Процедура плазмоліфтинг

У косметології великою популярністю користується процедура плазмоліфтинг обличчя, яка сприяє оновленню клітин шкіри. Однак косметологія – не єдина сфера застосування цієї технології. Останнім часом метод плазмоліфтингу успішно застосовується в стоматології для зміцнення та відновлення ясенних тканин, зміцнення зубів, підвищення ефективності імплантації.

Що таке плазмоліфтинг (PRP терапія ясен)?

Суть плазмоліфтингу полягає в активації процесів регенерації в клітинах, омолодженні тканин шляхом введення людині збагаченої тромбоцитами плазми її власної крові. Для отримання плазми роблять забір венозної крові, яку потім центрифугують у спеціальному апараті. Косметологічна процедура плазмоліфтинг запускає процес вироблення колагену, еластину, гіалуронової кислоти, що сприяє оновленню клітин, омолодженню, покращенню стану шкіри, волосся.

Лікування ясен – одне з найскладніших завдань сучасної стоматології. Запальні процеси в ясенних тканинах завдають людині фізичного і морального дискомфорту, а дієвих методик лікування проблеми з гарантією стовідсоткового результату практично не існує.

Стоматологічний плазмоліфтинг на сьогодні є найефективнішим методом профілактики захворювань порожнини рота і високоефективним засобом безопераційного лікування запущеного пародонтиту (пародонтозу). Ін'єкції плазми крові (клітини, в яких присутній фактор росту) дозволяють при пародонтиті зміцнити ясна, знизити ризики для здоров'я зубів, повернути пацієнтам гарну, здорову посмішку.

Фотографії результатів плазмоліфтингу в стоматології «Вєрно» можна подивитися в галереї сайту.

Навіщо потрібна процедура плазмоліфтинг у стоматології

У центрі сучасної стоматології «Вєрно» (Харків, Зміїв) процедуру плазмоліфтингу використовують як самостійний метод лікування, а також у межах комплексної терапії при лікуванні захворювань ясен (гінгівіту, пародонтиту, пародонтозу).

Показання до плазмоліфтингу ясен:

 • гінгівіт, кровоточивість ясен;
 • пародонтит у будь-якій формі і стадії;
 • запальні захворювання слизової оболонки порожнини рота;
 • пошкодження травми слизової, а також опіки, видалення зуба, некроз тканин;
 • дентальна імплантація, остеопластика.

Плазмоліфтинг – це медична процедура, яка також має протипоказання. До них відносяться:

 • онкологічні захворювання;
 • ВІЛ;
 • алергія на антикоагулянти, які використовуються в плазмотерапії;
 • порушення згортання крові і гепатологічні захворювання (анемія, гемобластози та ін.);
 • психічні розлади.

Процедура плазмоліфтинг: етапи

 1. У пацієнта роблять забір венозної крові (100 мл). Забір здійснюється стерильним комплектом у пробірку зі спеціальним внутрішнім напиленням.
 2. Колба з кров'ю поміщається до центрифуги, де центрифугується до моменту розділення крові на фракції.
 3. Одна з отриманих фракцій – це і є плазма, збагачена тромбоцитами, яка вводиться пацієнтові в проблемні ділянки ясенної тканини.

Плазмоліфтінг: переваги застосування в стоматології

Плазмоліфтінг дає неперевершений ефект в гігієні, терапії захворювань ясен, імплантації, хірургічній та естетичній стоматології:

 • вже після першого сеансу припиняється кровоточивість ясен;
 • поліпшується кровообіг, зміцнюються ясна і навколозубні тканини;
 • відновлюється мікрофлора порожнини рота, зникає неприємний запах з рота;
 • швидко відновлюються і зміцнюються ясна після імплантації, знижується ризик відторгнення імплантів;
 • усуваються причини рухливості зубів (зміцнення ясен при пародонтозі);
 • ясна набувають здорового кольору, структури;
 • швидше загоюються лунки після видалення зуба, тканини після хірургічного втручання.

Процедура плазмоліфтинг у Харкові: стоматологія Verno

Технологія плазмоліфтингу – одне з кращих досягнень стоматології в лікуванні захворювань ясен. Ця процедура абсолютно безболісна і комфортна для пацієнта. Стоматологічна клініка «Вєрно» (Зміїв, Харків) використовує в своїй практиці найпрогресивніші методики лікування зубів і ясен. В арсеналі стоматології новітнє обладнання, матеріали та інструменти провідних виробників зі світовим ім'ям, які використовуються кращими клініками Європи.

Для запису на консультацію можна залишити заявку онлайн, зв'язатися з нами телефоном або іншим зручним каналом зв'язку. Вартість послуг стоматології Verno можна подивитися в розділі «Ціни».

відгуки
Написати відгук
Ваша оцінка
0 відгуків, оцінка 0 з 5
Сподобалася сторінка ? - Розкажи друзям!