Добрий день. Мені 21 рік, а у стоматолога була останній раз років 5 тому. Дуже боюся всього, що пов'язане зі стоматологією і після останнього визиту в міську клініку, де лікували зуб без анестезії, сформувався дуже сильний страх. Збираюся в лікарню і сльози на очах - так і не дійшла до кабінету. Підкажіть, чи бували у вас такі випадки, що мені робити?

Добрий день. Так, ми досить часто стикаємося з подібними ситуаціями. Нездоланний страх перед стоматологічним лікуванням має свою назву - дентофобія. Дуже часто він пов'язаний з негативним досвідом. Але сьогодні в арсеналі стоматолога є все, щоб подолати цей стан. Виходячи з особистої практики, можемо сміливо заявити, що після позитивного досвіду більше 90% людей, які раніше панічно боялися лікувати зуби, забувають про свої страхи.

Сьогодні ми використовуємо не тільки дуже ефективні і безпечні анестетики, але і седацію (лікування уві сні). Досвідчений лікар і нові технології допомагають подолати фобію. Щоб зробити перший крок - просто запишіться на консультацію (не лікування!) І приходьте до нас в клініку. Поспілкуєтеся з лікарем, він проведе невелику екскурсію, розповість про варіанти лікування, які можливі в вашому випадку. До речі, невелику екскурсію по нашому стоматологічному центру ви зможете зробити, відвідавши наш сайт або групу в соціальних мережах Facebook або Instagram. Подивіться фотографії лікарів - можливо ви відчуєте довіру до якогось конкретного фахівця. Запишіться саме до нього, і ви разом подолаєте ваші страхи!

Щоб записатися на прийом до лікаря використовуйте телефон +38 (099) 522-88-98 або залиште заявку на сайті клініки - ми передзвонимо вам!
Задавайте ваші питання на сайті клініки VERNO або в соціальних мережах. Наша сторінка в Instagram: www.instagram.com/verno.com.ua і в Facebook: www.facebook.com/verno.com.ua.

 

Добрий день. Був поставлений діагноз - генералізований пародонтит і 2 ступінь рухливості зубів. Вгорі немає бічних зубів, а після проведення томографії лікар зробив висновок, що лікування зубів неможливо. Потрібна імплантація і потрібно видалити всі зуби, хоча на мій погляд вони нормальні. Підкажіть, як мені бути? Дуже не хочеться залишатися зовсім без своїх зубів?

Добрий день. Зробити висновок можна тільки після огляду і діагностики. Запишіться на прийом і візьміть з собою всі знімки та виписки. На підставі результатів досліджень ми визначимо, які зуби можна врятувати, а які потребують видаленні.

Щоб записатися на консультацію до наших фахівців використовуйте телефон +38 (099) 522-88-98 або залиште заявку на сайті клініки Verno - ми передзвонимо вам самі!

Крім цього, задати своє питання ви можете в соціальних мережах. Наша сторінка в Instagram: www.instagram.com/verno.com.ua і в Facebook: www.facebook.com/verno.com.ua.

Добрий день. Після фізичного впливу відколовся фрагмент від верхнього зуба. На рентгені було виявлено невеликий запальний процес верхівки кореня. Фахівець сказав, що швидше за все це пародонтит і потрібна резекція верхівки кореня. Біль відчуваю рідко, і вона слабка, але коли стукаєш по зубу, то він болить. Лікується це якось або необхідна операція? Які ускладнення можуть бути?

Добрий день. У своїй практиці ми використовуємо сучасне обладнання - мікроскопи, тому нам вдалося звести необхідність проведення резекції до мінімуму. Тепер ми бачимо більше, тому можемо проводити пломбування кореневих каналів на зовсім іншому якісному рівні. Приходьте на консультацію, ми проведемо діагностику і зможемо дати точну відповідь щодо варіантів лікування у вашому випадку.

Запишіться на консультацію за телефоном +38 (099) 522-88-98 або залиште заявку на сайті клініки - ми передзвонимо вам!
Задавайте ваші питання на сайті клініки VERNO або в соціальних мережах. Наша сторінка в Instagram: www.instagram.com/verno.com.ua і в Facebook: www.facebook.com/verno.com.ua.

Добрий день. Читала, що у вас лікують зуби (і не тільки) уві сні. Скажіть, а чи роблять місцеву анестезію спільно з седацией? Читала, що засоби для седації не дають знеболюючого ефекту, а просто допомагають розслабитися.

Добрий день. Седация або лікування уві сні дозволяє пацієнтові розслабитися, заспокоїтися, що дуже важливо для проведення якісного лікування, особливо у людей, у яких є дентофобія. Місцеві анестетики, безумовно, використовуються при проведенні лікування, що дозволяє повністю позбавити пацієнта від неприємних відчуттів.

Записатися на прийом до лікаря можна за телефоном +38 (099) 522-88-98 або залишивши заявку на сайті клініки - ми передзвонимо вам!

Задавайте ваші питання на сайті клініки VERNO або в соціальних мережах. Наша сторінка в Instagram: www.instagram.com/verno.com.ua і в Facebook: www.facebook.com/verno.com.ua.

Добрий день. Приблизно місяць тому на зуб була встановлена коронка з металокераміки. Через деякий час після цього з'явився неприємний запах, який виникає при нажатії на коронку. Корінь у зуба залишився цілим, встановлений штифт. До установки коронки ніяких проблем не було. Яка причина цього явища, як усувається, що буде з коронкою?

Добрий день. Така ситуація може виникати, якщо сталася розгерметизація на лінії коронка-зуб, через появу тріщини в реставрації під коронкою, допущені помилки на одному з етапів установки коронки і т.д. Через це відбувається підтікання під коронку, розмножуються бактерії, з'являється неприємний запах.

При перевірці та лікуванні слід зробити знімки, з'ясувати в якому стані корінь зуба, а потім, можливо, доведеться зняти коронку. Існують методи видалення коронки без її пошкодження, але заочно визначити, чи вдасться її зафіксувати повторно, можливості немає. Запишіться на прийом до лікаря-ортопеда, і ви отримаєте вичерпну інформацію, лікар складе план лікування.

Щоб записатися на консультацію до наших фахівців використовуйте телефон +38 (099) 522-88-98 або залиште заявку на сайті клініки VERNO - ми передзвонимо вам самі!
Крім цього, задати своє питання ви можете в соціальних мережах. Наша сторінка в Instagram: www.instagram.com/verno.com.ua і в Facebook: www.facebook.com/verno.com.ua.

Доброго дня. Тиждень тому встановили металокерамічну коронку на верхній жувальний зуб. Коли закриваю рот то не відчуваю ніяких перешкод, а коли розмовляю мені як ніби щось заважає з боку щоки. Чи потрібно обточити коронку або я ще не звик до її присутності?

Добрий день. Так, дійсно, зараз у вас період адаптації. Досить часто пацієнти відзначають, що в перші дні вони відчувають певний дискомфорт через те, що щока не мала опори. Відбувається це через те, що довгий час на зубі була відсутня коронковая частина. Зазвичай через 5-7 днів неприємні відчуття проходять, тому приводу для занепокоєння немає. Якщо через тиждень дискомфорт залишиться, зверніться до лікаря, який встановлював коронку.

Записатися на прийом можна за телефоном +38 (099) 522-88-98 або залиште заявку на нашому сайті - ми передзвонимо вам самі!
Задати питання можна не тільки на сайті клініки VERNO, а й в соціальних мережах. Наша сторінка в Instagram: www.instagram.com/verno.com.ua і в Facebook: www.facebook.com/verno.com.ua.

 

Добрий день. Розколовся верхній зуб. Що можна зробити, щоб відновити його? Спасибі.

Добрий день. У тому випадку, якщо розколовся корінь зуба, врятувати зуб, як правило, зробити що-небудь вже неможливо. У цьому випадку видаляють частини зуба і проводиться імплантація або інший вид протезування. Якщо розкололася коронкова частина зубу і збережена приясенна зона (шийка зуба), то можна виготовити штучну коронку на підготовлений корінь.

Приходьте на консультацію, під час якої лікар проведе огляд, детально розповість про варіанти відновлення зуба, складе план лікування.

Запишіться на прийом по телефону +38 (099) 522-88-98 або залиште заявку на сайті - ми передзвонимо вам самі!

Задати питання можна на сайті клініки VERNO або в соціальних мережах. Наша сторінка в Instagram: www.instagram.com/verno.com.ua і в Facebook: www.facebook.com/verno.com.ua.

Добрий день. Підкажіть, що мені робити. Є великі проблеми з зубами, хворію на цукровий діабет. Мені видалили 2 опорних зуба, а 3 фронтальних підготували для установки коронок. Приблизно через 4 дні після видалення зуба почалася кровотеча з лунки, туди поклали ліки. Після цього пішли виділення з носа, які мають дуже неприємний запах. Ось такий результат, хотіла б потрапити до вас на консультацію, допоможіть впоратися з проблемою. Заздалегідь дякую.

Добрий день. Найімовірніше є сполучення з гайморовою пазухою. Будь-які висновки можна робити після огляду і діагностики. Якщо ви вже робили комп'ютерну томографію, то візьміть з собою диск або вишліть дослідження на електронну пошту. Діагностику можна провести в нашій клініці.

Щоб записатися на консультацію в клініку VERNO використовуйте телефон +38 (099) 522-88-98 або залиште заявку на сайті - ми передзвонимо вам самі!

Щоб задати питання використовуйте наші акаунти в соціальних мережах. Наша сторінка в Instagram: www.instagram.com/verno.com.ua і в Facebook: www.facebook.com/verno.com.ua.

Добрий день. Я вагітна і в мене підвищена чутливість зубів, тому завжди лікувалася з використанням місцевих анестетиків. Чи можливо це в моєму становищі, якщо так, то наскільки це безпечно і чи можна за один візит запломбувати не один зуб? Спасибі.

Добрий день. Сучасні анестетики не протипоказані під час вагітності. У нашій клініці використовуються безпечні препарати, які не чинять негативного впливу на плід. Але незважаючи на це, для того, щоб ми почали лікування, знадобиться довідка від гінеколога про те, що вагітність протікає без відхилень і лікування у стоматолога не заборонено. Чи можна запломбувати кілька зубів за один візит? Все залежить від складності лікування. Приходьте на консультацію, і ми відповімо на всі ваші запитання.

Запишіться на прийом по телефону +38 (099) 522-88-98 або залиште заявку на сайті - ми передзвонимо вам самі!

Щоб задати питання використовуйте наші акаунти в соціальних мережах. Наша сторінка в Instagram: www.instagram.com/verno.com.ua і в Facebook: www.facebook.com/verno.com.ua.

Добрий день. У мене багато зубів уражено пришийковим карієсом. Місяців вісім тому лікувала з цього приводу шість нижніх зубів і тепер бачу, що проблема торкнулася і верхнього ряду. Чи це може бути наслідком порушень у яснах, може не вистачає вітамінів або порушений обмін речовин? Колись стоматолог говорив, що причина може бути у гігієні ротової порожнини. Я чищу зуби вранці та ввечері, використовую нитку, ополіскувач і щорічно чищу зуби в клініці ультразвуком.

Добрий день. Причин для такого множинного порушення може бути кілька. Це може бути пов'язане з хворобами шлунково-кишкового тракту, через які підвищується кислотність середовища. Причину, мабуть, слід шукати у змінах, що сталися в організмі. У будь-якому випадку, зробити висновок, призначити лікування зубів, можна лише після огляду та розмови з лікарем.

Записатися на консультацію можна за телефоном +38 (099) 522-88-98 або залишивши заявку на сайті клініки VERNO - ми передзвонимо вам самі!

Задати своє питання ви можете у соціальних мережах. Наша сторінка у Instagram: www.instagram.com/verno.com.ua та у Facebook: www.facebook.com/verno.com.ua.

Добрий день. У зубі на нижній щелепі мали видаляти нерви, але анестезія не подіяла. Лікар виявив каміння пульпи. Поклали миш'як, але нерв залишився живим, поклали миш'як знову. Є страх перед лікуванням, бо було дуже боляче. Чи можна в цьому випадку використовувати седацію чи є інші методи (крім загального наркозу)?

Добрий день. Седація дозволяє усунути психологічну напругу, допомагає розслабитися, але анестезуючого ефекту вона не дає. Ефективність анестетиків залежить як від типу препарату, що використовується, так і від правильного проведення анестезії. Ми використовуємо ефективні та безпечні методики анестезії (комп'ютерна анестезія, класичні ін'єкційні методики), які дозволяють проводити будь-які маніпуляції без больових відчуттів. Якщо зуб турбує давно, є запальний процес, то неприємні відчуття можливі, але це не біль. Запрошуємо вас на консультацію, можливо, з використанням мікроскопа, щоб вирішити питання з камінням пульпи. Розкажіть лікареві про свій досвід, щоб він зміг підібрати ефективний анестетик, завдяки якому лікування зубів пройде без болю.

Записатися на прийом можна за телефоном +38 (099) 522-88-98 або залишивши заявку на сайті – наш менеджер передзвонить вам!
Ви можете поставити своє питання у соціальних мережах. Наша сторінка у Instagram: www.instagram.com/verno.com.ua та у Facebook: www.facebook.com/verno.com.ua.

Добрий день. Підкажіть, чи лікуєте ви тяжкохворих дітей. У мене донька — інвалід і є проблеми із зубами. Спасибі.

Добрий день. Ви нічого не сказали про діагноз вашої дитини, а він є визначальним при плануванні лікування. Те саме стосується і проблем із зубами. Як правило, якщо немає протипоказань, лікування дітей із тяжкими захворюваннями проводиться під седацією. У деяких випадках можливе лікування під наркозом, що дає змогу за один візит провести великий обсяг робіт і тим самим мінімізувати психологічне навантаження.

Лікування під наркозом може бути призначене лише після консультації. Перед відвідинами стоматолога слід отримати довідку про стан здоров'я у педіатра. За потреби можуть бути призначені додаткові дослідження. Навіть якщо лікування під загальним наркозом протипоказане, під час консультації з лікарем ви ухвалите рішення щодо тактики лікування.

Для запису на прийом телефонуйте +38 (099) 522-88-98 або залиште заявку на сайті - наш менеджер передзвонить вам!
Ви можете поставити своє питання у соціальних мережах. Наша сторінка у Instagram: www.instagram.com/verno.com.ua та у Facebook: www.facebook.com/verno.com.ua.

Щоб отримати максимальну швидку відповідь, задайте своє питання в розділі "Онлайн-консультація", перейшовши   за посиланням
Задати питання
Это обязательное поле
Поле «Email» не заповнено
Это обязательное поле
Ваша оцінка
1 відгуків, оцінка 5 з 5
[*seo_content*]