Вітаю! Провели в іншій клініці ендодонтичне лікування і встановили штифт. Зуб після цього болить при будь-якому контакті. Підкажіть, якою може бути причина болю і чи варто йти на повторний прийом?

Добрий день. Зробити висновок заочно складно. Для цього потрібно прийти на консультацію до лікаря. Можливо буде потрібно дослідження методом КТ (комп'ютерна томографія). Тільки після діагностики можна оцінити якість проведеного лікування каналів і призначити лікування для усунення причини болю. Зробити КТ можна в нашому центрі, а записатися на прийом можна на сайті через спеціальну форму або по телефону +38 (099) 522-88-98.

 

 

Добрий день. Турбує верхній зуб і розпухла щока (досить сильно), але я на 28 тижні вагітності. Що мені робити???

Добрий день. Перш за все, заспокойтеся. Вам потрібно терміново відвідати стоматолога, щоб він міг визначити причину проблеми (є ймовірність розвитку абсцесу). У даній ситуації більш небезпечними є токсини від запального процесу, ніж будь-яке втручання з боку лікаря. Всі маніпуляції в нашій стоматології безболісні. Ми використовуємо безпечні анестетики, які можна застосовувати під час вагітності. Запишіться на прийом по телефону +38 (099) 522-88-98 або на нашому сайті.

Добрий день. Кілька днів тому під час їжі на зуб потрапив твердий фрагмент їжі, після чого він кілька годин болів. Через три дні в нічний час біль відновилася. Це шістка зліва, на якій є пломба. Порадьте, що робити? Пройде чи біль?

Добрий день. Якщо зуб продовжує боліти, то ми рекомендуємо записатися на консультацію. Вся справа в тому, що навіть такий, здавалося б, незначний механічний вплив може стати причиною пошкодження зуба, аж до розколу кореня. Чекаємо вас на консультації, записатися на яку можна по телефону +38 (099) 522-88-98.

Добрий день. Лікували зуб в районній поліклініці: запломбували зуб і спочатку все було добре. Приблизно через тиждень помітила тріщину в пломбі. Що це може бути: неякісна робота або інша причина?

Добрий день. Поява тріщини може бути пов'язана з установкою пломби великого розміру, яка не витримала механічного навантаження. Щоб запобігти подальшому руйнуванню зуба і інфікуванню ми рекомендуємо вам звернутися до стоматолога. Записатися на консультацію в клініку «Верно» можна за телефоном +38 (099) 522-88-98.

Добрий день. У нашому місті всього одна клініка, де мені кілька днів тому поставили коронку з металокераміки на останній верхній зуб. Коли рот закритий - все нормально, а коли починаю говорити - відчуваю, що заважає щось. Чи потрібно робити що-небудь в цьому випадку або я просто не звикла? Дуже сподіваюся на вашу відповідь.

Добрий день. Це нормально - йде процес адаптації. Невеликий дискомфорт після установки коронки відчувають багато пацієнтів, а пов'язано це з тим, що до цього моменту у них деякий час була відсутня коронкова частина зуба. Через 5-7 днів неприємні відчуття зникнуть, тому не хвилюйтеся. Якщо дискомфорт залишиться, тоді зверніться за допомогою до стоматолога, який проводив лікування. У нашій клініці записатися на консультацію можна за телефоном +38 (099) 522-88-98.

Добрий день. Потемніли два фронтальних зуба, в яких були вилучені нерви. Радять поставити вініри, чи правильно це і як вибрати якісні вініри?

Добрий день. Установка вінірів можлива, але краще віддати перевагу коронкам з діоксиду цирконію. Зробити вибір на користь виниров або коронок можна тільки після консультації. У нашій клініці проводиться естетичне протезування. Записатися на прийом можна за телефоном +38 (099) 522-88-98. Під час консультації лікар пояснить в чому перевага кожного методу протезування, при необхідності, разом з лікарем ви підберете вініри, буде складено план лікування.

Добрий день. Приблизно п'ять років тому мені проводили нарощування переднього зуба, в якому перед цим видалили нерв. Зовсім недавно зуб почав боліти. Я пішла до стоматолога, але він сказав, що ніяких змін немає. Тоді в чому може бути причина? Завчасно дякую за відповідь.

Добрий день. Причин появи зубного болю може бути кілька. Якщо нерв був видалений, то потрібно перевірити якість заповнення кореневого каналу (провести комп'ютерну томографію). Якщо будуть виявлені які-небудь зміни, то проводиться ревізія і перепломбування зубного каналу. Також потрібно перевірити зуб на наявність тріщини кореня, що буде показанням до видалення зуба. Щоб з'ясувати причину появи болю ми рекомендуємо вам записатися на консультацію, під час якої буде проведено огляд, при необхідності проведена діагностика, складений план лікування.

Записатися на прийом в нашу клініку можна по телефону +38 (099) 522-88-98. Задати питання ви можете не тільки на сайті клініки VERNO, а й в соціальних мережах. Наша сторінка в Instagram: www.instagram.com/verno.com.ua та в Facebook: www.facebook.com/verno.com.ua.

 

 

Добрий день. Вчора виявила у дочки (1 рік і 9 місяців) карієс на жувальному зубі на нижній щелепі. Скажіть, чи проводите ви лікування в такому віці і як все це відбувається. Дякую.

Добрий день. Так, ми лікуємо зуби у маленьких пацієнтів, але приступаємо до лікування тільки тоді, коли дитина буде готова до цього процесу. Для цього малюк повинен звикнути до візитів в стоматологію, тому планувати відвідування потрібно заздалегідь, зробити пробний візит для знайомства і огляду. Наші лікарі-терапевти - хороші психологи і вміють взаємодіяти навіть з тими дітьми, у яких був негативний досвід, пов'язаний з лікуванням зубів.

Запишіться на консультацію в зручний для вас час, для цього зателефонуйте за номером +38 (099) 522-88-98 або залиште заявку на нашому сайті. Задати питання ви можете не тільки на сайті клініки, а й в соціальних мережах. Наша сторінка в Instagram: www.instagram.com/verno.com.uaі в Facebook: www.facebook.com/verno.com.ua.

Добрий день. Нижня сімка зліва з видаленим нервом. Приблизно два роки як була запломбована, а пару днів тому мій доктор розкрив зуб, щоб почистити, і запропонував поставити вкладку. У зуба немає передньої стінки, а три інші цілі. Чи варто ставити на такий зуб вкладку або краще поставити коронку? Сподіваюся на швидку відповідь, спасибі.

Добрий день. Відновити зуб можна цільнокерамічною або металевою вкладкою. Далі зуб відновлюється металокерамічною або безметаловою коронкою. Вибір за вами. Але для більш точної відповіді потрібен, як мінімум, огляд. Якщо ви хочете зробити це в нашій клініці, запишіться на прийом.

Записатися на прийом можна за телефоном +38 (099) 522-88-98 або залиште заявку на нашому сайті - ми передзвонимо вам самі!
Задати питання можна не тільки на сайті клініки «Вірно», а й в соціальних мережах. Наша сторінка в Instagram: www.instagram.com/verno.com.ua і в Facebook: www.facebook.com/verno.com.ua.

 

Добрий день. Не так давно лікував канали та так вийшло, що гутаперча залишилася вище верхівки кореня. Щоб було більш очевидним, я доклав знімок. Лікар сказав, що це гутаперча з ендометазоном. Підкажіть, чи шкідливо це, чи можуть бути будь-які ускладнення?

Добрий день. Знімок, на жаль, виявився малоінформативним (через якість). Якщо при накусиванні у вас немає болю, немає набряку, то можете бути спокійні, оскільки ендометазон має властивість розсмоктуватися. Але краще потрапити на консультацію до наших фахівців.


Щоб записатися на консультацію в клініку VERNO скористайтеся телефоном +38 (099) 522-88-98 або залиште заявку на сайті - ми передзвонимо вам самі!

Щоб задати питання використовуйте наші акаунти в соціальних мережах. Наша сторінка в Instagram: www.instagram.com/verno.com.ua і в Facebook: www.facebook.com/verno.com.ua.

Добрий день. Почав нити зуб, який років 6-7 назад лікували резорцин-формаліновою пастою. Чи можна в цьому випадку провести повторне лікування і які шанси, що лікування буде ефективним?

Добрий день. Сценарії розвитку подій при лікуванні таких зубів досить різноманітні, тому зробити якісь висновки заочно, практично неможливо. Дати точну відповідь ми зможемо тільки після діагностики - комп'ютерної томографії. Ми робимо все, щоб зберегти зуб!

Запишіться на консультацію, використовуючи телефон +38 (099) 522-88-98 або залиште заявку на сайті клініки VERNO - ми передзвонимо вам самі!
Поставити своє запитання можна не тільки на сайті, але і в соціальних мережах. Наша сторінка в Instagram: www.instagram.com/verno.com.ua і в Facebook: www.facebook.com/verno.com.ua.

 

Добрий день. Підкажіть, чи можна врятувати нижній зуб мудрості: половина зуба зруйнована до ясна. Він болить, і я вже зверталася в дві клініки - лікувати не беруться, а видаляти його небезпечно через супутніх захворювань. Сподіваюся на швидку відповідь, спасибі.

Добрий день. Як правило, «вісімки» - це зуби зі складною анатомією і розташуванням. Судячи з вашого опису можна говорити про пульпіт, хоча, безумовно, вам потрібно прийти на консультацію. Ми лікуємо зуби мудрості, але для того, щоб з'ясувати, чи є для цього умови і чи можна відновити функціональність в повній мірі, потрібно бачити розташування зубів, будову коренів. На консультації, якщо лікування можливо, ви зможете обговорити з лікарем план лікування. Якщо лікування неможливо, ми знайдемо рішення для його безпечного видалення з урахуванням ваших захворювань.

Щоб записатися на консультацію, використовуйте телефон +38 (099) 522-88-98 або залиште заявку на сайті клініки - наші менеджери зателефонують вам!

Задавайте ваші питання на сайті клініки VERNO або в соціальних мережах. Наша сторінка в Instagram: www.instagram.com/verno.com.ua і в Facebook: www.facebook.com/verno.com.ua.

Задати питання
Это обязательное поле
Поле «Email» не заповнено
Это обязательное поле
Ваша оцінка
0 відгуків, оцінка 0 з 5