися із застосуванням таких технологій в стоматології:

  • Протезування коронками - це цельнокерамические, металокерамічні, керамічні варіанти. Ми використовуємо також коронки з цирконію. Самим недорогим вважається протезування зубів металокерамікою, проте підходить не всім і вимагає об'ємного препарування великого обсягу зубних тканин. Тому естетичним і безпечним рішенням є безметалловая кераміка.
  • Вініри і керамічні вкладки - дозволяють поліпшити зовнішній вигляд зубів і не вимагають сильної обточування. Вініри застосовують для передніх зубів, а вкладки з кераміки закріплюються спеціальним клеєм і являють собою високоміцні пломби.
  • Мікропротезування і шинування - технології, що дозволяють забезпечити міцність і надійність протезів. Для мікропротезування використовуються металеві і скловолоконні штифти, а шинирование дозволяє знизити рухливість зубних конструкцій і їх хитання, продовживши термін служби.
  • Протезування на імплантатах - інноваційна методика, що дозволяє закріпити протез на імплантатах і відновити зубний ряд навіть при повній відсутності зубів.

У деяких випадках також потрібні тимчасові коронки з пластмаси. Вони використовуються в період лікування і з часом замінюються на постійні. У нашому центрі виконуються всі види протезування зубів, а ціни - гарантують якість і кращі європейські технології.

Чому ви можете нам довіряти?

Ми надаємо повний комплекс послуг з протезування - починаючи від попереднього огляду і обстеження ротової порожнини і закінчуючи виготовленням протезів будь-якого рівня складності. У центрі є власна сучасна лабораторія, в якій використовуються новітні технології цифрової стоматологія - фрезери останнього покоління, сканери та інше обладнання від провідних світових виробників. Тому наші зубні протези - це бездоганна якість, вони прослужать вам багато років без заміни.

Вартість протезування залежить від складності процедури, а сама процедура - абсолютно безболісна. Наші фахівці будуть раді підібрати для вас рішення, яке задовольнить за вартістю і не принесе багато витрат. Якщо необхідно добре і швидко зробити зуби - просто запишіться на прийом за вищевказаними телефонами або залиште заявку на сайті.

відгуки
Написати відгук
Записатися на прийом
Введіть ваш телефон
Ваша оцінка
0 відгуків, оцінка 0 з 5
Сподобалася сторінка ? - Розкажи друзям!