Відбілювання зубів

  
   

  Для того, щоб людина посміхнулася, потрібно зовсім небагато і достатньо однієї лише посмішки, щоб усе стало можливим. Вона є одним із факторів успіху в житті та здатна прокладати шлях навіть до закритих людських сердець. Що заважає нам відверто посміхатися? Стреси, неприємності, втома, психологічні чинники? Так, а ще ми хочемо бути впевненими у своїй посмішці. Подарувати таку впевненість може лише відсутність проблем із зубами та правильний догляд за ними.

  Навіть абсолютно здорові зуби не завжди виглядають білими. Відбілювання зубів – це можливість зробити зуби білішими, повернути їм природну привабливість. У сучасній стоматології зміни відтінку зубів використовується кілька методів.

  Чи можливе відбілювання зубів у домашніх умовах, як проводиться відбілювання  у Змієві та у Харкові, та наскільки воно безпечне – про це у нашій статті.

  Від чого залежить відтінок зубів

  Природа не нагородила людину бездоганно білими зубами, оскільки під емаллю розташований дентин, що має жовтий колір. Отже, відтінок залежить від ступеня прозорості емалі і може змінюватись від сіро-білого до жовто-білого. Значний вплив на відтінок має раціон харчування, спосіб життя людини.

  Емаль темніє під дією пігментів, що містяться в продуктах харчування (кави, соках, чаї, вині тощо), тютюнового диму. Зуби можуть потемніти у людей, чия професійна діяльність має на увазі постійний контакт із парами брому та йоду. Рожевий відтінок може свідчити про розростання кровоносних судин і сполучної тканини в пульпі, а ще він може з'явитися після полоскання рота розчином марганцівки. При використанні амальгамних пломб або грибковому ураженні зуби набувають зеленого відтінку. Сірими стають депульповані зуби, а якщо людина вживає велику кількість води, що містить солі заліза, його зубні тканини можуть забарвитися в блакитний колір.

  Відбілювання зубів: на що можна розраховувати

  Результати відбілювання залежать від багатьох чинників, тому спрогнозувати їх досить важко. Практика показує, що хорошого ефекту вдається досягти у пацієнтів, у яких зуби мають природний жовтий відтінок. А ось власників зубів із сірим відтінком результати задовольняють не завжди.

  Ефект після відбілювання зберігається від півроку до кількох років. Для того щоб біла посмішка збереглася якомога довше, слід уникати вживання продуктів, що містять пігменти. Крім цього потрібно використовувати спеціальні пасти та ополіскувачі, регулярно проводити професійне чищення.

  Після відбілювання може розвинутись гіперчутливість зубів. У цьому випадку проводиться ремінералізуюча терапія.

  Види відбілювання зубів

  Отже, зміна кольору зубної емалі – природний процес, на який впливають вік, надмірне вживанням їжі, що містить барвники, куріння. Нерідко це відбувається після лікування захворювань ротової порожнини та внутрішніх органів. Існує кілька способів освітлення емалі, про які ми розповімо докладніше:

  • Хімічне відбілювання. Використовуються спеціальні склади, що діє речовиною яких є перекис водню, активність якої дозволяє швидко і значною мірою змінити відтінок зубів. Хімічний метод не практикується за наявності сколів та тріщин, встановлених у роті вінірах, протезах, штифтах.
  • Ендовідбілювання. Внутрішньоканальне відбілювання, яке показане при сильному потемнінні зубів. Для цього видаляється стара пломба, очищаються гирла кореневих каналів. Після їх ізоляції у звільнений простір міститься відбілюючий склад. На час відбілювання зуб прикривається тимчасовою пломбою. Після досягнення бажаного результату проводиться реставрація зуба.
  • Фотовідбілювання. Як відбілюючий агент використовується гель, який також містить перекис водню. Лікар наносить його на поверхню зубів та впливає на оброблені ділянки спеціальною лампою. Під час одного сеансу проводиться від 3 до 5 процедур, тому ефект – освітлення до 10 тонів, видно відразу.
  • Лазерне відбілювання. Той самий принцип, що й у попередньому методі, але компоненти гелю активуються за допомогою лазера. На відміну від інших технологій відбілювання лазер забезпечує більш глибоке проникнення активних агентів. Один сеанс триває від 30 до 60 хвилин і дозволяє висвітлити зубну емаль на 8-10 тонів.

  Вартість відбілювання зубів

   

  Назва послуги Вартість
  Офісне відбілювання системою Bеyond - 1 щелепа (перед процедурою необхідно провести професійне чищення зубів) 2750 грн.
  Офісне відбілювання системою Bеyond - 2 щелепи (перед процедурою необхідно провести професійне чищення зубів) 5000 грн. 3500 грн.
  Виготовлення багаторазової індивідуальної каппи для домашнього відбілювання - 1 щелепа 1350 грн.
  Набір гелів для домашнього відбілювання (10 шт.) 2000 грн.
  Сканування цифрової моделі або зубів для виготовлення каппи 1650 грн.

  наші фахівці
  Всі фахівці
  відгуки
  Написати відгук
  Ваша оцінка
  0 відгуків, оцінка 0 з 5