Вініри

  
   

  Білосніжні, рівні зуби – один з тих особливих дарів природи, без яких безглуздо говорити про красу в цілому. Але навіть якщо вам так пощастило, існує величезна кількість факторів, які здатні негативно вплинути на стан зубів. Це час, шкідливі звички, порушення обміну речовин та інші причини. Але у сучасній стоматології є гідна відповідь на будь-які неприємності, пов'язані з зовнішнім виглядом зубів – це вініри на зуби.

  І якщо ваш запит у пошуковій системі «композитні вініри Харків», значить, ви опинилися там, де вам зможуть допомогти. Стоматологічна клініка «Вєрно» у Харкові, Змієві спеціалізується на естетичній стоматології, у тому числі на установці вінірів. Завдяки вінірам ви станете володарем ідеально рівних і білосніжних зубів – однієї з ознак успішних і впевнених у собі людей.

  Що становлять собою вініри для зубів

  Вініри – це накладки на зуби, виготовлені з кераміки або композитних матеріалів, які мають товщину 0,3-0,7 мм. Встановлюються на фронтальну поверхню зуба після попередньої підготовки (обточування). Використовуються для корекції форми, кольору, положення зубів і забезпечують їх захист від руйнування.

  Вініри: показання та протипоказання

  Установка вінірів проводиться при таких порушеннях:

  • за наявності тріщин або відколів на зубах фронтальної групи;
  • при сильному зносі емалі;
  • невеликих порушеннях прикусу;
  • флюорозі, гіпоплазії, внаслідок яких на зубах з'являються характерні плями;
  • високій чутливості передніх зубів до перепадів температур та інших подразників;
  • ерозії емалі;
  • потемнінні зубів (причиною може бути пломбування каналів резорцин-формаліновою пастою).

  За рахунок високої світлопропускної властивості матеріалу зуби виглядають максимально природно. Накладки можуть бути встановлені на всі зуби, у тому числі на жувальні, але зазвичай корекції піддають лише зуби в «зоні посмішки» – це десять зубів на верхній і десять зубів на нижній щелепі.

  Вініри не використовуються в наступних випадках:

  • при неправильно сформованому прикусі;
  • за наявності великих пломб;
  • при масовій відсутності жувальних зубів;
  • при руйнуванні внутрішніх стінок зубів;
  • якщо є схильність до бруксизму;
  • якщо діяльність пацієнта пов'язана з ризиком пошкодження передніх зубів (наприклад, заняття боксом, хокеєм і т.і.).

  Вініри: плюси і мінуси

  Накладки для естетичного мікропротезування миттєво змінюють зовнішній вигляд, роблять людину молодшою і додають впевненості у собі. Основні переваги:

  • Низький травматизм. Для установки вінірів знімається приблизно 0,5 мм зубних тканин.
  • Швидка процедура. Для того щоб встановити накладки знадобиться пару відвідувань лікаря.
  • Природний вид. Колір вінірів підбирається відповідно до кольору зубів пацієнта. Виглядають накладки дуже гармонійно і природно.
  • Стійкість до перепадів температур. Накладки прекрасно переносять як досить низькі, так і високі температури, тому можна без побоювання пити гарячу каву або їсти морозиво.
  • Довгий термін служби. При дотриманні рекомендацій лікаря накладки служать не менше 10 років без необхідності проведення реставрації.
  • Не викликають алергії. Матеріали для виготовлення вінірів не містять компонентів, здатних викликати алергічні реакції.
  • Стійкість до фарбування. Вініри не змінюють свого кольору під дією пігментів, що містяться у продуктах харчування.

  Єдиним недоліком вінірів можна вважати необхідність у незначному, але все ж таки обточуванні зуба перед їх установкою. Якщо говорити про накладки з композитних матеріалів, то вони з часом можуть змінювати колір, тому потребують заміни кожні 3-5 років.

  У галереї сайту можна ознайомитися з результатами, яких дозволяють домогтися вініри (до і після лікування).

  Які бувають стоматологічні вініри

  Класифікація вінірів здійснюється на підставі способу установки, обраної технології і матеріалу виготовлення.

  Залежно від способу установки виділяють:

  • прямі композитні вініри – створюються в роті пацієнта зі спеціальних композитних (фотополімерних) матеріалів;
  • непрямі – виготовляються по зліпках у лабораторних умовах.

  Залежно від технології існує:

  • пошарове нанесення маси з випалом кожного шару;
  • лиття і пресування в умовах високого тиску і температури.

  Залежно від матеріалів виготовлення вініри бувають:

  • керамічні;
  • цирконієві.

  Керамічні вініри візуально повністю ідентичні зубній емалі. Для кераміки характерні високий показник світлопропускання і відмінні експлуатаційні характеристики. Використовуються такі пластинки, як на фронтальних зубах, так і на іклах. Можуть бути встановлені на сильно пошкоджених під час лікування зубах.

  Цирконієві вініри виготовляють з діоксиду цирконію. Процес виготовлення таких накладок складніший за виготовлення керамічних виробів, але за рахунок високої точності він дозволяє досягти ідеального позиціонування мікропротезів на зубах. Цирконієві вініри прилягають дуже щільно, у мікротріщини не потрапляє їжа, тому ризик розвитку карієсу мінімальний. Оскільки діоксид цирконію є більш стійким матеріалом, ніж кераміка, пластинки з нього виходять тонкими, завдяки чому зуби підлягають мінімальному обточуванню.

  Як ставлять вініри

  Процедура мікропротезування починається з візиту до стоматолога з метою огляду. Після діагностики і бесіди стоматолог запропонує вам той чи інший вид вінірів. Якщо під час обстеження буде виявлено карієс або інші захворювання ротової порожнини, їх усувають до установки вінірів. Також проводиться санація ротової порожнини.

  Чи боляче ставити вініри? Ні, оскільки всі операції проводяться із застосуванням анестезії. До того ж, як ми вже писали вище, під час обробки видаляють мінімальну кількість зубних тканин.

  З підготовлених зубів знімається відбиток, на підставі якого будуть виготовлені вініри у зуботехнічній лабораторії. Зазвичай процес займає 10-14 днів, а на час їх виготовлення на обточені зуби лікар встановлює тимчасові накладки.

  Наступним етапом буде приміряння. Якщо пацієнт не відчуває дискомфорту, і не виявлені дефекти, накладки фіксуються за допомогою спеціального цементу, колір якого підбирається індивідуально.

  Вініри: термін служби

  При дотриманні рекомендацій лікаря термін служби цирконієвих і керамічних вінірів може досягати 20 і більше років.

  З якого віку можна ставити вініри

  Якщо дефект не є критичним, поставити вініри можна у віці, коли зубощелепна система сформується остаточно, тобто починаючи з 18 років.

  Як доглядати за зубами, захищеними вінірами

  У першу чергу, після установки вінірів слід зменшити навантаження на передні зуби, тобто відмовитися від вживання надмірно твердої їжі. Також необхідно уникати різких перепадів температури, що може стати причиною появи тріщин. Загальні рекомендації:

  • Для чищення зубів слід використовувати м'які або ультрам'які щітки. Не можна використовувати пасти з абразивними частинками, які містять відбілювальний склад.
  • Необхідно регулярно використовувати зубну нитку і іригатор, щоб частинки їжі не скупчувалися у мікротріщинах і зазорах між яснами.
  • Буде корисно використовувати ополіскувач для порожнини рота (можна використовувати засоби для зміцнення ясен і чутливих зубів).
  • Кожні три місяці слід робити професійне чищення зубів.

  Керамічні вініри в Харкові і Змієві

  «Вініри ціна Україна» –  якщо вас зацікавила вартість проведення естетичної реставрації, значить ваша мета – ідеальна посмішка або, як її ще називають, «голлівудська посмішка». Вінірування (художня реставрація) показане за наявності дефектів розвитку або пошкоджень і може бути проведено на одному, на двох передніх, на всіх зубах, тільки на нижній щелепі і навіть на жувальних зубах – правильне рішення ви приймете разом з лікарем.

  Основні переваги стоматології Verno:

  • використовуємо сучасні методи діагностики, що гарантують оперативність і точність одержаних даних;
  • безперервний процес навчання – одна з причин високої кваліфікації наших лікарів;
  • використовуємо комп'ютерну анестезію STA, що гарантує повну відсутність болю при будь-яких видах лікування;
  • гарантія на наші послуги відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

  Записатися на консультацію до стоматології «Вєрно» у Харкові та Змієві («Діамант») можна, скориставшись послугою «зворотний дзвінок», зателефонувавши на один з телефонів, вказаних на сайті, або написавши нам в одному з каналів зв'язку. З відгуками про нашу роботу ви можете ознайомитися на сайті. Але що може бути ціннішим за власний досвід?

    

  Вартість встановлення вінірів

   

  Назва послуги Вартість
  Керамічні вініри (виготовляються з нанесенням поверхневого шару кераміки, мають покращені естетичні характеристики) від 7500 грн.
  Ультратонкі вініри на рефракторі (верхній шар кераміки наноситься вручну, що дозволяє досягти мінімальної товщини реставрації та бездоганної естетики) 13500 грн.

  наші фахівці
  Всі фахівці
  відгуки
  Написати відгук
  Ваша оцінка
  0 відгуків, оцінка 0 з 5