Добрий день. Після оперативного втручання пройшло лише п'ять днів, у вас відсутня температура та набряк, тому це не є ускладненням. Це суб'єктивні відчуття, що виникають через наявність стороннього тіла (імпланта) та процесів загоєння. Дотримуйтесь рекомендацій щодо гігієни. Якщо за тиждень дискомфорт не зникне, повідомте про це лікаря, який проводив імплантацію.
Запишіться на прийом за телефоном +38 (099) 522-88-98. Також ви можете залишити заявку на сайті – наш співробітник передзвонить вам!
Задавайте свої питання на сайті клініки та у соціальних мережах. Наша сторінка у Instagram: www.instagram.com/verno.com.ua та у Facebook: www.facebook.com/verno.com.ua.

