Лікування зубів і ясен

  
   

  Регулярні гігієнічні процедури, нові пасти і ополіскувачі, зубні нитки та іригатори – з ними догляд за ротовою порожниною стає комфортним і ефективним, але і він не гарантує стовідсоткового захисту від карієсу і захворювань м'яких тканин. Саме тому терапевтична стоматологія, як і раніше, залишається затребуваною, а ми пропонуємо ефективне і доступне лікування зубів і ясен (Харків, Зміїв) у стоматології «Вєрно». «Полікувати зуб», усунути «кровоточивість ясен чи «неприємний запах з рота» – ми надаємо комплексні послуги з оздоровлення ротової порожнини.

  Здоров'я зубів і ясен залежить не тільки від усіх перерахованих вище факторів, а й від регулярності проведення обстежень, процедур професійної гігієни. Профілактичні огляди повинні проводитися один раз на півроку – просте правило, яке позбавить вас від ускладнень.

  Чим небезпечний карієс?

  Карієс – одне з найпоширеніших захворювань, яким уражені зуби у 99% дорослого населення планети. Його прояви на початковій стадії абсолютно непомітні, тому до лікаря пацієнти звертаються зазвичай вже при ураженні внутрішніх тканин зуба – дентину. Якщо не зупинити розвиток карієсу на цьому етапі, хвороботворні бактерії проникають до пульпи, потім у канали зубів. У цьому випадку знадобиться ендодонтичне лікування – канали зубів очищають від бактерій, піддають антисептичній обробці і заповнюють спеціальним матеріалом, тобто пломбують.

  Чим пізніше починається лікування, тим воно дорожче і складніше. Для відновлення функціональності і зовнішнього вигляду зубів знадобиться більше зусиль і часу. Саме тому так важливі регулярні профілактичні огляди, а також своєчасне звернення до стоматолога при перших помічених ознаках карієсу (наприклад, плями на емалі) або короткочасного болю.

  Руйнування зубів – основний, але не єдиний наслідок карієсу. Бактерії, що колонізують порожнину рота роблять украй негативний вплив на весь організм. Виражається це в порушенні роботи шлунково-кишкового тракту, зниженні імунітету, розвитку ускладнень в серцево-судинній системі.

  Чому потрібно лікувати ясна?

  Існує кілька форм захворювань ясен, для кожної з яких характерні свої симптоми і причини. Імовірність появи запалень у м'яких тканинах підвищується при хронічних стресах, незбалансованому харчуванні, наявності шкідливих звичок, недостатній гігієні ротової порожнини і зниженому імунітеті.

  Однією з ознак запального процесу в яснах є кровоточивість. Її поява – свідоцтво доволі запущеної хвороби, а прогноз лікування залежить від терміну початку терапії. Хронічні форми хвороб ясен досить часто є причиною втрати зубів.

  Основні патології ясен:

  • Гінгівіт. Запалення частини ясен, що безпосередньо прилягає до зуба. Добре піддається лікуванню, але при його несвоєчасному початку можливі ускладнення.
  • Пародонтит. У більшості випадків є ускладненням гінгівіту. Вражає не лише ясна, але і кісткові тканини. Виділяють три ступені перебігу хвороби: легку, середню і важку.
  • Пародонтоз. Захворювання, при якому реєструється нейро-тканинна дистрофія ясен, періодонта, кісткових тканин.

  Види терапевтичного лікування зубів

  Стоматологія Verno пропонує наступні терапевтичні послуги:

  • лікування карієсу;
  • лікування пульпіту;
  • лікування періодонтиту;
  • естетична реставрація зубів.

  Патологічні процеси, які характерні для каріозного ураження, проявляються у демінералізації і подальшому руйнуванні твердих зубних тканин, які відбуваються під дією карієсогенної мікрофлори.

  Ураження карієсом – процес багатоетапний:

  • Карієс у стадії плями. Це світлі або темні плями, які найчастіше виявляються під час профілактичних оглядів. Зазвичай на цій стадії людина не відчуває дискомфорту.
  • Поверхневий карієс. Для цієї стадії характерне ураження зубної емалі, а також короткочасні болі при наявності механічних і температурних подразників. Без своєчасного лікування карієс прогресує і вражає дентин.
  • Середній карієс. Руйнівний процес поширюється в межах емалі та дентину, з'являється чутливість до холодного, гарячого, солодкого. Біль проходить досить швидко.
  • Глибокий карієс. На цьому етапі карієс вражає тканини, близько розташовані до нерву. Для нього характерний сильний біль при появі будь-яких подразників.

  Методи і складність лікування залежать від стадії захворювання. Наприклад, на стадії плями буде достатньо ремінералізації – відновлення мінерального балансу в зубних тканинах. Поверхневий, середній і глибокий карієс вимагають механічної обробки каріозної порожнини з наступним пломбуванням. Завдання стоматолога – видалення зруйнованих і інфікованих тканин, антисептична обробка, підготовка порожнини до надійного пломбування, естетична реставрація. Заключний етап лікування карієсу – корекція пломби з урахуванням прикусу, її шліфування та полірування.

  Лікування хвороб ясен і зубів

  Терапевтичне лікування в стоматології «Вєрно» – це комплексний підхід з використанням сучасних технологій, обладнання, методик. Всі процедури виконуються під анестезією. Для цього ми використовуємо комп'ютерну анестезію STA, що гарантує повну відсутність болю навіть на етапі введення анестетика. Завдяки високій точності ін'єкції і дозованому введенню анестетика у пацієнта відсутнє оніміння губ, щік, виключається пошкодження зв'язок і судин. Під час лікування зуб, відповідно до сучасних стандартів, ізолюється кофердамом, що є однією з умов якісного пломбування.

  Одним з ускладнень прогресуючого карієсу є пульпіт. Це запалення судинно-нервового пучка зуба. Гострий пульпіт зазвичай виникає через проникнення інфекції в область нерва за умови цілісності пульпи. Для нього характерні сильні зубні болі, що і змушує пацієнта звертатися до стоматолога. Якщо лікування не проводиться, розвивається хронічний пульпіт, для якого характерне розростання сполучної тканини, сильні нерегулярні болі, що посилюються в нічний час.

  Лікування пульпіту полягає у видаленні пульпи, очищенні кореневих каналів, їх антисептичній обробці і пломбуванні гутаперчею методом холодної та гарячої конденсації (латеральна і вертикальна методики).

  Досить часто ускладненням пульпіту є періодонтит. У цьому випадку інфекція проникає за межі зуба, викликаючи запалення тканин навколо кореня. Небезпека періодонтиту полягає в поступовому руйнуванні кісткової тканини, що може призвести до втрати зуба. Крім цього, при хронічному періодонтиті можливе утворення кістогранульоми і кісти.

  Лікування періодонтиту проводиться у кілька етапів. На першому стоматолог видаляє інфіковані тканини, проводить механічну і антисептичну обробку каналів. Для повного знищення інфекції вводять протизапальні препарати. Потім канали пломбують, після чого коронкову частину зуба відновлюють фотополімерними композитними матеріалами.

  Лікування захворювань ясен і зубів в Змієві і Харкові

  Потрібен стоматолог у Змієві чи Харкові? Пропонуємо комплексну послугу з оздоровлення порожнини рота, яка включає лікування карієсу на різних стадіях, ендодонтичне лікування (пульпіт, періодонтит), професійне чищення (видалення зубного каменю і нальоту), а також лікування хвороб ясен. Лікування проводиться під рентгенологічним контролем сучасної діагностичної апаратури.

  Наші переваги стануть для вас очевидними вже після першого відвідування стоматології «Вєрно» в Змієві і Харкові. Наш стоматологічний центр – це:

  • сучасні методи діагностики, які є основою ефективного лікування;
  • безперервне підвищення кваліфікації наших співробітників – стоматологія більше за будь який інший напрямок медицини вимагає постійного вдосконалення, і ми готові вчитися;
  • повна відсутність болю, незалежно від рівня складності майбутнього лікування;
  • бездоганний сервіс і спеціальні пропозиції для тих, хто постійно лікується в нашій клініці.

  Пройти лікування захворювань ясен порожнини рота або отримати консультацію в клініці Verno («Вєрно») в Змієві і Харкові можна, скориставшись послугою «зворотний дзвінок». Крім цього, записатися на прийом можна, зателефонувавши по одному з телефонів, представлених на сайті, або зв'язавшись з будь-якого доступного каналу зв'язку (skype, електронна пошта).

   

  Вартість лікування зубів

   

  Назва послуги Вартість Включено у вартість
  Реставрація зуба (маленька – до 1/5 коронки) 1060 грн. Анестезія, препарування, коффердам, відновлення зуба та його функцій реставраційними матеріалами, фінішне полірування
  Реставрація зуба (середня – до 1/3 коронки) 1200 грн. Анестезія, препарування, коффердам, відновлення зуба та його функцій реставраційними матеріалами, фінішне полірування
  Реставрація зуба (велика – до 1/2 коронки) 1320 грн. Анестезія, препарування, коффердам, відновлення зуба та його функцій реставраційними матеріалами, фінішне полірування
  Реставрація зуба (повне відновлення коронки) 1370 грн. Анестезія, препарування, коффердам, відновлення зуба та його функцій реставраційними матеріалами, фінішне полірування
  Первинне ендолікування 1к/к 1900 грн. Анестезія, препарування, коффердам, рентгенівські знімки на всіх етапах лікування, інструментальне оброблення каналів, тимчасове пломбування, постійне пломбування
  Первинне ендолікування 2к/к 2130 грн. Анестезія, препарування, коффердам, рентгенівські знімки на всіх етапах лікування, інструментальне оброблення каналів, тимчасове пломбування, постійне пломбування
  Первинне ендолікування 3к/к 2390 грн. Анестезія, препарування, коффердам, рентгенівські знімки на всіх етапах лікування, інструментальне оброблення каналів, тимчасове пломбування, постійне пломбування
  Первинне ендолікування 4к/к 2500 грн. Анестезія, препарування, коффердам, рентгенівські знімки на всіх етапах лікування, інструментальне оброблення каналів, тимчасове пломбування, постійне пломбування
  Повторне ендолікування 1к/к 2340 грн. Анестезія, розпломбування каналу, препарування, коффердам, рентгенівські знімки на всіх етапах лікування, інструментальне оброблення, тимчасове пломбування, постійне пломбування
  Повторне ендолікування 2к/к 2790 грн. Анестезія, розпломбування каналу, препарування, коффердам, рентгенівські знімки на всіх етапах лікування, інструментальне оброблення, тимчасове пломбування, постійне пломбування
  Повторне ендолікування 3к/к 3270 грн. Анестезія, розпломбування каналу, препарування, коффердам, рентгенівські знімки на всіх етапах лікування, інструментальне оброблення, тимчасове пломбування, постійне пломбування
  Повторне ендолікування 4к/к 3570 грн. Анестезія, розпломбування каналу, препарування, коффердам, рентгенівські знімки на всіх етапах лікування, інструментальне оброблення, тимчасове пломбування, постійне пломбування

  наші фахівці
  Всі фахівці
  відгуки
  Написати відгук
  Ваша оцінка
  0 відгуків, оцінка 0 з 5