Системи імплантів зубів

  
   

  З появою імплантів втрата як одного, так і всіх зубів перестала бути проблемою. Установка імплантів є найдосконалішим методом протезування, як з точки зору способу його реалізації, так і з точки зору перспективи повного відновлення функціональності зубощелепної системи, її естетичних характеристик.

  Арсенал сучасного хірурга—імплантолога величезний. Існують різні групи імплантів в залежності від призначення і способу фіксації. Надзвичайно широкий вибір імплантів — в світі існує більше 2000 хірургічних систем, і кожен виробник бореться за право представити на ринку кращу імплантаційну систему.

  Види імплантів

  Широкий асортимент імплантів різної форми, виготовлених з кераміки, титану, цирконію дозволяє підібрати конструкції, які оптимально підійдуть під індивідуальні параметри щелепної системи людини (щільність кісткової тканини, розміри альвеолярного відростка). Залежно від призначення виділяють наступні види імплантів:

  • Внутрішньокістковий. Конструкції такої форми використовуються найчастіше, оскільки вони підходять для імплантації з негайною і відстроченої навантаженням. Вони можуть бути односкладними або розбірними. У числі їх основних переваг: швидка і проста установка, універсальність, хороша приживлюваність, низька ймовірність розвитку ускладнень.
  • Внекостні. Такі конструкції фіксуються не в кістковій тканині, а в яснах або окістя. Виділяють такі різновиди внекостних імплантів: субперіостальні, стабілізаційні. Для установки імплантів практично немає протипоказань, а застосовуються вони для тимчасової фіксації або при підготовці до імплантації.

  Імпланти, в залежності від форми і способу фіксації:

  • Коренеподібні. Основний вид імплантів, які найчастіше використовуються в стоматології. Основна умова для їх установки — наявність достатнього обсягу кісткової тканини, яку в разі потреби можна наростити.
  • Базальні. Імплантація здійснюється в тверду базальну кістку, що забезпечує максимально щільну фіксацію і рівномірний розподіл навантаження. В цьому випадку процедура проводиться без нарощування обсягу кістки, але практикують її рідко через безліч протипоказань.
  • Скулові. Конструкції з довжиною коренів 3—6 сантиметрів, які дозволяють надійно зафіксувати імплант в виличної кістки верхньої щелепи. Такий вид імплантації надійний і стабільний навіть при змінах в кісткових структурах. Незнімні протези можуть бути навантажені вже в реабілітаційний період.

  Залежно від конструкції, виділяють імпланти:

  • Односкладні (одноетапні (нерозбірні)). Коренева частина і абатмент представляють єдине ціле, тому протезування може здійснюватися вже через 2—4 дня. Конструкція здатна витримувати навантаження відразу ж після установки і забезпечує її розподіл по всіх рівнях кісткових структур. Це дозволяє проводити імплантацію навіть при невеликому обсязі кістки.
  • Двоскладові (етапні (розбірні)). Класичні конструкції, що складаються з кореня і абатмента. Установка цього типу імплантів можлива при достатньому обсязі і щільності кісткової тканини. Найчастіше використовуються при протезуванні з відстроченою навантаженням.

  Системи імплантації

  У бажанні створити кращу імплантаційну систему, виробники перебувають у процесі постійного творчого пошуку. На даний момент відомо про 2000 систем імплантації. Серед цих виробників близько 200 компаній має своє виробництво і третя частина з них — це виробництво з замкнутим циклом. Розглянемо основні системи імплантації, які використовуються в стоматології Verno.

  Імпланти Straumann SLA (Швейцарія)

  Компанія Straumann ( «Штрауман») працює в області імплантології з найперших днів розвитку цієї науки. В один з періодів своєї діяльності виробник пропонував опори з титану з полірованої шийкою, яка височіла над альвеолярним відростком на 1,8 мм. Таке конструкційне рішення було хорошою профілактикою хвороб пародонту, але було недостатньо естетичним.

  Надалі були розроблені опори Bone Level, які відповідали всім сучасним вимогам. Це конструкції з неперевершеним швейцарською якістю, які оснащені конічним з'єднанням внутрикостной частини і абатмента. Це псевдо конус Морзе, в якому конусність становить 15 градусів і за рахунок високої точності виготовлення створює хороші умови для передачі навантаження на кісткові структури. Для виготовлення імплантів Straumann використовується чистий титан з гладкою поверхнею і невеликий мікрошероховатость.

  Серед унікальних розробок компанії можна виділити матеріал Roxolid, який за твердістю перевершує кісткові тканини. У його склад входить 85% титану і 15% цирконію. На всю свою продукцію виробник дає довічну гарантію.

  • Компанія пропонує наступні системи імплантів:
  • Standart. Вироби з подовженою шийкою стрижня, які застосовуються при одномоментних імплантації.
  • Standart Plus. Імпланти з зменшеними габаритами, які показані для протезування при невеликих міжзубних просторах.
  • Tapered Effect. Імпланти, в яких верхній край повторює контури альвеолярного відростка, що дозволяє встановити протез відразу після видалення зуба.

  Великою популярністю користуються системи Pro Arch, які застосовуються для імплантації All-on-6 ( «все на 6») - протез зубного ряду фіксується на декількох імплантатах. Це надійні конструкції, які гарантують оптимальний результат і відновлення функцій зубощелепної системи в стислі терміни.

  Не можна не згадати про унікальні технології SLA, SLActive, які визначають якість матеріалу і поверхні імпланту, дозволяють скоротити час загоєння і приживлення конструкції.

  Основні переваги системи імплантів Straumann:

  • поверхню імплантів забезпечує максимально швидке приживлення конструкцій;
  • відповідають всім вимогам, які пред'являються до зубних протезів;
  • матеріал виготовлення імплантів мають високу біосумісність з тканинами організму;
  • довічна гарантія;
  • в дуже рідкісних випадках викликають побічні ефекти і відторгаються;
  • широкий модельний ряд конструкцій дозволяє підібрати імпланти для будь-яких клінічних випадків.

  Зубні імпланти Ankylos (Dentsply Friadent, Німеччина)

  Так само, як і імпланти Штрауман, відносяться до категорії елітної продукції. Торгова марка належить найбільшій корпорації, яка спеціалізується на виробництві обладнання, інструментів матеріалів для стоматології - Dentsply.

  Для з'єднання наддесневой частини і кореня використовується істинний конус Морзе, який є своєрідною візитною карткою компанії Ankylos. Виробник пропонує систему імплантів Xive, оснащеної глибокої внутрішньої шестигранною зв'язком абатмента і кореня, а також вироби з конічним з'єднанням Tissue Cart, яке забезпечує фіксацію абатмента з меншою силою.

  Матеріалом для виготовлення імплантів Ankylos служить чистий титан класу 2. Вони мають наногладкую поверхню із середньою мікрошероховатость.

  Системи імплантів NeoBiotech (Корея)

  Компанія NeoBiotech (Корея) працює в сфері виробництва зубних імплантів з 2000 року. Продукція компанії представлена имплантами з широким вибором розмірів, що дозволяє використовувати їх в будь-яких клінічних ситуаціях, у пацієнтів з різними індивідуальними показаннями. Виробник пропонує одну з кращих імплантаційні систем з конусним з'єднанням в бюджетному сегменті.

  Основні переваги імплантів NeoBiotech:

  • універсальне призначення: можуть використовувати при знімному і незнімному протезуванні, при миттєвої і двоетапної імплантації, у пацієнтів з різним типом кісткових тканин;
  • проста установка і надійна фіксація;
  • виготовлені з гіпоалергенного матеріалу, що сприяє швидкій остеоінтеграції, знижує ймовірність відторгнення;
  • тривалий термін служби;
  • хороше поєднання ціна / якість.

  Системи імплантів Nobel Biocare (Швеція)

  Компанія Nobel Biocare (Швеція) була заснована родоначальником імплантології П. Бранемарк. Це одна з найстаріших компаній, яка сьогодні займає лідируючі позиції на ринку імплантів. Вона була першим виробником дентальних імплантів, є розробником комплексної концепції 3D-діагностики, а також хірургії по шаблонах.

  Основні переваги імплантів Nobel Biocare:

  • спеціальна форма імплантів і унікальне покриття TiUnite дають можливість проводити протезування відразу ж після імплантації;
  • покриття TiUnite, чия структура подібна до структури природних кісток, сприяє гарній остеоінтеграції, тому приживлення імплантів відбувається в 98% випадків;
  • кожен імплант має індивідуальний номер, що дозволяє виключити підробки і дає можливість відстежити історія кожного виробу;
  • система формування кісткового ложа малотравматична, що прискорює приживлення;
  • системи Nobel Biocare використовують не менше 40% стоматологів в світі.

  Системи імплантів NeoDent (Швейцарія)

  Компанія Neodent (Швейцарія) - підрозділ компанії Straumann, світовий лідер в області виробництва дентальних імплантів. Одна з цілей, яку ставить перед собою виробник - зробити свою продукцію доступною для всіх. Більше 25 років компанія працює в області розробки і виробництва імплантів та іншої продукції, яка використовується в імплантації. За час діяльності Neodent створила близько 12 млн. Імплантів.

  Основні переваги імплантів NeoDent:

  • Розробка та вивчення імплантаційні систем ведеться в найбільшій лабораторії, в якій задіяні кращі фахівці;
  • бездоганна естетичність;
  • універсальність - асортимент дентальних імплантів дозволяє підібрати продукт для будь-якого клінічного випадку;
  • висока ступінь приживлюваності;
  • виробництво імплантів здійснюється на найсучаснішому обладнанні, з використанням найсучасніших технологій;
  • довічна гарантія.

  Системи імплантів Megagen (Корея)

  Інноваційна система імплантів Megagen (Корея). Сьогодні у компанії понад 96 представництв у всіх куточках світу. В області імплантології виробник працює понад 17 років і за цей час створив понад 2000 продуктів в восьми напрямках дентальної імплантології.

  Основні переваги імплантів Megagen:

  • високі естетичні характеристики;
  • можливість установки в будь-якому вигляді кісткової тканини (за рахунок спеціальної різьби Knife Thread);
  • можуть встановлюватися без свердління;
  • багато варіантів розмірів;
  • для установки імплантів Megagen відсутні серйозні протипоказання;
  • покриття Xpeed, яке благотворно впливає на процес остеоінтеграції.

  Імплантація зуба в Харкові та Змієві

  Імплантологія - одне з найбільш динамічно розвиваються, у стоматології. Затребуваність систем імплантації спонукає виробників шукати нові конкурентні рішення, а значить, кінцевий споживач отримує все більш якісну продукцію. У клініці Verno використовуються системи імплантів провідних світових виробників, які підбираються лікарем на підставі показань і фінансових переваг пацієнта.

  Стоматологічна клініка Verno (Зміїв, Харків) пропонує весь спектр стоматологічних послуг. Щоб оцінити наші переваги досить один раз відвідати одну з наших клінік. Ми пропонуємо:

  • найсучасніші методи лікування та діагностики, які є основою для тих результатів, яких нам вдалося добитися за роки діяльності клініки;
  • ми не перестаємо вчитися і завжди готові взяти на озброєння нові методи і технології - це одна з основ ефективної стоматології;
  • ми гарантуємо повне знеболення, незалежно від рівня складності майбутнього лікування;
  • наші постійні пацієнти можуть розраховувати на спеціальні умови, які зроблять наше співробітництво подвійно приємним.

  Поставити імплант зуба (Харків, Зміїв) ми пропонуємо в клініці Verno. Щоб записатися на прийом, скористайтеся послугою «зворотний дзвінок», зателефонуйте по одному з телефонів, представлених на сайті, або зв'яжіться з нами будь-яким іншим зручним способом (skype, електронна пошта).

  наші фахівці
  Всі фахівці
  відгуки
  Написати відгук
  Ваша оцінка
  0 відгуків, оцінка 0 з 5