Як проводиться імплантація зуба в Харкові

  
   

  Імплантація — багатоетапний процес, кількість етапів у якому обсяг робіт визначається, передусім, методом її проведення. Як проводиться імплантація (Харків, Зміїв) у клініці «Вірно», її види розповімо про це докладніше.

  Методи імплантації

  В даний час практикують такі види імплантації:

  • двоетапна імплантація;
  • одноетапна імплантація;
  • імплантація з негайним навантаженням (установкою тимчасової коронки);
  • одномоментна імплантація під час видалення зуба.

  Розглянемо кожен із методів докладніше.

  Двоетапна імплантація

  Класичний і найапробованіший метод. Метою оперативного втручання є створення умов для надійної остеоінтеграції імпланта та його правильна орієнтація для встановлення протезу у майбутньому. Виконується за два етапи:

  • Встановлює імплант в кісткову тканину з його повним закриттям слизової оболонкою. Після застосування імпланту і до початку другого етапу відбувається приживлення конструкції. На нижній щелепі цей процес займає 2-3 місяці, але в верхній — 4-6 місяців. Операція проводиться під місцевим чи загальним наркозом (седацією).
  • Через 2-6 місяців в імплант зуба встановлюється формувач ясен, завдяки якому формується природний ясенний контур для посадки коронки. Для підбору абатменту, з серійних виробів або виготовлення індивідуального абатменту і коронки (мостовидного протеза), знімається зліпок. На заключному етапі імплантації проводиться установка абатменту та коронки (мостоподібних конструкцій «все на 4», «все на 6»).

  Одноетапна імплантація

  Ця методика передбачає встановлення імплантів у сформоване кісткове ложе - верхня частина конструкції знаходиться над яснами, а навколо неї накладаються шви. У цьому випадку ясенний край формується відразу, а протезування приступають найближчим часом або через 4-6 місяців після установки.

  Імплантація з негайним навантаженням (установкою тимчасової коронки)

  Коронка фіксується на імпланті відразу після його установки. Процедура виконується за одне відвідування, а за 2-4 місяці приступають до встановлення постійних протезів. Цей спосіб імплантації є актуальним для фронтальної групи зубів, оскільки в цьому випадку естетична складова є пріоритетом. Цей метод дозволяє зробити непомітним для оточуючих процес імплантації.

  Імплантація під час видалення зуба

  Зубний імплант встановлюється відразу після видалення зуба. Цей метод має такі переваги:

  • видалення зуба та встановлення імпланта виконується під час однієї процедури;
  • кісткові тканини навантажуються, тому атрофічні процеси виключені;
  • остеоінтеграція протікає швидше, оскільки в цьому випадку більша частина порожнини, що утворилася після видалення зуба, заповнена імплантом
  • скорочується час лікування – протезування можна буде розпочати через 2-3 місяці.

  Імплантація зубів у Харкові та Змієві

  Для більшості наших пацієнтів установка імплантів стала такою ж звичною процедурою, як і класичне протезування. Методи та технології її проведення дозволяють зробити це з мінімально можливим дискомфортом для пацієнта, а у багатьох випадках і за мінімальний термін. Імплантація зубів у Харкові, ціна якої представлена у розділі «Ціни» на сайті, є одним із основних напрямків діяльності центру Verno.

  Стоматологічна клініка Verno (Зміїв, Харків) — ефективна стоматологія (імплантація зубів, лікування карієсу, протезування, профілактика), яка має такі особливості:

  • сучасні методи лікування та діагностики, які є основою для тих результатів, яких нам вдалося досягти за роки діяльності клініки;
  • ми не перестаємо вчитися і завжди готові взяти на озброєння нові методи та технології – це одна з основ ефективної стоматології;
  • ми гарантуємо повне знеболювання незалежно від рівня складності майбутнього лікування;
  • наші постійні пацієнти можуть розраховувати на спеціальні умови, які зроблять нашу співпрацю вдвічі приємнішою.

  Поставити імплант зуба ми пропонуємо у клініці Verno у Харкові чи Змієві. Щоб записатися на прийом, дізнатися вартість імплантації зубів в Харкові, скористайтесь послугою «зворотний дзвінок», зателефонуйте по одному з телефонів, представлених на сайті, або зв'яжіться з нами будь-яким іншим зручним способом (skype, електронна пошта).

  наші фахівці
  Всі фахівці
  відгуки
  Написати відгук
  Ваша оцінка
  0 відгуків, оцінка 0 з 5