Домашнє відбілювання

  
   

  До «домашніх» методів відноситься: відбілювання з використанням спеціальних кап, смужок, що відбілюють, паста для відбілювання зубів. Ефективність та безпека більшості «домашніх» методів є недостатніми. Багато з них можуть використовуватися як допоміжні методи, наприклад, відбілювання капами.

  Процедура відбілювання за допомогою кап проводиться під контролем стоматолога. Для цього використовуються стандартні капи, індивідуальні або капи із термопласту. Індивідуальні накладки виготовляються з урахуванням зліпків щелеп. Капи заповнюються відбілюючим гелем і одягаються на ніч або на 1-2 години на денний час. Тривалість процедури залежить від чутливості зубів. Методика дозволяє змінити відтінок на 4-6 тонів, весь курс займає до 6 тижнів.

  Переваги відбілювання капами:

  • можливість проводити відбілювання у домашніх умовах;
  • капи непомітні на зубах, оскільки виготовлені із прозорого силікону;
  • індивідуальний підбір кап та складу гелю.


  Недоліки очевидні: контроль стоматолога, тривалість відбілювання (2-6 тижнів), ефективність нижче, ніж із використанні професійних методів відбілювання (4-6 тонів).

  Відбілювання зубів: питання, що часто ставляться

  Яка вартість відбілювання зубів у клініці Verno?

  Вартість відбілювання залежить від кількості зубів, що піддаються обробці, їх стану, бажаних результатів та обраної методики. Більш точно дізнатися про вартість послуги можна в розділі «Ціни» на сайті або зателефонувавши по одному з телефонів стоматологічного центру Verno.

  Наскільки ефективним є відбілювання зубів смужками?

  Смужки містять пероксиди, але їх концентрація невелика, тому щоб освітлити зуби на кілька тонів слід пройти курс лікування, який, зазвичай, триває 10 днів. Результати, яких досягають за допомогою смужок, залежать від параметрів самих смужок і тривалості курсу.

  Що робити, якщо болять зуби після відбілювання?

  Після процедури чутливість зубів може підвищуватись, але, як правило, неприємні відчуття проходять через кілька діб. Якщо дискомфорт є довшим, зверніться до лікаря, щоб виключити наявність стоматологічних проблем: карієсу, сколів та тріщин, запалень у м'яких тканинах тощо.

  Що не можна їсти після відбілювання зубів?

  Перші три дні слід дотримуватися так званої "білої дієти". Вона наказує утримуватися від вживання кави, чаю, солодощів, кольорових спиртних напоїв, яєчних жовтків, соусів, оцту, маринадів, спецій, зелені, фруктів та ягід, варення, будь-яких продуктів, що містять барвники.

  Чи шкідливе відбілювання зубів?

  Клінічні випробування та наш особистий досвід підтверджують, що професійне освітлення під контролем лікаря є абсолютно безпечною процедурою.

   

  Вартість домашнього відбілювання зубів

   

  Назва послуги Вартість
  Виготовлення багаторазової індивідуальної каппи для домашнього відбілювання (1 щелепа) 1350 грн.
  Набір гелів для домашнього відбілювання (10 шт.) 2000 грн.
  Сканування цифрової моделі або зубів для виготовлення каппи 1650 грн.

  наші фахівці
  Всі фахівці
  відгуки
  Написати відгук
  Ваша оцінка
  0 відгуків, оцінка 0 з 5