Видалення зуба

Видалення зуба (Операція з видалення зуба) проводиться в тих випадках, коли вилікувати зуб уже неможливо. Рішення щодо видалення зуба приймає лікар, ґрунтуючись на скаргах пацієнта, даних огляду зуба і всієї порожнини рота, даних рентгенологічного дослідження (прицільний, панорамний знімок чи комп’ютерна томографія).

Який знімок краще робити для прийняття рішення лікувати чи видаляти?

Єдиним видом дослідження, що дає можливість і право встановлення діагнозу, з вибором подальшого лікування, є комп’ютерна томографія. Цей вид дослідження дає можливість побачити з усіх боків зону враження.

Який анестетик краще використовувати для видалення?

На сьогоднішній день практично всі препарати, що використовуються в стоматології, мають однакову силу анестезії. У виборі ліків для обезболювання краще покластися на лікаря-стоматолога, котрий з вами працює і на основні скарги, даних анамнезу та своїх знань підбере оптимальний варіант із препаратів, що пропонуються протоколами лікування. В нашій клініці в наявності така кількість препаратів для анестезії, яка дає можливість при будь-якій клінічній ситуації надати допомогу. Ми використовуємо тільки перевірені та офіціально зареєстровані на території України препарати для анестезії.

Як відбувається видалення?

Після огляду, визначення діагнозу, обробки порожнини рота антисептиком лікар робить анестезію. Вибір методу і препарата залишається за лікарем, , так як для різних груп зубів потрібен свій вид анестезії. Повне оніміння в області видалення зуба настає приблизно через 5-8 хвилин. Далі лікар, використовуючи спеціальний інструмент, проводить видалення зуба чи кореня зуба. Оглядається лунка  (видалення кісти чи дрібних уламків коренів ). Весь процес займає від 15 до 30 хвилин. Але трапляються випадки, коли видалення складне і потрібно збільшити час на прийом.

Як довго заживають ясна після видалення зубів?

Вважається, що якщо протягом трьох днів ніяких скарг немає, то заживлення йде нормально. Для того, щоб провести протезування зубів в області видалення краще почекати 30-45 днів, так як в цей час в кістці щелепи йдуть процеси заживання і зміни рельєф ясен змінюється. Процес заживлення і зміни рельєфа ясен називається «ремоделювання».

Скліьки треба чекати після видалення, щоб поставити імплант?

Якщо немає можливості поставити дентальний імплант в день видалення, то ця операція проводиться через 2-6 місяців після видалення зуба.

Оптичний термін для імплантації вибирає лікар-стоматолог під час консультації. Цей термін визначається багатьма факторами – швидкість заживлення слизової (4-8 тижнів) чи швидкістю заживлення кістки (5-6 місяців).

Що робити, якщо болять ясна після видалення?

Якщо болить лунка після видалення і біль з’явився через 2-3 дні після прийому, необхідно показатися лікарю. Швидше за все це кров’яний згусток, що сформувався в лунці після видалення, розчинився або випав і в лунці розвинулось запалення (альвеоліт).

Лікар-стоматолог промиє лунку зуба, поставить ліки, і все почне заживати. Іноді треба кілька перев’язок для того, щоб в лунку видаленого зуба не попадали залишки їжі і не роздражали ранку.

Що робити, якщо болить зуб? Ліки при зубному болю.

Почав боліти зуб… Що робити? Це сигнал, що вже все погано. Необхідно зразу звернутись до лікаря-стоматолога. Провівши огляд порожнини рота і зуба, який турбує, лікар запропонує можливі варіанти лікування. Як правило можливо зберегти хворий зуб, лікарі будуть за нього боротися. Якщо ні, то, на жаль, зуб доведеться видалити. Для того, щоб дотягнути до прийому лікаря, можна приймати будь-який знеболювальний препарат (ібупрофен, парацетамол).

Цены на услуги
відгуки
Написати відгук
Записатися на прийом
Введіть ваш телефон
Ваша оцінка
0 відгуків, оцінка 0 з 5
Сподобалася сторінка ? - Розкажи друзям!