Записатися
Мережа стоматологій в Харкові і Змієві

Ми щодня доводимо, що стоматологія є одним з напрямків медицини, що постійно і динамічно розвиваються. За останні кілька десятиліть у ній відбулися кардинальні зміни, які, безумовно, торкнулися використовуваних технологій і матеріалів, але, перш за все, вони торкнулися концепції. Саме вона стала основою для тих принципів, за якими сьогодні працює стоматологія Verno («Вєрно») у Харкові (вул. Академіка Павлова, 120) та Змієві (вул. Залізнична, 115Б), добре відома нашим пацієнтам під назвою «Діамант» (Зміїв).

Стоматологія «Вєрно» (Харків, Зміїв): наша концепція

Видалити або полікувати зуб, поставити імплант, провести відбілювання зубів – лише мала частина тих послуг, які надає стоматологія VERNO. Як відомо, здоров'я людини – це не тільки відсутність хвороб і фізичних дефектів, але і стан абсолютного фізичного, духовного і соціального благополуччя. Результати роботи стоматолога є прекрасним доказом цього, а основна мета, яку переслідує приватна стоматологічна клініка Verno – повне відновлення здоров'я ротової порожнини, його функціональної і естетичної складових.

Чи здатна гарна посмішка зробити людину щасливішою? Безумовно. Її власники мають менше проблем зі здоров'ям або не мають їх зовсім, вони впевнені у собі, а тому успішні і нарешті, вони відкриті і тому легко адаптуються у будь-якому соціальному середовищі.

Стоматологічний центр «Вєрно» (Харків, Зміїв): наші досягнення

Головне досягнення Verno – нам вдалося об'єднати в одну команду висококласних фахівців, які мають профільну освіту, у своїй роботі керуються сучасними міжнародними протоколами і не припиняють підвищувати свою кваліфікацію. Останнє є обов'язковою умовою для сучасного стоматолога, тому що, як ви пам'ятаєте, стоматологія є одним з тих напрямків, що безперервно і динамічно розвиваються.

Для прийому пацієнтів у наших клініках створені комфортабельні кабінети з сучасним інтер'єрним дизайном, оснащені високотехнологічним обладнанням і відповідають всім загальноприйнятим у даній області стандартам. У своїй роботі ми використовуємо найсучасніші матеріали і комплекси обладнання для 3D-моделювання та виготовлення протезів, що гарантує високу точність і максимально природний вигляд ортопедичних виробів.

Зубна клініка «Вєрно» (Харків, Зміїв) пропонує весь спектр послуг сучасної стоматології. Це терапевтичне лікування, сучасні технології протезування і корекції зубощелепних порушень, лікування захворювань ясен.

І, нарешті, ми зробили все, щоб стоматологія перестала асоціюватися з болем і страхом. Будь-які маніпуляції проводяться з використанням безпечних і ефективних методів анестезії.

Стоматологічна клініка «Вєрно» (Харків, Зміїв): основні послуги

Красива посмішка – це результат нашої роботи, який став можливим лише за умови комплексної турботи про здоров'я ротової порожнини. З чим би вам не довелося зіткнутися: зубним болем, карієсом, хворобами ясен, порушеннями прикусу або косметичними дефектами – приватна стоматологія Verno готова прийти на допомогу.

Наші основні послуги:

- Комплексна діагностика  (у тому числі комп'ютерна томографія). Дозволяє нам визначити стан зубощелепної системи, виявити захворювання і патології на ранніх стадіях, перевірити прогрес і результати лікування.

- Терапевтична стоматологія. Лікування захворювань зубів, м'яких тканин, слизової оболонки порожнини рота. Терапевтичне лікування знадобиться при карієсі, запаленні і кровоточивості ясен, неприємному запаху з рота, зубному болю і т.д.

- Хірургічна стоматологія. Видалення зубів, підготовка до імплантації, естетичні операції в пародонтології та ін.

- Ортодонтія. Основними завданнями ортодонтичного лікування є вирівнювання зубів і корекція порушень прикусу. Кінцеві цілі ортодонтії: відновлення функціональності зубощелепної системи і лицьової естетики.

- Протезування. Напрямок стоматології, який займається відновленням зубних тканин, заміщенням втрачених зубів, відновленням функції зубощелепної системи.

- Відбілювання. Відноситься до області косметичної стоматології та дозволяє змінити відтінок зубної емалі.

Стоматологія Verno в Харкові і Змієві

Отже, що таке, зубна стоматологія «Вєрно»? Без сумніву, це симбіоз технологій і сучасного обладнання, повного спектра стоматологічних послуг і бездоганного сервісу, високої кваліфікації і досвіду, творчого підходу і відданості своїй роботі наших співробітників.

Кожен пацієнт – унікальний, а кожен клінічний випадок потребує індивідуального вирішення. Саме такий підхід дозволяє нам довгі роки перебувати в числі провідних стоматологічних клінік Харкова і Змієва.

Записатися на консультацію до стоматології «Вєрно» у Харкові та Змієві (стара назва  «Діамант») можна, скориставшись послугою «зворотній дзвінок», зателефонувавши на один з телефонів, вказаних на сайті, або написавши нам в одному з каналів зв'язку. З відгуками про нашу роботу ви можете ознайомитися на сайті. Але що може бути ціннішим за власний досвід?

 
Наші переваги

Якісно

Навчання і підвищення кваліфікації - безперервний процес для лікарів нашого центру.

1

Точно

Точна діагностика  завдяки цифровому візіографу та комп'ютерному томографу.

2

Сучасно

Новітні технології - мікроскопи, лазери, озон, комп'ютерне моделювання усмішки, плазмоліфтінг ясен.

3

Безболісно

Застосування комп'ютерної анестезії STA  робить процес лікування безболісним і комфортним.

4

Вигідно

Ідеальне співвідношення ціни  і якості, акції та спецумови для постійних клієнтів.

5

Зручно

Завжди на зв'язку! Наш адміністратор з радістю проконсультує і допоможе підібрати максимально зручний час для прийому.

6
відгуки
Ваша оцінка
6 відгуків, оцінка 5 з 5
Сподобалася сторінка ? - Розкажи друзям!