"Я хочу собі імплант"

  
   

  Для більшості пацієнтів імплантація стала звичайною стоматологічною процедурою. Проте вона залишається повноцінною операцією, результати якої залежать від професійного рівня лікаря, наявності спеціального обладнання та багатьох інших факторів. Як ставлять зубні імпланти у клініці «Вєрно» (Харків, Зміїв), які етапи доведеться пройти пацієнту — про це ми розповімо докладніше.

  Етапи імплантації зубів

  Основні етапи імплантації:

  • загальна діагностика;
  • підготовка до встановлення імплантів;
  • хірургічна операція;
  • ортопедичний етап: встановлення абатменту та коронки (мосту).

  Загальна діагностика

  Щоб запобігти розвитку ускладнень під час приживлення штучних зубів, необхідно з'ясувати, наскільки організм готовий до імплантації. Для цього потрібно здати аналіз крові, сечі, а також виключити наявність ВІЛ та гепатиту.

  Імплантація зубів не проводиться у пацієнтів з онкологічними захворюваннями, з ослабленим імунітетом, порушеннями згортання крові, хворобами кісткової та ендокринної систем.

  Підготовка до встановлення імплантів

  Перед встановленням імплантів усуваються всі існуючі порушення у ротовій порожнині: лікується карієс, проводиться заміна старих пломб, нормалізується стан ясен.

  Потім проводиться комп'ютерна томографія – робиться тривимірний знімок зубощелепної системи. Цей вид дослідження допоможе виключити наявність кіст, гранульом, визначити обсяги кісткових тканин. З цих даних визначається метод імплантації.

  Хірургічна операція

  Цей етап проводиться під місцевою анестезією та триває 15-20 хвилин. Маніпуляції, які виконує лікар:

  • надріз ясен;
  • у кістковій тканині свердлиться отвір під імплант зубів;
  • зубний імплант встановлюється у підготовлену лунку;
  • на верхню частину імпланту встановлюється захисна заглушка чи формувач ясенної манжетки (формувач ясен);
  • за потреби накладається шов на розріз.

  Лікар консультує пацієнта щодо догляду за ротовою порожниною на час приживлення імпланту.

  Ортопедичний етап

  Після завершення періоду остеоінтеграції (приживлення імпланту) проводиться розкриття імпланту – замість заглушки встановлюється формувач ясен. На час відновлення та загоєння ясна (до 2 тижнів), можливе встановлення тимчасових протезів, особливо, якщо конструкція встановлена в зоні посмішки.

  Для виготовлення індивідуального абатменту або підбору виробу серійного виробництва, а також виготовлення коронки (мостоподібного протеза «все на 4», «все на 6») знімається зліпок, який відправляється в зуботехнічну лабораторію.

  Після виготовлення абатменту та коронки приступають до заключного етапу імплантації. Спосіб фіксації протезів залежить від їхнього типу. Поодинока коронка або мостоподібний протез фіксується за допомогою спеціальних адгезивних матеріалів. Протези для частини або всього зубного ряду кріпляться за допомогою вбудованих у конструкцію замків або гвинтів, які потім маскуються композитними матеріалами.

  Встановлення імпланту в Харкові та Змієві

  Імплантація - унікальна процедура, проведення якої стало можливим завдяки розвитку технологій, появі нових матеріалів, методів діагностики. Кожному пацієнту підбирається свій метод імплантації - на підставі показань, загального стану здоров'я, стану кісткових структур.

  Стоматологічна клініка «Вєрно» (Зміїв, Харків) – ефективна стоматологія (імплантація зубів, лікування карієсу, протезування, профілактика), для якої характерні такі особливості:

  • сучасні методи лікування та діагностики, які є основою для тих результатів, яких нам вдалося досягти за роки діяльності клініки;
  • ми не перестаємо вчитися і завжди готові взяти на озброєння нові методи та технології – це одна з основ ефективної стоматології;
  • ми гарантуємо повне знеболювання незалежно від рівня складності майбутнього лікування;
  • наші постійні пацієнти можуть розраховувати на спеціальні умови, які зроблять нашу співпрацю подвійно приємною.

  Поставити імплант зуба ми пропонуємо у клініці Verno («Вєрно») у Харкові чи Змієві. Щоб записатися на прийом, дізнатися скільки коштує імплантація зубів (Харків), скористайтеся послугою «зворотний дзвінок», зателефонуйте по одному з телефонів, представлених на сайті, або зв'яжіться з нами будь-яким іншим зручним способом (skype, електронна пошта).

  наші фахівці
  Всі фахівці
  відгуки
  Написати відгук
  Ваша оцінка
  0 відгуків, оцінка 0 з 5