Яка різниця між керамічними винирами і прямими?

Керамічні вініри виготовляються в лабораторних умовах з різних видів кераміки. Найчастіше для цього використовується фарфор (полевошпатна кераміка) і склокераміка. Вони зберігають свій колір, форму і прозорість протягом всього терміну служби, стійкі до фарбування пігментами, що містяться в продуктах, диму тютюну. Прямі вініри - це реставрації з композитних матеріалів, які нічим не відрізняються від пломб, в тому числі і за способом установки.

Більш детальну інформацію ви можете отримати під час консультації в клініці VERNO. Записатися на прийом можна за телефоном  +38 (099) 522-88-98. 

Добрий день. Необхідно вставити два зуба в «зоні посмішки» і два полікувати. Чи можна зробити це під загальним наркозом і за один сеанс?

Добрий день. Потрібно уточнити, в якому лікуванні ви потребуєте: у вас відсутні зуби і потрібна імплантація або необхідно відновити зуб штучними коронками, а коріння полікувати? Ми проводимо лікування під седацією. Пацієнт вводиться в стан релаксації, але знаходиться в свідомості. Лікування проходить без страху та дискомфорту. Для знеболення використовуються ефективні та безпечні анестетики. Записуйтеся на консультацію за телефоном +38 (099) 522-88-98 і ми вирішимо всі ваші проблеми.

Добрий день. У мене в роті залишилося п'ять-шість здорових зубів. Думаю про протезування, але хотілося б знати, скільки це буде коштувати і скільки часу займе весь процес?

Добрий день. Відповісти на ваше запитання можна тільки після огляду, проведення діагностики (комп'ютерної томографії). На підставі отриманих даних складається план лікування і розраховується остаточна вартість лікування. Для відновлення зубного ряду сьогодні використовується велика кількість методів, вибір яких залежить від клінічної картини, бажання самого пацієнта, фінансових возможностейпредпочтеній і т.д.

Запишіться на консультацію, використовуючи телефон +38 (099) 522-88-98 або залиште заявку на сайті клініки VERNO - ми передзвонимо вам самі!
Поставити своє запитання можна не тільки на сайті, але і в соціальних мережах. Наша сторінка в Instagram: www.instagram.com/verno.com.ua і в Facebook: www.facebook.com/verno.com.ua.

Задати питання
Это обязательное поле
Поле «Email» не заповнено
Это обязательное поле
Записатися на прийом
Введіть ваше ім'я
Введіть ваш телефон
Ваша оцінка
0 відгуків, оцінка 0 з 5