Добрий день. Регулярно роблю професійну чистку в одній і тій же клініці, а після останньої процедури мої зуби стали дуже чутливі до солодкого, зубній пасті (останній раз робила її в інший стоматології). Ниє весь рот. Скажіть, у чому може бути причина? Чи може бути це через те, що там використовувалося інше обладнання?

Добрий день. У вашому випадку потрібно встановити точну причину неприємних відчуттів. Вони можуть бути наслідком підвищення індивідуальної чутливості через оголення коренів зубів, прийому в їжу великої кількості фруктів і ягід, зниження імунітету, стресів і т.д. В цьому випадку рекомендується покриття поверхні зубів містить фтор лаком.
Можливо збіглися строки проведення чистки і початку будь-яких порушень. Запишіться на прийом до лікаря, який визначить причину вашого занепокоєння, після чого буде призначено відповідне лікування.
Запишіться на консультацію, використовуючи телефон +38 (099) 522-88-98 або залиште заявку на сайті клініки VERNO - ми передзвонимо вам самі!
Поставити своє запитання можна не тільки на сайті, але і в соціальних мережах. Наша сторінка в Instagram: www.instagram.com/verno.com.ua і в Facebook: www.facebook.com/verno.com.ua.

Добрий день. Хочу пройти процедуру відбілювання зубів, але десь чула, що при наявності пломб вона не проводиться. У мене на передніх зубах стоять пломби. Невже можна забути про білосніжну усмішку?

Добрий день. При відбілюванні змінюється відтінок зубної емалі, а колір пломбувального матеріалу залишається незмінним. Таким чином реставрація стає темніше зубних тканин, що виглядає зовсім не естетично. Якщо ви хочете провести відбілювання, то після процедури потрібно буде замінити пломби на нові, відповідно до відтінку зубів. Більш детально про те, що можна зробити в вашому випадку, ви зможете обговорити з лікарем під час консультації, а ваше бажання мати білосніжну усмішку обов'язково здійсниться.

Щоб записатися на консультацію, використовуйте телефон +38 (099) 522-88-98 або залиште заявку на сайті клініки - наші менеджери зателефонують вам!
Задавайте ваші питання на сайті клініки VERNO або в соціальних мережах. Наша сторінка в Instagram: www.instagram.com/verno.com.ua і в Facebook: www.facebook.com/verno.com.ua.

Добрий день. Нещодавно зробила велику помилку. Начитавшись статей в інтернеті, вирішила сама відбілити зуби за допомогою соди і перекису водню. Після процедури з'явилася гіперчутливість. Думала пройде, але вже четвертий день, а я не можу їсти: реакція на холодне, гаряче. Скажіть, невже я пошкодила емаль і що мені тепер робити?

Добрий день. Практикувати такі методи відбілювання зубів дуже небезпечно, особливо, якщо у вас зуби з тонкою і ослабленою емаллю. Запишіться на прийом - лікар визначить ступінь пошкодження емалі, призначить лікування. Можливо буде потрібно покриття зубів спеціальним складом.

Записатися на консультацію в клініку VERNO можна за телефоном +38 (099) 522-88-98 або залиште заявку на сайті - ми передзвонимо вам самі!

Щоб задати питання використовуйте наші акаунти в соціальних мережах. Наша сторінка в Instagram: www.instagram.com/verno.com.ua і в Facebook: www.facebook.com/verno.com.ua.

Добрий день. Ситуація наступна: мені зробили відбілювання і через кілька днів після цього на один із передніх зубів встановили цирконієву коронку. Через три тижні колір коронки виявився значно темнішим за природні зуби. Чи могла потемніти коронка? Чи це через відбілювання і надалі колір стане однаковим? Що мені робити?

Добрий день. Заочно дуже важко оцінити ситуацію. З того, що ви нам повідомили, не зовсім зрозуміло, чи «змінився» колір коронки протягом цих трьох тижнів чи різниця було видно відразу. Щодо коронки, то потемніти вона не могла. Подібна ситуація пов'язана з відбілюванням. Знадобиться огляд, щоб зробити аналіз. Як правило, якщо проводять відбілювання в комбінації з протезуванням, то алгоритм повинен бути наступним: спочатку проводять відбілювання, а через два тижні після цього визначають колір коронки, що встановлюється. Після відбілювання протягом певного часу в зубах відбуваються процеси, через які остаточний колір емалі може змінитися. Запишіться на консультацію, і ми знайдемо вихід із ситуації.

Запис на прийом здійснюється за телефоном +38 (099) 522-88-98 або залиште заявку на сайті клініки "Вірно" - ми передзвонимо вам самі!

Крім цього, поставити своє питання ви можете у соціальних мережах. Наша сторінка у Instagram: www.instagram.com/verno.com.ua та у Facebook: www.facebook.com/verno.com.ua.

Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи можна відбілити «тетрациклінові» зуби. Знаю, що причина прихована глибоко в зубах, тому й виникло таке питання. Спасибі.

Добрий день. "Тетрациклінові" зуби не підлягають відбілюванню. І тут для відновлення естетики використовують інші методи. Наприклад, вініри або вініри на рефракторі. Це мікропротези, що встановлюються на поверхню зуба. Останні при цьому піддаються мінімальній обробці. Який метод реставрації вибрати у вашому випадку ми визначимо під час консультації.
Щоб записатись на консультацію до наших фахівців, використовуйте телефон +38 (099) 522-88-98 або залиште заявку на сайті клініки «Вірно» — ми передзвонимо вам самі!

Добрий день. Підкажіть, чи можна провести відбілювання зубів, якщо на передньому зубі є скол. Відколовся шматочок на передньому зубі, але лікар сказав, що лікування в цьому випадку не потрібне.

Добрий день. Скіл на зубі не заважає проведенню відбілювання та не є протипоказанням. Детальніше про методи відбілювання та особливості його проведення можна дізнатися під час консультації.

Записатися на прийом до лікаря можна за телефоном +38 (099) 522-88-98 або залишивши заявку на сайті клініки – ми передзвонимо вам!

Задавайте ваші запитання на сайті клініки VERNO або у соціальних мережах. Наша сторінка у Instagram: www.instagram.com/verno.com.ua та у Facebook: www.facebook.com/verno.com.ua.

Задати питання
Это обязательное поле
Поле «Email» не заповнено
Это обязательное поле
Ваша оцінка
0 відгуків, оцінка 0 з 5