Добрий день. У дочки дуже довго не прорізується молочний зуб. Напевно вже близько місяця і ясна розпухли, болять. Через це дитина стала нервова, погано їсть. Чи потрібно в цьому випадку відвідувати стоматолога?

Добрий день. Найчастіше візит до стоматолога не потрібен. Але бувають випадки, коли необхідний контроль лікаря. Прорізування зубів відбувається природним шляхом і у кожної дитини цей процес протікає по-різному. Щоб запобігти ускладненням, полегшити стан дитини, запишіться на консультацію до фахівця. Ми готові відповісти на всі ваші запитання. Телефонуйте в клініку VERNO по телефону +38 (099) 522-88-98.

Добрий день. Уже 16 років не був у стоматолога, тому що боюся болю. Ситуація вже критична, а я не можу зважитися. Що Ви можете порадити?

Добрий день. Сьогодні ми можемо з 100% упевненістю сказати, що боятися вам абсолютно нічого! За ці роки стоматологія кардинально змінилася. Тепер ви можете не тільки лікувати зуби без болю, а й навіть відпочити в кріслі (мається на увазі седація - лікування уві сні). Лікування в клініці VERNO проводиться із застосуванням дуже ефективних і безпечних анестетиків, тому чекати більше нема чого. Хоч би яка була у вас ситуація з зубами, ми допоможемо відновити всі функції зубощелепної системи. Приходьте на консультацію без страху: проведемо огляд, діагностику і складемо детальний план лікування. Записатися на прийом можна за телефоном +38 (099) 522-88-98.

Добрий день. Випала коронка зі штифтом, яка прослужила вірою і правдою понад 10 років. Яким буде подальше лікування: знову установка на штифт або є інші способи відновлення зуба?

Добрий день. Перш за все, вам потрібно пройти огляд і при необхідності діагностику. Тільки на підставі отриманих результатів можна планувати подальше лікування, вибрати найбільш раціональний метод. Запис на консультацію здійснюється за номером телефону +38 (099) 522-88-98.

Добрий день. Після тривалого ГРВІ почали хворіти зуби верхньої щелепи. Ниючий біль, який супроводжує мене круглий день, навіть якщо я нічого не їм. З чим це може бути пов'язано і як лікувати?

Добрий день. Досить часто зубний біль після ГРВІ пов'язаний з наявністю запальних процесів в гайморових пазухах. Щоб отримати висновок слід зробити комп'ютерну томографію верхньої щелепи з верхньощелепними пазухами. Може знадобитися консультація отоларинголога. У нашій клініці є томограф, що дозволяє отримати всю необхідну інформацію. Щоб пройти обстеження в стоматології VERNO і визначити причину болю, вам потрібно записатися на прийом по телефону +38 (099) 522-88-98.

Є фобія на стоматологію. Чи можна видалити коріння, запломбувати зуб, встановити імпланти під загальним наркозом?

Добрий день. Ми проводимо лікування під седацией - тобто в стані глибокої релаксації, якого домагаються шляхом введення в організм препаратів. Людина розслабляється, заспокоюється, тому лікування проходить без страху і з комфортом, як для пацієнта, так і для лікаря. Звертайтеся в стоматологію VERNO, попередньо записавшись за телефоном +38 (099) 522-88-98.

Добрий день. Моїй дитині виповнився рік. Дочка впала і зламала передній зуб. Чи виросте зуб на місці зламаного?

Добрий день. На місці зламаного виросте постійний, коли дитині виповниться 5-7 років. Щоб переконатися, що не пошкоджений зачаток постійного зуба, що буває при травмах фронтальних зубів, запишіться до стоматолога. Зробити це можна за телефоном +38 (099) 522-88-98.

Добрий день. Під час рентгенологічного обстеження була виявлена ​​кіста на запломбованому зубі, який не болить. Чи потрібно його видаляти або можна якось вилікувати кісту?

Добрий день. У цьому випадку існує кілька варіантів лікування. Це може бути, як консервативне (терапевтичне), так і хірургічне лікування. Один з варіантів хірургічного лікування - кістектомія (операція зі збереженням зуба), під час якої видаляється верхівка зубного кореня з кістою (кіста повинна бути не більше 2 см в діаметрі). Перед цим проводиться ревізія кореневих каналів. Запишіться в клініку на огляд і консультацію, під час якої буде складено план лікування з визначенням термінів і вартості. Записатися можна за телефоном +38 (099) 522-88-98.

Добрий день, скажіть, а ви лікуєте абсцеси ясен? І яка може бути причина появи?

Добрий день. Гнійні запалення в тканинах можуть бути наслідком недостатньо якісного лікування кореневих каналів і запущених випадків пародонтиту. У клініці «Верно» проводять лікування каналів і пародонтиту. Звертайтеся до нас, попередньо записавшись за телефоном +38 (099) 522-88-98.

 

Добрий день. Коли п'ю або їм щось гаряче або занадто холодну болить шостий зуб зверху, в якому видалили нерв. Операція була пару місяців назад, а біль з'явилася тільки зараз. Відвідувала стоматолога, який зробив блокаду, але біль не зникла. Порадьте що робити, будь ласка.

Для того щоб відповісти на ваше запитання потрібна діагностика і дані про те, які канали був проліковані. Причин може бути декілька. По-перше, можуть бути проліковані не всі канали у зуба, по-друге, можуть бути недостатньо добре пройдені канали та, нарешті, причиною болю можуть бути сусідні зуби, для чого знадобиться додаткове обстеження. Проконсультуйтеся з вашим лікарем. Зробити комп'ютерну томографію можна в нашій клініці, записавшись на прийом по телефону +38 (099) 522-88-98.

 

Добрий день. Хочу дізнатися, які існують методи профілактики карієсу молочних зубів. У мене в дитинстві були погані зуби, які постійно лікували, через що стала, м'яко кажучи, побоюватися стоматологів. Хочу, щоб у дочки не сталося те ж саме. Дякую.

Добрий день. За роки, які минули після вашого дитинства, стоматологія кардинально змінилася і зараз у нас є можливість не тільки лікувати абсолютно без болю, але і проводити ефективні профілактичні заходи. Це прекрасно, що вже зараз ви турбуєтеся про здоров'я зубів вашої дитини. Практикують кілька методів профілактики карієсу: від правильної гігієни ротової порожнини до використання спеціальних зубних паст і герметизації фісур молочних зубів. Буде добре, якщо ви запишитесь в клініку VERNO на консультацію до стоматолога, під час якої лікар проведе ретельний огляд ротової порожнини, складе детальний план лікування (в разі необхідності) і розповість про те, як зберегти здоровими не лише молочні, а й постійні зуби.

Записатися на консультацію можна за телефоном +38 (099) 522-88-98 або через спеціальну форму на нашому сайті. Задати питання ви можете не тільки на сайті клініки VERNO, а й в соціальних мережах. Наша сторінка в Instagram: www.instagram.com/verno.com.ua і в Facebook: www.facebook.com/verno.com.ua.

Добрий день. Останнім часом досить часто став відчувати щось подібне до клацання в щелепах. Таке бувало і раніше, але дуже рідко. Знайомі порадили звернутися до стоматолога. Підкажіть, чим може бути викликано дане порушення і чи можна у вашій клініці вирішити дану проблему?

Добрий день. Клацання в щелепах можуть виникати через різні порушення в скронево-нижньощелепному суглобі, які викликані порушеннями прикусу, травмами або іншими факторами. Як правило, для визначення причини і планування лікування проводиться комплексна діагностика всієї зубо-щелепної системи. Вона може включати в себе виготовлення діагностичних моделей щелеп, обстеження прикусу, томографічне обстеження. В даному випадку вам знадобиться консультація лікаря стоматолога-ортопеда або лікаря-ортодонта.

Записатися на консультацію можна за телефоном +38 (099) 522-88-98 або через спеціальну форму на нашому сайті. Задати питання ви можете не тільки на сайті клініки, а й в соціальних мережах. Наша сторінка в Instagram: www.instagram.com/verno.com.ua і в Facebook: www.facebook.com/verno.com.ua.

 

Добрий день. Хочу дізнатися, які існують методи профілактики карієсу молочних зубів. У мене в дитинстві були погані зуби, які постійно лікували, через що стала, м'яко кажучи, побоюватися стоматологів. Хочу, щоб у дочки не сталося те ж саме. Дякую.

Добрий день. За роки, які минули після вашого дитинства, стоматологія кардинально змінилася і зараз у нас є можливість не тільки лікувати абсолютно без болю, але і проводити ефективні профілактичні заходи. Це прекрасно, що вже зараз ви турбуєтеся про здоров'я зубів вашої дитини. Практикують кілька методів профілактики карієсу: від правильної гігієни ротової порожнини до використання спеціальних зубних паст і герметизації фісур молочних зубів. Буде добре, якщо ви запишитесь в клініку VERNO на консультацію до стоматолога, під час якої лікар проведе ретельний огляд ротової порожнини, складе детальний план лікування (в разі необхідності) і розповість про те, як зберегти здоровими не лише молочні, а й постійні зуби.

Записатися на консультацію можна за телефоном +38 (099) 522-88-98 або через спеціальну форму на нашому сайті. Задати питання ви можете не тільки на сайті клініки, а й в соціальних мережах. Наша сторінка в Instagram: www.instagram.com/verno.com.ua і в Facebook: www.facebook.com/verno.com.ua.

 

Задати питання
Это обязательное поле
Поле «Email» не заповнено
Это обязательное поле
Ваша оцінка
0 відгуків, оцінка 0 з 5