Добрий день. У дочки дуже довго не прорізується молочний зуб. Напевно вже близько місяця і ясна розпухли, болять. Через це дитина стала нервова, погано їсть. Чи потрібно в цьому випадку відвідувати стоматолога?

Добрий день. Найчастіше візит до стоматолога не потрібен. Але бувають випадки, коли необхідний контроль лікаря. Прорізування зубів відбувається природним шляхом і у кожної дитини цей процес протікає по-різному. Щоб запобігти ускладненням, полегшити стан дитини, запишіться на консультацію до фахівця. Ми готові відповісти на всі ваші запитання. Телефонуйте в клініку VERNO по телефону +38 (099) 522-88-98.

Добрий день. Уже 16 років не був у стоматолога, тому що боюся болю. Ситуація вже критична, а я не можу зважитися. Що Ви можете порадити?

Добрий день. Сьогодні ми можемо з 100% упевненістю сказати, що боятися вам абсолютно нічого! За ці роки стоматологія кардинально змінилася. Тепер ви можете не тільки лікувати зуби без болю, а й навіть відпочити в кріслі (мається на увазі седація - лікування уві сні). Лікування в клініці VERNO проводиться із застосуванням дуже ефективних і безпечних анестетиків, тому чекати більше нема чого. Хоч би яка була у вас ситуація з зубами, ми допоможемо відновити всі функції зубощелепної системи. Приходьте на консультацію без страху: проведемо огляд, діагностику і складемо детальний план лікування. Записатися на прийом можна за телефоном +38 (099) 522-88-98.

Добрий день. Випала коронка зі штифтом, яка прослужила вірою і правдою понад 10 років. Яким буде подальше лікування: знову установка на штифт або є інші способи відновлення зуба?

Добрий день. Перш за все, вам потрібно пройти огляд і при необхідності діагностику. Тільки на підставі отриманих результатів можна планувати подальше лікування, вибрати найбільш раціональний метод. Запис на консультацію здійснюється за номером телефону +38 (099) 522-88-98.

Добрий день. Після тривалого ГРВІ почали хворіти зуби верхньої щелепи. Ниючий біль, який супроводжує мене круглий день, навіть якщо я нічого не їм. З чим це може бути пов'язано і як лікувати?

Добрий день. Досить часто зубний біль після ГРВІ пов'язаний з наявністю запальних процесів в гайморових пазухах. Щоб отримати висновок слід зробити комп'ютерну томографію верхньої щелепи з верхньощелепними пазухами. Може знадобитися консультація отоларинголога. У нашій клініці є томограф, що дозволяє отримати всю необхідну інформацію. Щоб пройти обстеження в стоматології VERNO і визначити причину болю, вам потрібно записатися на прийом по телефону +38 (099) 522-88-98.

Є фобія на стоматологію. Чи можна видалити коріння, запломбувати зуб, встановити імпланти під загальним наркозом?

Добрий день. Ми проводимо лікування під седацией - тобто в стані глибокої релаксації, якого домагаються шляхом введення в організм препаратів. Людина розслабляється, заспокоюється, тому лікування проходить без страху і з комфортом, як для пацієнта, так і для лікаря. Звертайтеся в стоматологію VERNO, попередньо записавшись за телефоном +38 (099) 522-88-98.

Добрий день. Моїй дитині виповнився рік. Дочка впала і зламала передній зуб. Чи виросте зуб на місці зламаного?

Добрий день. На місці зламаного виросте постійний, коли дитині виповниться 5-7 років. Щоб переконатися, що не пошкоджений зачаток постійного зуба, що буває при травмах фронтальних зубів, запишіться до стоматолога. Зробити це можна за телефоном +38 (099) 522-88-98.

Задати питання
Это обязательное поле
Поле «Email» не заповнено
Это обязательное поле
Ваша оцінка
0 відгуків, оцінка 0 з 5
Сподобалася сторінка ? - Розкажи друзям!