Цифровий відбиток зубів

  
   

  Оперативність і достовірність даних, одержаних під час діагностики, є одними з факторів, що впливають на якість лікування. Щоб відповідати встановленим стандартам, зробити процес лікування ефективним і комфортним для пацієнтів, у стоматологічному центрі «Вєрно» використовуються передові технології, однією з яких є цифрова діагностика прикусу в Харкові.

  Навіщо потрібен зліпок зубів

  Зліпок або відбиток – це відбиток зубного ряду і прилеглих м'яких тканин, який традиційно отримували за допомогою спеціальних складів. На відбитку можна бачити не лише відбиток зубів, але і ясенний контур, складки слизових оболонок, вуздечок губ і язика, піднебінні складки.

  На базі зліпка створюються моделі, що дозволяють оцінити стан зубощелепної системи: вивчити розміри, положення і змикання зубів, характеристики прикусу. Робочі моделі використовуються при роботах з відновлення функцій зубощелепної системи і виправлення порушень прикусу в ортопедії,ортодонтії, для виготовлення вінірів, вкладок, коронок, мостів, конструкцій.

  Цифровий зліпок зубів: як роблять

  Інноваційні цифрові технології, які були використані при створенні сканера 3Shape Trios, стали основою для нового рівня якості послуг, що надаються сьогодні. За його допомогою можна отримати цифрові знімки з високою деталізацією і на їх підставі створити тривимірну модель зубощелепної системи.

  Зупинимося докладніше на процесі отримання зліпків у стоматології. Спочатку розглянемо традиційний спосіб:

  • підготовка зліпочної маси;
  • отримана маса поміщається у спеціальну ложку;
  • ложка вводиться в порожнину рота (якість відбитку залежить від досвіду стоматолога, а також дотримання технології, наприклад, для цього необхідно досить сильно притиснути ложку до зубів, що може стати причиною дискомфорту у пацієнта, викликати нудоту, підвищене слиновиділення);
  • час витримки в роті – декілька хвилин.

  При традиційному методі досить висока ймовірність отримання неякісного зліпка, через що може знадобитися повторне проведення процедури. Ще один недолік – усадка матеріалу, у результаті чого протез може нещільно прилягати до зубів, що призведе до скорочення терміну його служби.

  Цифрова діагностика позбавлена цих недоліків і дозволяє практично миттєво отримати достовірні відбитки, гарантує комфорт пацієнтові під час процедури.

  Особливості та переваги цифрової діагностики:

  • Цифровий відбиток зубів – це комфорт для стоматологів і пацієнтів. При знятті зліпків за допомогою інтраорального сканера зліпочні матеріали не використовуються, дискомфорт і біль відсутні. Для отримання цифрового відбитку робочий наконечник сканера просто прямує до потрібної області дослідження.
  • Інноваційні технології сканування і візуалізації. Реалізовані в сканері технології забезпечують отримання близько 1000 зображень для створення 3D-зліпка. Набір інтелектуальних інструментів цифрового сканування забезпечує високу якість відбитків і підтримує велику кількість зубних конструкцій. У комбінації з CAD/CAM-технологією це дозволяє виготовляти високоточні конструкції.
  • Зменшення тривалості прийому і кількості візитів. Цифрові технології гарантують отримання якісних відбитків, тому для їх створення треба здійснити лише один візит. Час прийому скорочується, оскільки в цьому випадку відсутня необхідність у підготовці зліпочної маси, її витримки в ротовій порожнині, подальшій обробці матеріалу.
  • Цифрові технології спрощують обмін даними. Отримані цифрові відбитки можуть бути відправлені до зуботехнічної лабораторії відразу ж після сканування, а за необхідності використовуватися вдруге. Це істотно скорочує час створення протезів.

  Втім, можливості 3D-сканера набагато ширші. Система дозволяє отримувати комбіновані дані, які також включають колірні відтінки зубів, фотографії ротової порожнини в HD-якості. Використовуючи їх ми маємо можливість проводити реставрації зубів на більш високому якісному рівні.

  Цифровий зліпок в Харкові і Змієві

  Висока точність і відсутність дискомфорту у пацієнтів – основні переваги цифрових зліпків зубів. Використовуючи внутрішньоротовий сканер, діагностику можна проводити практично миттєво, а її результати можуть зберігатися скільки завгодно.

  Скористайтеся всіма перевагами стоматології нового покоління у стоматологічній клініці Verno. Ми пропонуємо вам:

  • сучасні і достовірні методи досліджень, у тому числі з використанням візіографа, комп'ютерного томографа;
  • високий рівень кваліфікації персоналу, який підтримується безперервним процесом навчання;
  • повна відсутність болю, незалежно від виду лікування, маніпуляцій;
  • бездоганний сервіс і спеціальні умови для тих, хто постійно лікується в нашій клініці.

  Щоб отримати консультацію в клініці Verno («Вєрно»), пройти лікування або зробити зліпок зубів, ціна якого вказана в прайсі, залиште номер свого телефону на сайті – ми зателефонуємо вам. Також записатися на прийом можна, скориставшись одним з номерів телефонів, вказаних на сайті або зв'язавшись з нами будь-яким іншим доступним каналом зв'язку (skype, електронна пошта).

   

  Вартість цифрового зліпка

   

  Назва послуги Вартість
  Сканування інтраоральне 3Shape 1650 грн.

  наші фахівці
  Всі фахівці
  відгуки
  Написати відгук
  Ваша оцінка
  0 відгуків, оцінка 0 з 5