Яка різниця між керамічними винирами і прямими?

Керамічні вініри виготовляються в лабораторних умовах з різних видів кераміки. Найчастіше для цього використовується фарфор (полевошпатна кераміка) і склокераміка. Вони зберігають свій колір, форму і прозорість протягом всього терміну служби, стійкі до фарбування пігментами, що містяться в продуктах, диму тютюну. Прямі вініри - це реставрації з композитних матеріалів, які нічим не відрізняються від пломб, в тому числі і за способом установки.

Більш детальну інформацію ви можете отримати під час консультації в клініці VERNO. Записатися на прийом можна за телефоном  +38 (099) 522-88-98. 

Добрий день. Необхідно вставити два зуба в «зоні посмішки» і два полікувати. Чи можна зробити це під загальним наркозом і за один сеанс?

Добрий день. Потрібно уточнити, в якому лікуванні ви потребуєте: у вас відсутні зуби і потрібна імплантація або необхідно відновити зуб штучними коронками, а коріння полікувати? Ми проводимо лікування під седацією. Пацієнт вводиться в стан релаксації, але знаходиться в свідомості. Лікування проходить без страху та дискомфорту. Для знеболення використовуються ефективні та безпечні анестетики. Записуйтеся на консультацію за телефоном +38 (099) 522-88-98 і ми вирішимо всі ваші проблеми.

Добрий день. У мене в роті залишилося п'ять-шість здорових зубів. Думаю про протезування, але хотілося б знати, скільки це буде коштувати і скільки часу займе весь процес?

Добрий день. Відповісти на ваше запитання можна тільки після огляду, проведення діагностики (комп'ютерної томографії). На підставі отриманих даних складається план лікування і розраховується остаточна вартість лікування. Для відновлення зубного ряду сьогодні використовується велика кількість методів, вибір яких залежить від клінічної картини, бажання самого пацієнта, фінансових возможностейпредпочтеній і т.д.

Запишіться на консультацію, використовуючи телефон +38 (099) 522-88-98 або залиште заявку на сайті клініки VERNO - ми передзвонимо вам самі!
Поставити своє запитання можна не тільки на сайті, але і в соціальних мережах. Наша сторінка в Instagram: www.instagram.com/verno.com.ua і в Facebook: www.facebook.com/verno.com.ua.

Добрий день. Скажіть, чи потрібно проводити депульпацію перед тим, як встановлювати незнімні протези? Зверталася до різних стоматології, і кожна давала свій план роботи. Вартість начебто і не дуже відрізняється, а роботи проводяться різні. В одній у плані депульпація зубів та встановлення коронок з одного матеріалу, в іншій – депульпувати не збираються, а коронки збираються ставити з іншого матеріалу. Не знаю, що вибрати, які коронки найкращі? Що порадите?

Добрий день. План лікування без огляду та діагностики скласти не можна. За наявності периапикального запалення потрібна ревізія каналів. Якщо запальний процес відсутня, то потреби у депульпації немає. Щодо коронок, то коронки із сучасних матеріалів встановлюються при мінімальній обробці зубних тканин. Тому варіант підготовки зубів під покриття коронками залежить від матеріалу, з якого будуть виготовлені останні.

Запишіться на консультацію за телефоном +38 (099) 522-88-98 або залиште заявку на сайті клініки - ми передзвонимо вам!
Задавайте ваші запитання на сайті клініки VERNO або у соціальних мережах. Наша сторінка у Instagram: www.instagram.com/verno.com.ua та у Facebook: www.facebook.com/verno.com.ua.

Задати питання
Это обязательное поле
Поле «Email» не заповнено
Это обязательное поле
Ваша оцінка
0 відгуків, оцінка 0 з 5